Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Birželio » 24

"Mane pravardžiuoja Žmogus-Gyvatė": sunkia odos liga sergantis vyras pasakoja apie savo gyvenimą

Indijoje gyvenantis vyras dėl retos odos anomalijos, primenančios roplio žvynus, kaimynų pramintas "Žmogus-gyvatė". Neseniai interviu "Rare Shot News" jis papasakojo apie savo sunkų gyvenimą.

"Vaikai manęs bijo", - prisipažįsta 25 metų Majibaras Rehmanas Malikas, kilęs iš Indijos Biharo valstijos. 

Malikas serga įgimta eritrodermija, dar vadinama generalizuotu eksfoliaciniu dermatitu. Ši odos liga primena ichtiozę ir yra tokia pat sunki, o blogiausiais atvejais kelia pavojų gyvybei, nes nuolat įtrūkusi ir pleiskanojanti oda lengvai užsikrečia infekcijomis.

Vidutiniškai šia liga serga 1 žmogus iš 100 000 ir ji gali sukelti odos vėžį.

dermatitas, eritroderma, oda, Indija, žmonės, likimai

Sergančiųjų oda būna raudona, uždegiminė, nuolat pleiskanojanti, labai niežtinti, o jei pradedama per daug draskyti, odoje atsiranda opų, kurios ilgai negyja. Tokia oda taip pat labai prastai reguliuoja kūno temperatūrą.

dermatitas, eritroderma, oda, Indija, žmonės, likimai

Vaikystėje Malikas bandė eiti į mokyklą ir labai norėjo mokytis, tačiau kiti vaikai jo tinkamai nepriėmė ir labai bijojo, kad jo būklė užkrečiama. Galiausiai mokytojai turėjo pasakyti Maliko tėvams, kad jis negali iš jų mokytis.

Mane pravardžiuoja Žmogus-Gyvatė

Kai Malikas gimė, jis atrodė normaliai, tačiau po kelių dienų jo odai ėmė darytis kažkas keisto. Išsigandę tėvai nuvežė vaiką į vietinę ligoninę, tačiau gydytojai negalėjo išsiaiškinti, kas tai per liga, nes niekada nebuvo susidūrę su tokia liga.

Galiausiai jie patarė tėvams kreiptis į didesnę gydymo įstaigą, tačiau šeima neturėjo pinigų tokiam gydymui.

dermatitas, eritroderma, oda, Indija, žmonės, likimai

Vasarą Maliko oda jaučiasi šiek tiek geriau, tačiau žiemą visi simptomai labai pablogėja. Oda tampa dar sausesnė, nuolat trūkinėja. Ypač sudėtinga oda aplink akis, ji sukietėjusi, todėl Malikui beveik neįmanoma užsimerkti, jis turi lašinti akių lašus, kad akys neišsausėtų.

dermatitas, eritroderma, oda, Indija, žmonės, likimai

Malikui labai sunku tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Jis sutiko duoti šį interviu, kad papasakotų kitiems apie save ir savo retą būklę. Kad jo nebijotų, nelaikytų jo pabaisa, bet matytų, kad jis yra žmogus ir asmenybė.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau