Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2023 » Sausio » 1

Vatikane mirė popiežius Benediktas XVI, kurį globalistinis elitas pašalino iš popiežiaus posto

Benediktas XVI, 265-asis Romos Katalikų Bažnyčios popiežius, kuris buvo pašalintas iš popiežiaus posto po globalistų elito įvykdyto perversmo, siekiant paskirti kraštutinių kairiųjų pažiūrų popiežių Pranciškų, šeštadienio rytą mirė miegodamas. Jam buvo 95 metai.

"Su liūdesiu pranešu, kad popiežius emeritas Benediktas XVI mirė šiandien 9.34 val. vienuolyne "Mater Ecclesiae" Vatikane", - rašoma Vatikano atstovo spaudai Matteo Bruni pareiškime. "Išsamesnė informacija bus pateikta kaip galima greičiau."

Daugiau informacijos gali būti pateikta, tačiau vargu ar kada nors bus paskelbta, kodėl popiežius Benediktas 2013 m. buvo pirmasis popiežius, "atsistatydinęs" per 600 metų ir atvėręs kelią popiežystę perimti kraštutinių pažiūrų popiežiui Pranciškui.

Benediktas Benediktas pakeitė šventąjį Joną Paulių II, vadovavusį 1,3 mlrd. pasaulio katalikų, ir valdė nuo 2005 m. balandžio 19 d. iki atsistatydinimo 2013 m. vasario 28 d. Vokiečių popiežius šokiravo pasaulį, kai paskelbė apie savo ketinimą atsistatydinti, tačiau, pasak grupės aukštų katalikų vadovų, šioje istorijoje yra kur kas daugiau dalykų, nei teigiama oficialiame pasakojime.

 

Globalistų perversmas

George'as Sorosas (George Soros), Barackas Obama (Barack Obama) ir Hillary Clinton (Hillary Clinton) surengė perversmą Vatikane, siekdami nuversti konservatyvųjį popiežių Benediktą ir pakeisti jį radikaliu kairiųjų pažiūrų popiežiumi Pranciškumi, teigia grupė katalikų lyderių, remdamiesi įvairių šaltinių, įskaitant "WikiLeaks" elektroninius laiškus, įrodymais.

Popiežius Benediktas XVI Katalikų Bažnyčios popiežiumi valdė nuo 2005 iki 2013 m., kol netikėtai atsistatydino neįprastomis aplinkybėmis. Tapęs pirmuoju atsistatydinusiu popiežiumi nuo popiežiaus Grigaliaus XII 1415 m., Benediktas laikomas pirmuoju popiežiumi, atsistatydinusiu savo iniciatyva nuo popiežiaus Celestino V 1294 m.

Tačiau grupė katalikų lyderių remiasi naujais įrodymais, aptiktais "WikiLeaks" paviešintuose elektroniniuose laiškuose, ir teigia, kad konservatyvusis popiežius Benediktas iš tikrųjų atsistatydino ne savo iniciatyva, o buvo išstumtas iš Vatikano per perversmą, kurį tyrėjų grupė vadina "Katalikų pavasariu".

G. Sorosas, B. Obama ir H. Clinton pasitelkė Jungtinių Valstijų diplomatinį aparatą, politinius raumenis ir finansinę galią, kad priverstų, papirktų ir šantažuotų "pakeisti režimą" Romos Katalikų Bažnyčioje, kad konservatyvųjį Benediktą pakeistų dabartinis popiežius Pranciškus, kuris nuo to laiko tapo neįtikėtinu tarptautinės kairės atstovu, pribloškiančiu viso pasaulio katalikus.

Dabar katalikų lyderių grupė reikalauja oficialiai ištirti George'o Soroso, Baracko Obamos, Hillary Clinton (ir kitų) veiklą, kurie, jų teigimu, dalyvavo organizuojant "Katalikų pavasarį", lėmusį jų siekį "pakeisti režimą" Vatikane.

Katalikų lyderiai nurodo aštuonis konkrečius klausimus, į kuriuos jie siekia gauti atsakymus dėl įtartinų įvykių, lėmusių popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimą - pirmą popiežiaus abdikaciją per 700 metų.

"Konkrečiai, turime pagrindo manyti, kad Vatikano "režimo pasikeitimą" sukonstravo Obamos administracija", - sakoma peticijos teikėjų sausio 20 d. laiške prezidentui D. Trumpui.

"Mes su nerimu sužinojome, - pažymima jų laiške, - kad trečiaisiais B. Obamos administracijos pirmosios kadencijos metais jūsų ankstesnė oponentė, valstybės sekretorė Hillary Clinton, ir kiti vyriausybės pareigūnai, su kuriais ji buvo susijusi, pasiūlė katalikišką "revoliuciją", per kurią būtų įgyvendintas galutinis to, kas liko iš Katalikų Bažnyčios Amerikoje, žlugimas".

Laiške pateikiamos nuorodos į dokumentus ir naujienų istorijas, pabrėžiančias jų teiginius. Pirmiausia jame atkreipiamas dėmesys į liūdnai pagarsėjusius "WikiLeaks" atskleistus Soroso, Klintono ir Podestos elektroninius laiškus, kuriuose Podesta ir kiti progresyvūs veikėjai aptarinėjo režimo pokyčius, siekiant pašalinti tai, ką jie vadino "viduramžių diktatūra" Katalikų Bažnyčioje.

Apie minėtus Podestos elektroninius laiškus "The New American" rašė praėjusių metų spalio mėn:

"Podesta, ilgametis Clinton patarėjas ir (arba) patikėtinis bei kairiųjų pažiūrų finansuotojo George'o Soroso (Džordžo Soroso) parinktas vyriausiasis aktyvistas, 2011 m. elektroniniame laiške atskleidė, kad jis ir kiti aktyvistai siekia įvykdyti "Katalikų pavasario" revoliuciją Katalikų Bažnyčioje - akivaizdi nuoroda į tais pačiais metais Obamos, Clintono ir Soroso komandos organizuotus pražūtingus "Arabų pavasario" perversmus, kurie destabilizavo Artimuosius Rytus ir atvedė į valdžią regione radikalius islamistinius režimus bei teroristines grupuotes. Podestos elektroninis laiškas yra atsakas kitam Soroso finansuojamam radikalui - Sandy Newmanui (Sandy Newman), "progresyviosios" organizacijos "Voices for Progress" įkūrėjui. S. Newmanas rašė Podestai, prašydamas patarimo, kaip geriausiai "pasėti revoliucijos sėklas" Katalikų Bažnyčioje, kurią jis apibūdino kaip "viduramžių [sic] diktatūrą".

 

Savo laiške katalikų lyderių grupė rašo: "Praėjus maždaug metams po šios elektroniniu paštu vykusios diskusijos, kurios niekada neketinta paviešinti, sužinojome, kad popiežius Benediktas XVI labai neįprastomis aplinkybėmis abdikavo, o jo vietą užėmė popiežius, kurio akivaizdi misija - teikti dvasinį komponentą radikalios ideologinės tarptautinės kairiųjų darbotvarkės įgyvendinimui.  Popiežiaus Pranciškaus pontifikatas vėliau daugybę kartų kėlė abejonių dėl savo paties teisėtumo."

"Likome suglumę dėl šio ideologiškai įkrauto popiežiaus elgesio, kurio misija, regis, yra sekuliarių kairiųjų darbotvarkės skatinimas, o ne vadovavimas Katalikų Bažnyčiai, vykdančiai savo šventąją misiją", - sako jie, išreikšdami milijonų katalikų visame pasaulyje, apstulbintų kairiosios popiežiaus Pranciškaus ideologijos, mintis. "Popiežiui paprasčiausiai nedera dalyvauti politikoje tiek, kad jis būtų laikomas tarptautinės kairės lyderiu."

Jie tęsia:

"Atsižvelgdami į visa tai ir linkėdami geriausio mūsų šaliai bei viso pasaulio katalikams, manome, kad ištikimi ir informuoti Jungtinių Valstijų katalikai privalo kreiptis į Jus su prašymu leisti atlikti tyrimą šiais klausimais:

- Kokiu tikslu Nacionalinio saugumo agentūra stebėjo popiežių Pranciškų išrinkusią konklavą?

- Kokias kitas slaptas operacijas, susijusias su popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimu arba popiežių Pranciškų išrinkusia konklava, vykdė JAV vyriausybės agentai?

- Ar JAV vyriausybės agentai palaikė ryšius su "Kardinolo Danneelso Mafija"?

- Paskutinėmis dienomis prieš popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimą buvo sustabdytos tarptautinės piniginės operacijos su Vatikanu. Ar su tuo buvo susijusios kokios nors JAV vyriausybės agentūros?

- Kodėl tarptautinės piniginės operacijos buvo atnaujintos 2013 m. vasario 12 d., kitą dieną po to, kai Benediktas XVI paskelbė apie savo atsistatydinimą? Ar tai buvo grynas sutapimas?

- Kokių veiksmų, jei tokių buvo, iš tikrųjų ėmėsi Johnas Podesta (John Podesta), Hillary Clinton ir kiti su Obamos administracija susiję asmenys, dalyvavę diskusijose, kuriose buvo siūloma kurstyti "Katalikų pavasarį"?

- Koks buvo viceprezidento Džozefo Baideno ir popiežiaus Benedikto XVI slapto susitikimo Vatikane 2011 m. birželio 3 d. ar apie šią dieną tikslas ir pobūdis?

- Kokį vaidmenį atliko George'as Sorosas ir kiti tarptautiniai finansininkai, kurie galbūt šiuo metu gyvena Jungtinių Valstijų teritorijoje?"

Tyrimas, kurio katalikų lyderių grupė prašo prezidento D. Trumpo, turėtų sudominti ne tik katalikus. Gerai žinomas Džordžo Soroso gebėjimas kooptuoti svarbiausius politinius veikėjus, kad šie padėtų jo radikaliems planams nacionalinėse valstybėse; tačiau jo gebėjimas priversti "pakeisti režimą" Katalikų bažnyčioje - institucijoje, kuri anksčiau buvo laikoma neįveikiama iš išorės, kelia rimtų klausimų dėl jo potencialo sukelti pasaulinį chaosą. Tyrimas - ir bausmė - turėtų būti pradėtas nedelsiant.

 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau