- 13.02.2021
- 0.0 Reitingas
- 1480 Peržiūros
- Komentarai
Kodėl yra tiek daug nuotraukų įžymybių, slepiančių vieną akį? Tai tikrai ne atsitiktinumas. Iš tikrųjų vienaakis ženklas turi gilią prasmę ir įrodo svarbų faktą apie šio pasaulio galinguosius. Šiame straipsnyje panagrinėsime vienakio ženklo ištakas ir reikšmę. Vienaakis ženklas – viena iš dažniausiai pasikartojančių temų budriam piliečiui, nes jis ir pats yra viena iš dažniausiai pasikartojančių temų masinės informacijos priemonėse.
Šis ženklas yra visur: muzikiniuose klipuose, ant žurnalų viršelių, filmų afišose, reklamoje ir t.t. Pats tokių nuotraukų skaičius tiesiog pribloškia. Atsižvelgiant j šiuos faktus, pakartotinis ženklo “viena akis” pasirodymas negali būti tiesiog paprastas sutapimas. Iš tikrųjų, pastebimos aiškios pastangos, kad šis ženklas matytųsi visur. Taigi, kodėl tas ženklas matomas visur ir ką jis reiškia?
Turkiškas amuletas “Nazar” buvo naudojamas kaip amuletas prieš blogą akį. Tokių grožybių galima rasti Portugalijoje, Brazilijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane, Albanijoje, Alžyre, Tunise, Libane, Turkijoje, graikijoje, Izraelyje, Egipte, Saudo Arabijoje, Jordanijoje, Bangladeše, Irane, Irake, Pakistane,
Šiaurės Indijoje, Palestinoje, Maroke, Pietų Ispanijoje, Italijoje, Maltoje, Rumunijoje, Balkanuose, Afganistane, Sirijoje, Meksikoje.
Žmogaus akis kaip simbolis buvo naudojamas nuo pat civilizacijos pradžios. Jį galima rasti įvairiuose laikuose ir kultūrose. Karlas Jungas apibūdino akį kaip klasikinį “archetipinį simbolį”. Tai vaizdinys, įterptas į “kolektyvinę nesąmoningą” žmonijos sąmonę. Anot jo teorijos, žmogus instinktyviai reaguoja į archetipinius simbolius ir nesąmoningai suteikia jiems tam tikrą prasmę. Gali būti, kad akys yra patys svarbiausi simboliniai jausmų organai. Jos gali reikšti aiškiaregystę, visažinystę ir/arba “vartus į sielą”. Kitos savybės, su kuriomis paprastai asocijuojasi akys: intelektas, šviesa, budrumas, moralinė sąžinė ir tiesa. Žiūrėti kam nors į akis - tai vakarietiškas sąžiningumo paprotys.
Žmonės, uždengdami akis, užsidėdami šalmą, akinius nuo saulės, slepia paslaptį, nematydami visos tiesos, arba apgaudinėja ką nors. “Akis dažnai reiškia sprendimą, požiūrį ir valdžią”, teigia simbolizmo žodynas, kurį išleido Mičigano universitetas. Beveik visose kultūrose akies simbolis asocijuojasi su tokiomis dvasinėmis sąvokomis, kaip dieviškumas (Apvaizdos akis), dvasinis nušvitimas (trečioji akis) arba magija (piktoji akis).
Akis simbolizuoja matymą ir šviesą, vadinasi, ir pačią sąmonę. Akis - tai ta mūsų dalis, kuri stebi visatą ir mato mūsų vietą joje. Tai žinios, sąmoningumas ir išmintis. Akis surenka šviesą, švarią visatos energiją ir pateikia ją vidinei dvasiai. Piteris Patrikas Bareda teigia, kad iš esmės tai vartai, vienybė tarp kosmoso ir aukščiausiojo aš. Jungas laiko akį harmonijos archetipu. Biblijoje Jėzus akį vadino “kūno žibintu”.
“Akis - tai kūno žibintas; todėl jei jūsų akis švari, jūsų kūnas prisipildys šviesos. Bet jei jūsų akis bloga, jūsų kūnas prisipildys tamsos. Jeigu šviesa, kuri esti jumyse, yra tamsa, tai kokia didi tamsa!”
Akies simbolis visada turėjo mistinę ir dvasinę dimensiją. Liaudies išmintis sako: “Akys - tai langas į sielą”. Dėl to akies simbolis yra ypač svarbus okultizme ir misterijų mokyklose. Nuo civilizacijos pradžios akies ir saulės (tai ir “akis danguje”) simbolis asocijuojasi su dieviškumu. Senovės Egipte simboliai “Buto”, “Horo akis” ir “Ra akis” susiję su saulės dievu.
- Ankstyvosios saulės dievas buvo vardu Horusas. Kai Ra priėmė saulės dievo titulą, jis buvo taip pat žinomas kaip Ra Horachty arba Ram, kuris yra dviejų horizontų Horas.
- Būtent kovoje su Setu Horas prarado vieną akį. Tas atkūrė akį, ir Horusas buvo taip pat pavadintas Buto. Iš senovinių šaltinių. Galingoji Horo akis, senovės egiptiečių simbolis, turintis gilią prasmę.
Kadangi akis asocijuojasi su saule - dieviškumo tarpininke, - ezoterinė akis turi ypatingą savybę:
ji yra “visareginti”.
Visareginčio vienaakio saulės dievo archetipą galima rasti ir kitose senosiose kultūrose.
Persijoje Ahūra Mazda buvo laikomas Žemės, dangaus ir žmonijos kūrėju, visų gėrybių ir laimės Žemėje šaltiniu. Buvo sakoma, kad jis turi “saulę vietoje akies”.
“Vyriausiasis dievas Ahūra Mazda taip pat turi vieną akį, arba, kaip sakoma, savo akimis, Saule, Mėnuliu ir žvaigždėmis, jis mato viską”. - Menlis P. Holas. Slaptas visų amžių mokymas.
Skandinavų mitologijoje Odinas buvo žinomas kaip dievų tėvas. Jis buvo vaizduojamas kaip senis su viena akimi.
Aukščiausiasis, nematomas viso ko kūrėjas buvo vadinamas “visų tėvu”. Jo regentu buvo vienaakis dievas Odinas. Norvegai laikė puikųjį Baldrą saulės dievybe, o Odiną dažnai siejo su dangaus burbulu, ypač dėl vienos akies. Atsižvelgiant į tai, kad vakarų okultizmą stipriai veikė ezoteriniai anksčiau minėtų civilizacijų mokymai, “visareginčios akies” simbolis prasiskverbė į rozenkreicerių, iliuminatų ir masonų ordinus.
Albertas Maki rašo, kad “visareginti akis” - svarbus aukščiausios būtybės simbolis, kurį masonai pasiėmė iš senovės tautų. “Visareginti akis” - tai budraus dievo žvilgsnio simbolis. Tai primena mums, kad kiekviena mintis ir veiksmas turi būti parašyti “Didžiojo visatos architekto”, ir kad mes susiję savo įsipareigojimais ir dvasia, ir krauju. Dėl didelės masonybės įtakos istoriniams praėjusių amžių įvykiams “visareginčios akies” simbolis buvo įtrauktas į tokių svarbių dokumentų kaip “Didysis Jungtinių Valstijų antspaudas” ir “Žmogaus teisių deklaracija” antrąją pusę.
Jei kas abejoja masonų ir okultistų įtakomis tuo laiku, kai buvo kuriamas “Didysis antspaudas”, tie turėtų pasidomėti Harvardo profesoriaus Elioto Nortono komentarais, kuris rašė apie nebaigtą piramidę ir “visareginčią akį”, kuri puošė antrąją antspaudo pusę.
Akies simbolį naudojo ir kelios galingos slaptosios draugijos, pvz., “OTO”.
Vis dėlto, ar tikrai “visareginčios akies” simbolis simbolizuoja dievą. Štai kur viskas darosi ... okultiniu (okultinis reiškia slaptas). Garsus amerikiečių masonas Albertas Paikas rašė, kad tikroji okultinių simbolių reikšmė atsiskleidžia tik aukšto lygio pašvęstiesiems. Būtent antikiniuose simboliuose ir jų okultinėse reikšmėse slypi tikrosios masonų paslaptys. Tačiau jos neturi jokios vertės, jei mėlynosios ložės simboliuose nematome nieko kito, išskyrus idiotiškas pretenzijas dėl jų interpretavimo. Žmonės praleido pro akis tiesą, kad senovės simboliai būdavo naudojami ne atskleidimui, o slėpimui. Kiekvienas simbolis -tai mįslė, kurią reikia įspėti, o ne pamoka, kurią reikia perskaityti.
“Kaip gali protingas “masonas” nematyti, kad mėlynieji laipsniai yra tik pasiruošimas pritraukti ir suvienyti paprastų masonų armiją tikslams, kurių jie dar neatskleidė? Ir kad jie yra mažesnės paslaptys, kuriose simboliai naudojami tiesai paslėpti?” - Albertas Paikas, “Senojo ir škotų masonybės papročio legenda ir skaitymas”.
Kitas garsus masonas Menlis P. Holas rašė, kad “visareginti akis” ezoterine prasme yra galutinis okultizmo tikslas: pasiekti dieviškumą savo priemonėmis. Tai daroma, suaktyvinant trečiąją akį - kankorėžinę liauką. Operatyvi masonybė tikrąja šio termino prasme reiškia procesą, per kurį atsiveria “Horo akis”.
“Žmogaus smegenyse yra nedidelė kankorėžinė liauka, kuri laikoma šventąja senųjų protėvių akimi ir atitinka trečią Ciklopo akį”.- Holas,
Op.
Islamo eschatologijoje visų laikų pabaigos figūra, vardu al Masichas ad Dadžalas (netikras mesijas, melagis, apgavikas) laikomas aklu dešine akimi. Apsimetęs Mesiju, Dadžalas apgaus ir užgrobs pasaulį. Tuo jis yra labai panašus į Antikristą krikščionybėje. Apie
Dadžalo atėjimą įspės keli ženklai, pavyzdžiui: žmonės nustos melstis, nesąžiningumas taps gyvenimo būdu, melas taps dorybe, žmonės aukos savo tikėjimą dėl pasaulietinės naudos, lupikavimas ir kyšininkavimas taps visiškai teisėtais. Tuo metu ateis didelis badas, žmonės praras gėdą, daug jų ims garbinti šėtoną, niekas nebegerbs pagyvenusių žmonių ir žmonės ims žudyti vieni kitus be jokios priežasties.
Atsižvelgiant į tai, kad šiandien pasaulį valdo taip vadinamasis “okultinis elitas” (dėl jo ryšių su okultiniais ordinais), nenuostabu, kad svarbiausias jo simbolis sutinkamas daug kur. Tačiau tai daroma, naudojant apgaulę. Šiandieninė pramogų industrija klesti dėl kontrolės, manipuliacijų ir realybės iškraipymo.
Šiandien “visareginčios akies” simbolis - tai išskirtinė grupė žmonių, engiančių ir kontroliuojančių pasaulio gyventojus.
“Visareginti akis” ezoteriškai asocijuojasi su trečiosios akies atvėrimu, siekiant dvasinio nušvitimo, o vienaakis ženklas, kurį sukūrė įžymybės, turi priešingą charakterį: slepia ir gadina akį. Šio gesto simbolizmas yra labai stiprus.
Kai jūs slepiate vieną akį, jūs efektyviai blokuojate pusę savo regėjimo. Kalbant simboliškai, jūs tampate pusiau aklas tiesai. Slėpdamos vieną akį, garsenybės simboliškai “aukoja” gyvybiškai svarbią savo esybės dalį dėl laikinos materialinės naudos. O kadangi akys - tai “sielos langai”, šis gestas simbolizuoja dalinį arba visišką sielos praradimą.
Vienaakis ženklas taip pat yra svarbus okultinio elito slapto apsėstumo simbolis: monarcho proto kontrolė. Daug kam žinoma kaip projektas “MKULTRA” proto kontrolė siekia paversti žmones vergais, naudodama prievartą, traumas ir programavimą. Egzistuoja reali kultūra, besisukanti apie monarcho proto kontrolę kartu su savo simbolių visata. Ir vienaakis ženklas yra jos dalis.
Vienaakio ženklo buvimas masinės informacijos priemonėse turi ir kitą tikslą: jis įrodo, kad visos masinės informacijos priemonės priklauso labai mažai, elitinei grupei. Iš tikrųjų, tam, kad vienas ir tas pats tikslus ženklas nuosekliai ir ne kartą pasirodytų visose medijų platformose ir visame pasaulyje, turi būti centralizuotas valdžios šaltinis, kuris priverčia tai daryti.
Pagalvokite apie pinigų, valdžios ir įtakos kiekį, kurio reikia, kad visos tos įžymybės atliktų tą konkretų gestą vaizdo įrašuose ir fotosesijose. Dabar pagalvokite apie pinigų, valdžios ir įtakos kiekį, kurio reikia, kad tas konkretus ženklas būtų pavaizduotas ant žurnalų viršelių, filmų plakatų, muzikiniuose klipuose ir visur kitur, kur gali nuklysti masių akys.
Trumpiau tariant, šis simbolis įkūnija pasaulio elitą ir visą jo darbotvarkę: žmonių psichikos naikinimą, satanizmo propagandą, proto kontrolės normalizavimą, transhumanizmo normalizavimą, lyčių sunykimą ir dar daug ką. Galutinis tikslas: mases nuvesti kuo toliau nuo tiesos, sveikatos ir pusiausvyros. Akies simbolis - archetipas, pralenkiantis laiką ir erdvę. Galbūt todėl, kad žmonės instinktyviai reaguoja į skvarbų žvilgsnį, šiame simbolyje yra kažkas, kas dirgina, bet užburia. Jei senovėje “visareginčios akies” simbolis dažnai buvo tapatinamas su saulės dievu, tai dabar jis pamažu tapo slaptųjų draugijų, formavusių istoriją paskutiniaisiais amžiais, galybės simboliu.
Dabartiniais laikais pramogų industrija mėgaujasi galingų simbolių iškraipymu ir korupcija, vaikydamasi savo niekingos naudos.
Vienaakio ženklo buvimas visur dabar simbolizuoja okultinio elito buvimą visur. Taip jie sako: “Pažiūrėkite, ką mes kontroliuojame”. Vienaakis ženklas - tai patogus būdas identifikuoti žiniasklaidos priemones.
Pasižvalgykime Lietuvos įžymybes, kurios, ne kuo nenusileidžia užsienio:
Jei, dar pasidomėti, ką reiškia drugelis... dar vienas simbolis.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau