Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 2

13 išmintingiausių patarimų, kuriuos kada nors girdėjote (rimtai)

Kartais gyvenimas atrodo nesąžiningas. Yra aplinkybių, kurios nuo mūsų nepriklauso ir gali mus neigiamai paveikti. Žmonės gali būti grubūs, nesąžiningi ir pikti. Artimieji gali išduoti. Esame linkę priešintis tikrajai pasaulio prigimčiai ir atsiradus nepalankioms situacijoms, tai sukelia mums didelį skausmą.

Šiuo metu skaitau Marko Aurelijaus knygą „Sau pačiam“, kurioje jis pasakoja apie tai, kaip susidoroja su nepalankiomis aplinkybėmis. Įtrauksiu į šį straipsnį keletą ištraukų iš knygos ir pakomentuosiu jo mintis. Tikiuosi, kad tai padės jums susidoroti su pasaulio neteisybe.

1. „Jūs, o ne išoriniai veiksniai, valdote savo protą. Suvokite tai ir būsite įgalinti“

Nors kartais tai atrodo beprotiškai sunku, suvokite, kad turite pakankamai jėgų įveikti viską, kas jums nutinka. Žmonės, išgyvenę įvykius, kurie kardinaliai pakeitė jų gyvenimą, įgyja neįtikėtinos stiprybės.

2. „Gyvenimo laimė priklauso nuo tavo minčių kokybės“.

Galime pažiūrėti į žmones, kuriems, atrodo, pasisekė gerokai mažiau nei mums ir paklausti savęs, kaip jiems pavyko rasti laimę ir pasitenkinimą. Laimė susijusi su mąstymu. Prasmę ir dėkingumą galima įgyti įvairiais būdais.

3. „Aš dažnai stebėjausi tuo, kad kiekvienas žmogus save myli labiau negu kitus, bet visgi savo nuomonę apie save vertina mažiau negu kitų nuomonę“.

Kai viską priimame asmeniškai, mes iš esmės sutinkame su tuo, kas mums buvo pasakyta. Neigiamos kitų žmonių pastabos gali mus įskaudinti net tuo atveju, jeigu jos neatitinka tikrovės ir nesutampa su mūsų nuomone apie save. Turime atsiminti, kad kitų žmonių mums skirtos pastabos yra jų, o ne mūsų charakterio atspindys.

4. „Kai kas nors jus kaltina, kalba apie neapykanta jums ar kritikuoja, kreipkitės į jų sielą, pažvelkite į jos vidų, kad suprastumėte, kokie jie žmonės. Jūs suvoksite, kad neverta jaudintis dėl to, ką jie apie jus pagalvos“.

Turite suvokti, kad tai, kaip žmonės su jumis elgiasi, priklauso tik nuo jų pačių, o ne nuo jūsų. Kodėl jums turi rūpėti, kad kažkoks blogas žmogus kalba apie jus nemalonius dalykus? Elgtis nebrandžiai – tai jų prigimtis, tad toks elgesys neturėtų jūsų stebinti ar jaudinti.

5. „Kiek laiko sutaupys tas, kas nekreips dėmesio į tai, ką sako, daro ar galvoja jo kaimynas, o rūpinsis tik savo reikalais“.

Geriausias būdas bendradarbiauti su neišmanėliais – visiškai juos ignoruoti. Rūpinkitės savo reikalais, kad net neturėtumėte laiko nerimauti dėl to, ką apie jus sako kiti.

6. „Nesirūpinkite ateitimi; pasieksite ją, jeigu reikės, turėdami tą protą, kuriuo vadovaujatės spręsdami dabartinius reikalus“.

Ugdykite ir stiprinkite savo mąstymo gebėjimus, kad ateityje netinkamos aplinkybės neišmuštų jūsų iš vėžių. Kad ir kas jums nutiktų, nuspręskite, kad su situacija susidorosite emociškai protingu būdu.

7. „Atsisakykite savo traumos jausmo ir trauma praeis savaime“.

Žmonės gali jus įskaudinti tik jeigu jiems tai leisite.

8. „Geriausias kerštas – nebūti panašiam į priešą“.

Rinkitės aukštesnį kelią. Jeigu žmonės bando jus nuleisti iki savo lygio, nesuteikite jiems tokio malonumo. Lai sėkmė būna jūsų didžiausias kerštas. Atsisakymas reaguoti į kitų žmonių įžeidimus ir išpuolius juos atgrasys.

9. „Kiekvieną kartą, kai norėsite ką nors kuo nors apkaltinti, užduokite sau klausimą: „O ar manyje nėra to, ką ketinu kritikuoti?“

Ar kada nors, būdami prastos nuotaikos, išliejote pyktį ant to, kas to nenusipelnė? Ar kada nors kam nors buvote grubūs? Ar kada nors apkalbinėjote ir kritikavote žmogų jam už nugaros? Emocijų įkarštyje visi tai darėme ir būtinai dėl to gailėjomės. Turėkite tai omenyje, kai jaučiatės įskaudinti kito asmens.

10. „Priimkite viską, kas jums nutinka, nes kas gali labiau atitikti jūsų poreikius?“

Viskas vyksta neatsitiktinai. Tai gali jums nepatikti. Tačiau viskas vyksta taip, kaip diktuoja gamta. Tą minutę, kai nustosite priešintis tam, kas su jumis vyksta ir tai priimsite, būsite laisvi.

11. „Neeikvokite jums likusio gyvenimo galvojimui apie kaimynus, nebent kalbame apie abipusę naudą. Jeigu imsite galvoti apie tai, kas ką ir kodėl daro, kas ką sako, ką mano, kuo yra užsiėmęs ir panašiai, – visa tai atitrauks jus nuo rūpinimosi savo paties vadovaujančiuoju pradu“.

Rūpinimasis tuo, ką kiti apie jus galvoja ir kalba ne tik skaudina, bet ir trukdo jums susitelkti į iš tikrųjų svarbius dalykus. Kuo daugiau dėmesio jiems skiriate, tuo mažiau laiko jums liks pagerinti savo asmeninį gyvenimą.

12. „Kas veikia turėdamas piktų kėslų, kenkia sau; kas elgiasi nesąžiningai, bloga daro sau“.

Turėkite tai omenyje, kai žmonės jus išduoda arba jums kenkia. Iš tikrųjų, jie patys nuo to kenčia. Galvodami apie atpildą, atminkite, kad viskas jums sugrįš bumerangu.

13. „Priimkite viską, kas jums nutinka, nes kas gali labiau atitikti jūsų poreikius?“

Šūdas kartais nutinka.

https://vmarkus.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau