Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2023 » Rugpjūčio » 16

Jaunimas veltui atsisako sodybos. 4 akivaizdūs privalumai, kuriuos jie praranda

Jaunimas veltui atsisako sodybos. 4 akivaizdūs privalumai

Manau, kad kiekvienas iš jūsų tai pastebėjo. Jaunimas nelabai nori leisti laiką dausose. Ir jie tikrai nenori turėti nuosavos sodybos. Jie apie tai net negalvoja. O turėtų. Aš taip pat esu jaunas žmogus, bet jau supratau, kad sodyba turi tokių pliusų, kurių tiesiog negalima ignoruoti. Galbūt jauni žmonės, perskaitę šį straipsnį, persigalvos ir pradės galvoti apie sodyba. Papasakosiu apie keturis akivaizdžius pliusus.

Vienybė su gamta. Ar kada nors pastebėjote, kad gamtoje jaučiatės kitaip? Pasidaro labai ramu. Žmogus pradeda jaustis geriau, jei nėra gamtoje. O mieste būna atvirkščiai. Ypač dideliame mieste. Ten daug žmonių, nuolat kažkas vyksta, aplink mažai gamtos.

Netgi psichologiniu požiūriu daug geriau dažniau būti gamtoje. Žmogus mažiau nerimauja, jo mintys susitvarko.

Įžeminimas. Man tai nors ir akivaizdus požymis, bet daugelis žmonių apie tai nežino. Įžeminimas yra tada, kai žmogus turi tiesioginį kontaktą su žeme. Basomis kojomis ant žemės, ant žolės. Ir tai, nepatikėsite, turi naudos. Buvo atlikti tyrimai, ir paaiškėjo, kad mūsų tiesioginis kontaktas su žeme pagerina miegą, kai kuriais aspektais pagerėja hormoninis fonas. Jis mažina stresą. Tai taip pat naudinga kraujui ir širdžiai.

Galite pasidomėti, kokią naudą teikia įžeminimas. Jis taip pat gali būti vadinamas "įžeminimu". Tai naudinga žinoti. 

Dabar, kur dar galime to gauti? Nebent vaikščiotume parke be batų. Bet manau, kad daug geriau vaikščioti be batų savo namelyje. Darydami darbus ar ilsėdamiesi gausite daug naudos savo sveikatai.

Jūsų pačių produktai. Trečias pliusas. Ir aš net nekalbu apie pinigus. Akivaizdu, kad jūsų pačių produktai bus pigesni, tai gerai. Bet pirmiausia aš manyčiau, kad pirmiausia reikia atsižvelgti į sveikatą. Mes neauginome to, ką jie parduoda parduotuvėje, ir nežinia, kaip tai padarėme. Ko buvo pridėta, kuo buvo purškiama ir pan.

Turiu omenyje, kad tikrai netikiu visišku natūralumu ir sveikumu to, kas yra parduotuvėje. Taip, turbūt nieko blogo. Bet tai, ką užauginote patys, bus geriau.

Grynas oras. Čia verta pakalbėti ir apie miestą. Manau, kad jei mieste gyvena daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių žmonių, ne veltui oras už jūsų lango bus kuo švaresnis. Jame tikrai kažkas bus. O jei tenka gyventi dideliame mieste, geriau kartais nuvykti į dausas ir pakvėpuoti švariu oru.

Mes kvėpuojame visą laiką, ir niekaip negali būti, kad jis mums praeis be pėdsakų. Jis neabejotinai mus veikia. Taigi taip, praleisti papildomą dieną sodyboje su grynu oru yra ką veikti.

Deja, jaunimas apie tai mažai galvoja, todėl šių privalumų neišnaudoja. Jie negalvoja apie orą, gamtą, sveikatą. Tačiau jie vis dar jauni. Manau, kad su kiekvienais metais jie supras visus sodybos privalumus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

20.12.2017 laikas 16:10 Receptai Trynių kaukė pleiskanojančiai, vystančiai odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: sausos veido odos. Ingredientai: Kiaušinio trynys, Tamsaus medaus, Aliejaus, Citrinos sulčių, Avižinių miltų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau