Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2023 » Sausio » 10

"Skiepijant" maisto atsargas Billas Gatesas ir kiti globalistai planuoja priverstinai apkrėsti net neskiepytus žmones

Milijardieriaus eugeniko Bilo Geitso (Bill Gates) teigimu, gyvūnų, kuriuos valgo žmonės, genetika yra netinkama. Ir vienintelis būdas "pataisyti" šią genetiką - "skiepyti" minėtus gyvūnus naujomis mRNA (pasiuntinių RNR) "vakcinomis".

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Toliau žiūrėkite, kaip Gatesas aiškina savo norus gyvūnų karalystei:

Gateso nuomone, kol visi gyvūnai, įskaitant maistui skirtus gyvūnus, nebus apnuodyti naujausiais "Big Pharma" nuodais, maisto ištekliai ir toliau bus "nešvarūs". Tik jis ir jo globalistiniai pakalikai gali jį "dezinfekuoti" naujais cheminiais preparatais ir DNR modifikavimo metodais, kuriuos jie bando taikyti ir žmonėms.

"Gateso fondas bendradarbiauja su DFID dėl daugelio dalykų, tarp jų - mūsų bendras darbas gyvulininkystės srityje", - pareiškė Gatesas, turėdamas omenyje Jungtinėje Karalystėje įsikūrusį Tarptautinės plėtros departamentą.

"Padėti gyvūnams išgyventi, turint vakcinas arba geresnę genetiką, padėti jiems būti produktyvesniems - tai labai svarbu." (Susiję: Billas Gatesas gyvena, kad galėtų skiepyti.)

Šiais metais rinkoje pasirodys kovidų žabais apdorotas gyvūninis maistas, Bilas Geitsas už tai dėkoja

Kaip paprastai daro, B. Geitsas visa tai pradėjo nuo eksperimentų su trečiojo pasaulio šalimis. Kadangi B. Geitsas vargšus laiko mažiau vertingais nei jis pats, jie tampa bandomaisiais triušiukais, kuriais jis bando pakeisti visą pasaulį pagal savo įvaizdį.

"Buvau nuvykęs į Etiopiją ir mačiau, kaip vištos ten deda daugiau kiaušinių, gauna daugiau maisto ir net šiek tiek sutaupo, - gyrėsi B. Gatesas.

Tačiau lieka klausimas: ar tie kiaušiniai iš tikrųjų yra saugūs? O gal juose yra tų pačių mRNA modifikacijų, kurios atsiranda žmonėms, kai jiems sušvirkščiama "kovido"?

Pasirodo, kitais metais Gateso ir jo bičiulių dėka planuojama "covid" švirkštus suleisti naminiams gyvuliams. Ką šios injekcijos padarys maistui, kuris gaminamas ir parduodamas masėms?

"Netrukus valgysime DNR pakeistus, sergančius gyvulius nuo tų pačių mRNA švirkštų, kurie prisideda prie "Mirė staiga" pandemijos", - perspėjo "Twitter" paskyra, pavadinta "DJ Freedom Rocket". "Kas gali nutikti ne taip..."

Kita paskyra į tai atsakė, kad, matyt, jau dabar valgome "visiškai vakcinuotus" gyvūninius produktus, jau nekalbant apie visus genetiškai modifikuotus (GMO) augalinius produktus, kurie jau dešimtmečius yra rinkoje ir maisto produktuose.

"Ar žinote apie pranešimus, kad farmacija dabar siekia į maisto produktus įšvirkšti mRNA?" - klausė ta pati paskyra. "Į vaisius ir daržoves? Į gyvulių pašarus? Į suklastotas vakcinas ūkiniams gyvūnams. Maltusininkai ketina užnuodyti mūsų maisto tiekimą."

Visa tai buvo kuriama daugelį metų. Prieš trylika metų Gatesas susitiko su kitais globalistais, tokiais kaip Warrenas Buffettas, George'as Sorosas, Michaelas Bloombergas, Tedas Turneris, Oprah Winfrey, kad sukurtų koordinuotą atsaką į gyventojų skaičiaus augimo "problemą", kurią visi šie veikėjai laiko grėsme "žmonių rasei", t. y. jiems patiems, jų neleistinai užgyventiems turtams ir prabangiam gyvenimo būdui, kuris buvo sukurtas tų pačių žmonių, kuriuos jie dabar bando išnaikinti, sąskaita.

"Pasaulio milijardierių nuomone, išlieka religinės ir politinės "kliūtys", galinčios trukdyti jų masiniams eksperimentams", - aiškina Jokūbas Brunsas (Jacob Bruns), rašantis "Headline USA".

Komentaruose kažkas pridūrė, kad tokie žmonės kaip Gatesas yra akivaizdžiai pamišę ir nebeturi jokios gėdos atvirai skelbti savo tikruosius ketinimus planetos atžvilgiu tiesiai į akis.

"Šiuo metu jie panašūs į animacinių filmų piktadarius", - rašė kitas. "Išskyrus tai, kad jie tikri."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau