Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 18

Ar Naujoji Zelandija yra Vakarų vyriausybių, mikromanipuliuojančių gyventojus, beta testas?

Po kovidų pandemijos draudimų ir įpareigojimų daugelis Vakarų valstybių ir JAV valstijų tapo naujo, akis atveriančio valdžios kišimosi į kasdienį piliečių gyvenimą lygio liudininkais.  Tačiau kai kurios šalys susidūrė su blogesniais scenarijais nei kitos. 

Ypač Naujojoje Zelandijoje per pastaruosius kelerius metus ne kartą pasirodė drakoniškiausi apribojimai visuomenei, ir, deja, ši tendencija nenutrūko vien dėl to, kad pandeminiai draudimai nustojo galioti.  Atrodo, kad ši salų valstybė ketina nustatyti autoritarinės politikos ir vyriausybės mikromanipuliavimo standartą, o keletas neseniai priimtų įstatymų rodo, kad ji neketina nusileisti.  

Atgal į praeitį: 2018 m. Naujoji Zelandija uždraudė visus naftos gręžimo jūroje tyrimus, siekdama sukurti "anglies dioksido požiūriu neutralią ateitį", o tai reiškia, kad dešimtmečio eigoje NZ laukia griežti energetikos apribojimai.  

2019 m. NZ uždraudė visus pusiau automatinius ginklus po šaudynių Christchurch mečetėje, taip nubausdama milijonus įstatymų besilaikančių piliečių už vieno žmogaus nusikaltimus.  Šaudymo Christchurch mečetėje vaizdo įrašai NZ yra įtartinai neteisėti, o kiekvienas, pagautas žiūrintis ar parsisiunčiantis šį įvykį, gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.  Ginklų draudimas buvo įvestas kaip tik tuo metu, kai prasidėjo pandeminis uždarymas.     

2020 m. vyriausybė pristatė interneto cenzūros įstatymą, kuris suteiktų jai teisę selektyviai filtruoti "pavojingą turinį".  Daugumos nuostatų galiausiai buvo atsisakyta po visuomenės pasipriešinimo, tačiau ateityje cenzūra išlieka vyriausybės prioritetu. 

2021 m. Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė ir Pasaulio ekonomikos forumo bendradarbė Jacinda Ardern atvirai prisipažino ketinanti kurti dviejų pakopų visuomenę, kurioje paskiepytieji turėtų normalias galimybes naudotis ekonomika, keliauti ir bendrauti, o neskiepytieji būtų sąmoningai dusinami apribojimais tol, kol "pasirinktų" paklusti ir priimti mRNA skiepą.

Reikėtų pažymėti, kad 2021 m. Ardern ir Naujosios Zelandijos vyriausybę medikai ne kartą informavo apie 30 metų ir jaunesniems asmenims kylančią miokardito riziką, susijusią su vakcinomis.  Jie ignoravo perspėjimus ir vis tiek stūmė į priekį masinio skiepijimo kampanijas, įskaitant bandymus įvesti skiepų pasus

Tačiau tai nebūtinai buvo unikalus atvejis, nes daugelis Vakarų šalių panašiai atmetė susirūpinimą dėl vakcinų ir bandė propaguoti skiepų pasus.  Tačiau Naujoji Zelandija buvo viena iš nedaugelio Vakarų šalių, kuri pastatė tikras kovidų stovyklas, skirtas virusu užsikrėtusiems žmonėms įkalinti priverstiniame karantine.  Stovyklas, vadintas "priverstinio karantino įstaigomis", administravo NZ kariuomenė, todėl niekam nekilo abejonių, kad tai buvo kalėjimai, o ne kurortai. 

Praėjusiais metais premjeras ministras galiausiai buvo priverstas atsisakyti daugelio įpareigojimų dėl kovidų, nes atsirado įrodymų, kad uždarymas ir kaukės dažniausiai nenaudingos siekiant užkirsti kelią viruso plitimui, o vakcinos nebūtinai sustabdo kovidų užsikrėtimą ir perdavimą.  Faktas, kad skiepytieji dabar sudaro didžiąją dalį mirčių nuo kovidų, yra pakankamas įrodymas, kad vakcinos neveikia taip, kaip iš pradžių žadėjo pareigūnai. Tačiau valdžios centralizavimo procesas nesustojo - tiesiog pasikeitė taktika. 

NZ po kovido įvedė daugybę represinių įstatymų, kurie sukuria visuomenei laisvę dusinančią atmosferą.

Lapkričio mėnesį vyriausybė įgyvendino įstatymą, kuris verčia dideles finansų įstaigas atskleisti su klimatu susijusią riziką, susijusią su jų investicijomis.  Pasekmės yra toli siekiančios, ir tai tariamai daro spaudimą bankams ir skolintojams vengti finansuoti įmones, kurios kelia "anglies dioksido išmetimo riziką".  Tai reiškia, kad jei norite gauti banko paskolą, o vyriausybė nustato, kad esate "anglies dioksido teršėjas", paskolos greičiausiai negausite.  Tai gali būti bet kas, pradedant dideliais gamintojais ir baigiant pieno ūkiais. 

Kalbant apie ūkius, NZ uždraudė visoje šalyje narvuose auginti vištas, dėl to atsirado didžiulis kiaušinių trūkumas, o tai lėmė aukštas kainas (tai atsitiktinai įvyko iškart po to, kai JAV vyriausybė dėl paukščių gripo 2022 m. išbaidė daugiau kaip 50 mln. vištų, o tai taip pat sukėlė aukštas kainas Amerikoje).  

Jaučiate stresą dėl šios netvarkos ir norite surūkyti cigaretę?  N. Zelandijoje jos taip pat bus uždraustos.  Vyriausybė priėmė precedento neturintį įstatymą, pagal kurį nuo 2023 m. bet kuriam jaunesniam nei 18 metų asmeniui visam gyvenimui užkertamas kelias įsigyti cigarečių.  Tai reiškia, kad cigaretės bus pamažu išstumiamos iš rinkos, nes jaunoji karta sensta.  Ar cigaretės kelia pavojų sveikatai?  Taip.  Tačiau vyriausybės teigia, kad socializuotos medicinos išlaidos joms suteikia pagrindo kontroliuoti asmeninius žmonių įpročius.  Šiandien tai yra cigaretės, o rytoj tai gali būti bet kas, ką biurokratai laiko nesveiku, neatsižvelgdami į mokslinius faktus.  

Ir tai mus atveda prie naujausios autoritarinės NZ priemonės - Terapinių produktų įstatymo projekto, kuris, jei bus priimtas, suteiks vyriausybei plačius įgaliojimus valdyti ir riboti natūralių sveikatos papildų gamybą ar pardavimą.  Norite išvengti didžiosios farmacijos ir jos neišbandytų produktų, rūpindamiesi savo kūnu?  Jums neleidžiama.  Alternatyvos bus ištrintos, paliekant tik vaistus ir skiepus.

Tai ne tik galutinis Vakarų nuopuolio į socializmą rezultatas, bet ir Naujoji Zelandija, atrodo, yra bandomasis pavyzdys, kaip vis dažniau pažeidžiamos asmens laisvės ir asmeninis pasirinkimas.  Naujoji Zelandija gali tapti ateities vizija daugeliui kitų tautų, jei Vakarų gyventojai į tai reaguos pasyviai.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau