Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 22

Naujosios Zelandijos ministru pirmininku taps "Lockdown" fanatikas, grasinęs medžioti nesuimtuosius

Naujosios Zelandijos ministru pirmininku taps "Lockdown" fanatikas, grasinęs medžioti nesuimtuosius

Susipažinkite su naujuoju viršininku....taip pat kaip ir senasis viršininkas...

Švietimo ministras Chrisas Hipkinsas (Chris Hipkins) turėtų pakeisti Jacindą Ardern ir tapti kitu Naujosios Zelandijos ministru pirmininku.

Tai Leiboristų partijos parlamento narys, kuris anksčiau grasino medžioti neskiepytus piliečius tol, kol visi iki vieno bus paskiepyti

Infowars praneša: Hipkinsui dar reikia, kad jį patvirtintų jo Leiboristų partijos kolegos, tačiau manoma, kad šiuo metu tai tik formalumas. Iki kitų visuotinių rinkimų jam liktų kiek daugiau nei aštuoni mėnesiai.

"Tai didelė diena berniukui iš Huto", - sakė Hipkinsas, turėdamas omenyje Huto slėnį netoli Velingtono, kur jis užaugo. "Aš tikrai esu labai nuolankus ir didžiuojuosi, kad imuosi šio darbo. Tai didžiausia atsakomybė ir didžiausia privilegija mano gyvenime".

Hipkinsas tapo gerai žinomas per COVID pandemiją, kai pasireiškė kaip autoritarinis Naujosios Zelandijos vyriausybės krizių valdymo specialistas.

Štai 2021 m. liepą jis perspėjo, kad vyriausybė pradės sekti asmenis, kurie "nesuskubo" pasiskiepyti nuo COVID.

"Manau, kad kitų metų pradžioje pradėsime persekioti žmones, kurie neatvyko pasiskiepyti arba praleido užsakymus ir t. t.", - žurnalistams sakė Hipkinsas.

Hipkinsas tvirtino, kad vyriausybė iš esmės medžios neskiepytus asmenis, teigdamas, kad normalus "žmonių elgesys" rodo, jog daugelis žmonių savo noru nepasiskiepys mRNA vakcina.

"Taigi nuo dabar iki metų pabaigos visi galės pasiskiepyti. Žinoma, noriu, kad kiekvienas Naujosios Zelandijos gyventojas pasiskiepytų, tačiau žmonių elgesys rodo, kad bus žmonių, kurių iš tikrųjų turėsime ieškoti, ir kai kurie iš jų gali išplisti kitais metais", - sakė Hipkinsas.

"Tačiau esame įsipareigoję, kad iki metų pabaigos kiekvienas turės galimybę pasiskiepyti", - tęsė Hipkinsas, pridurdamas, kad iš tikrųjų "kiekvienas TURĖS galimybę" pasiskiepyti.

Nenuostabu, kad Hipkinsas apie savo politikos viziją, kol jis taps vadovu, nekalba.

"Šiandien vengsiu komentuoti pozicijas ar politiką. Šiandien tų dalykų nekomentuosiu. Procesas dar nebaigtas", - sakė jis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau