Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 20

Rusijos Bažnyčia įspėja apie pasaulio pabaigą

Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas perspėjo, kad Vakarų elito rengiamas karas prieš Rusiją sukels "pasaulio pabaigą".

Patriarchas Kirilas (Patriarch Kirill) šį perspėjimą išsakė po religinių pamaldų, skirtų stačiatikių Epifanijos šventei paminėti.

Apie tai praneša Summit.news: Pasak patriarcho Kirilo, "bepročiai" yra pakankamai kvaili, kad patikėtų, jog Rusiją, kuri "turi galingų ginklų ir kurioje gyvena nepaprastai stiprūs žmonės", galima nugalėti, nepaisant to, kad ji "niekada nepasidavė priešui ir visuomet išėjo nugalėtoja".

Bažnyčios vadovas taip pat apgailestavo, kad tokie "bepročiai" bando "primesti jiems tam tikras vertybes, kurių net negalima vadinti vertybėmis, kad jie būtų tokie kaip visi ir paklustų tiems, kurie turi galią kontroliuoti didžiąją pasaulio dalį".

"Meldžiame Viešpatį, kad jis apšviestų tuos bepročius ir padėtų jiems suprasti, jog bet koks noras sunaikinti Rusiją reikš pasaulio pabaigą", - sakė patriarchas Kirilas.

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas (Dmitry Medvedev) išsakė panašias mintis, kai tvirtino, kad Rusija "niekada nepralaimėjo didelio konflikto, nuo kurio priklausė jos likimas", ir kad pralaimėjimo įprastiniame kare rezultatas būtų branduolinio karo pradžia.

Tuo tarpu laikraštis "New York Times" pranešė, kad Jungtinės Valstijos svarsto galimybę bendradarbiauti su Ukraina ir pulti Krymą, padrąsintos įsitikinimo, kad "baimė, jog Kremlius imsis atsakomųjų veiksmų panaudodamas taktinį branduolinį ginklą, sumažėjo".

"Baideno neokonservatyvių pažiūrų šalininkai iš esmės erzina Rusiją, kad ši panaudotų atomines bombas prieš Ukrainą", - komentuoja Krisas Menahanas (Chris Menahan).

Kitoje orveliškoje kalboje NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas (Jens Stoltenberg) Davoso globalistams sakė, kad karinis eskalavimas yra vienintelis būdas užbaigti karą, ir pastebėjo: "Ginklai yra kelias į taiką".

Kiti pasaulio lyderiai primygtinai tvirtina, kad yra visiškai pasirengę kariauti nesibaigiantį karą, kad paremtų Ukrainą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau