Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 3

30 sekundžių testas namuose parodys, ar jūsų širdis sveika?

Ar jūsų širdis ir kraujotaka veikia gerai? Išsiaiškinti padės paprastas testas. Jums tereikia didelio dubens, šalto vandens ir ledo kubelių.

Norint palaikyti gerą širdies būklę, būtina propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Tačiau net ir tada gali būti sunku suprasti, kas gi vyksta jūsų širdies plote.

Štai paprastas testas, kuris padės patikrinti jūsų širdies sveikatą. Jį atliksite vos per 30 sekundžių.

Testas, širdis, sveikatos patarimai

Pirmiausia, susiraskite didelį dubenį. Svarbu, kad galėtumėte jame visiškai panardinti abi rankas. Užpildykite jį šaltu vandeniu ir pridėkite kelias saujas ledo kubelių, kad rezultatas būtų dar efektyvesnis.

Palikite abi rankas panardintas po vandeniu lygiai 30 sekundžių. Tai padės sužinoti, kaip jūsų kūnas reaguoja, kai yra priverstas kovoti su šalčiu. Svarbu nelaikyti rankų ilgiau ar trumpiau 30 sekundžių.

Išėmę rankas iš vandens, jas apžiūrėkite. Jeigu pirštai tapo raudoni, tai gera žinia. Toks rezultatas reiškia, kad greičiausiai neturite problemų, susijusių su kraujo prisotinimu deguonimi, ir jūsų širdis bei kraujotaka yra sveika.

Testas, širdis, sveikatos patarimai

Jei pirštų galiukai atrodo blyškūs arba melsvi, tai gali reikšti kraujo apytakos sutrikimą. Taip nutinka, kai raudonųjų kraujo kūnelių deguonies lygis yra žemas. Pabandykite sušildyti pirštus ar juos pamasažuoti, kad pagerintumėte kraujotaką ir padėtumėte jiems normalizuotis.

Testas, širdis, sveikatos patarimai

Jeigu tai nepadeda, reikėtų apsilankyti pas gydytoją, rašoma mirror.co.uk Jei jūsų kūnas, veikiamas šalčio, pamėlynuoja, taip pat pasireiškia kiti simptomai, įskaitant dusulį, galvos ar krūtinės skausmą, prakaitavimą, tirpimą ar galvos svaigimą, rekomenduojama kreiptis pagalbos.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.11.2020 laikas 20:53 Faktų tikrintojai paneigė, kad Džordžas Sorosas areštuotas?!
Socialiniuose tinkluose pasirodė gandai, kad FTB agentai areštavo Džordžą Sorosą ir šiuo metu jis laikomas federalinėje areštinėje Filadelfijoje. Pagal neseniai išspausdintą kaltinamąjį aktą Pensilvanijos vakarinėje apygardoje, Sorosas buvo apkaltintas daugeliu sunkių su rinkimais susijusių JAV nusi...

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 17:55 5 priežastys negerti kavos
Su kava reikia būti atsargiems tiems žmonėms, kurie serga hipertonine liga - kava stipriai padidina kraujospūdį. Italų mokslininkai nustatė, kad žmonėms su padidėjusiu kraujo spaudimu nuo kavos gali išsivystyti hipertoninė liga....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 15:30 Ką turime žinoti: užkalbėjimai, maldos ir afirmacijos
Mes žinome posakį“ KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE“ Kitaip tariant, kaip mintyse, taip ir realybėje. To, ką jau esame gavę iš savo tėvų ir protėvių, neturi užtekti gyvenime. Savo gyvenimą mes turime kurti patys – tam yra duota laisva valia. Laimingas tas, kuris jaučia harmoniją su savimi ir kitais žmon...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 22:45 Bulvių Sunkos Gydomosios Savybes

Iš visų bulvių sudedamųjų dalių pati naudingiausia yra sunka. Ji ypač reikalinga tiems, kas negali išnaikinti pigmentines dėmes ant veido ar kūno, o taip pat kenčiantiems nuo skrandžio ir žarnyno susirgimų. Sunka naudinga ir nuo gūžio, nervų sistemos sutrikimų (netgi pagerina miegą), skrandžio op...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 21:49 Britų ekstrasensas išgąsdino Angliją 2021 metais

Kaip jau minėjome ankščiau, kažkurioje didelėje ir ramioje šalyje netrukus degs daugybė miestų - visą rugsėjį, spalį ir lapkritį nemaža dalis Lenkijos ištinka tam tikra panika, kurią sutrikdo garsiojo ekstrasenso Krzysztofo Jakowskio prognozės. Štai jo vaizdo įrašas, kuriame jis pranašauja, kad r...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 19:38 JAV strateginiai bombonešiai pradėjo vykti į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Pirmą kartą nuo 2020 metų pradžios JAV pasiuntė savo oro karines pajėgas į Vidurinius Rytus - į šį regioną buvo dislokuoti bombonešiai B-52H. Naujienos padarė pasaulį įtemptą: ar kas nors ruošiama?

Skaityti daugiau