Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 31

Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją

Pabandykite suspausti ausies spenelį su skalbinių spaustuku ir palaukite 20 sekundžių. Rezultatas Jūs nustebins, kas bus po to.

6 taškai, sugrąžinsiantys jums energiją

Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Ausies spenelis

Spaudžiant šį tašką, galima sumažinti arba visai atsikratyti galvos skausmo, o taip pat padėti savo širdies darbui. Žinoma, kad ausies spenelis tiesiogiai susijęs su galva ir širdimi.

Taškas virš spenelio

Pajautę skausmą arba diskomfortą pilve, galite pabandyti paveikti šį tašką, kuris yra tiesiai virš ausies spenelio. Kinai puikiai žino, kad šis taškas susijęs su mūsų virškinamuoju traktu. Spausti šį tašką galima ir profilaktiniais tikslais.

Ausies vidurys

Čia yra du taškai. Vienas, esantis truputį žemiau, nei ausies vidurys, tiesiogiai susijęs su nosiarykle. Veikiant jį, pajausite palengvėjimą, esant slogai, ar skaudant gerklei. Taip pat spauskite šį tašką, jei negalite užmigti, jausdami diskomfortą šiose kūno dalyse.

Taškas, esantis truputį aukščiau, nei ausies vidurys, padės skaudantiems sąnariams. Spaudžiant jį, galima pajausti palengvėjimą.

sveikatos aptarimai, ausys, sveikata

Ausies išlinkimas

Jausdami neaiškius pojūčius, diskomfortą visame kūne, kai atrodo, kad skauda viską iškart, tiesiog prispauskite skalbinių segtuku būtent šį tašką. Po kurio laiko jums būtinai palengvės, juk ta ausies dalis susijusi su kiekvienu žmogaus kūno organu.

Viršutinė ausies dalis

Įrodyta, kad ausies viršutinė dalis susijusi su pečiais ir nugara. Jei veiksime tą tašką bet vieną minutę per dieną, galima pasiekti įtampos sumažinimą šiose kūno vietose. Nesunku atspėti, kad šiuo patarimu reikia pasinaudoti žmonėms, kurie mažai juda, dirba sėdimą darbą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau