Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 7

Akmenis tirpina burokėlių sultys

Su manimi, ko gero, sutiks daugelis, jog akmenys inkstuose ar tulžies pūslėje - tai ne tik nemalonu, bet ir labai skausminga, net baisu. Akmenys kelia daug pavojų. Jie gali pažeisti jautrius kepenų ar tulžies pūslės audinius, taip pat sukelti daugybę komplikacijų, su kuriomis kovoti tikrai nėra paprasta. Todėl gydytojai, aptikę kepenyse akmenų, paprastai rekomenduoja operaciją.

Tai paprasčiausias ir patikimiausias būdas išspręsti šią problemą. Tačiau kur garantija, kad po tam tikro laiko ji vėl neatsinaujins?

Paskui vėl ir vėl? Ką tada daryti? Nuolat gultis ant operacinio stalo? Pasirodo, jog šią problemą jau seniausiai išsprendė mūsų protėviai. Nieko nuostabaus. Juk akmenys kepenyse atsirasdavo ir prieš šimtą, ir prieš du šimtus, ir prieš keturis šimtus metų. Jei yra problema, turi būti ir jos sprendimo būdas. Paimkite bet kurį liaudies medicinos žinyną ir rasite daugybę būdų, kaip «be kraujo» kovoti su akmenimis inkstuose, t.y. nedarant jokios operacijos ir nenaudojant lazerio akmenims trupinti bei kitų gana skausmingų ir nemalonių gydymo metodų.

Aš pati akmenis išnaikinau su... burokėlių sultimis. Tiesą sakant, nelabai tikėjau jų gydomosiomis galiomis, atsižvelgiant ir į tai, kaip gavau tą receptą. Vieną vakarą važiavau autobusu iš darbo. Priešais mane stovėjo dvi moterys ir kalbėjosi. Autobusas buvo pilnas žmonių, mane net taip prispaudė prie vienos iš moterų, kad nei įkvėpti, nei iškvėpti. Teko klausytis ir jų pokalbio. Moterys kalbėjo apie akmenis kepenyse, kaip juos neskausmingai šalinti, visiškai ištirpinant tulžies pūslėje. Supratau iš pokalbio, kad viena iš moterų jau praėjo gydymo kursą, o kita tik ruošėsi. Taigi iš pokalbio paaiškėjo, kad burokėlių sultis reikia gerti po pusę stiklinės 3 savaites. Geriau gerti sultis, palaikius 12 valandų šaldytuve. Panašų poveikį daro ir pašarinės ropės, jas valgant pagal poreikį. Grįžusi namo, tam tikrą laiką abejojau, bet paskui nusprendžiau pabandyti. Kad neužmirščiau išgerti sulčių, naudojau žadintuvą. Kasdien reikėjo plauti sulčiaspaudę, o to aš labai nemėgstu.

Tačiau visos pastangos ir nepatogumai nebuvo veltui. Akmuo iš tikrųjų su-smulkėjo ir be skausmo pasišalino. Rezultatas mane nustebino ir nudžiugino. Net nepastebėjau, kaip ir kada tai nutiko. Tai dar kartą įrodo, kad liaudiškos priemonės iš tikrųjų gali būti veiksmingos. Šiaip ar taip, verta išbandyti jas, jei žinote savo tikslią diagnozę. Jei nepadės, tada galima gultis ir ant operacinio stalo. Galų gale, visaip gali nutikti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 201
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.03.2021 laikas 18:29 Kavos pupelė. Liaudiška Patirtis Nuo vidurių užkietėjimo, hipertonijos, astmos

Kava šiandien - tai ne tik tonizuojantis gėrimas, bet ir bendravimo priemonė. Kitaip tariant, du malonumai viename puodelyje. Mokslininkai iki šiol ginčijasi apie naudingas ir kenksmingas jos savybes. Peržvelkime tyrimų rezultatus ir įsiklausykime į kai kuriuos liaudies patirties receptus.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 20:03 Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, kaklelio erozijos

Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, gimdos kaklelio erozijos, lėtinio prostatito, skausmo pilvo apačioje ir šlapimo nelaikymo, kojų silpnumo, raumenų silpnumo, senatvinio vidurių palaisvėjimo.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:31 Liaudiška Patirtis Nuo Svorio, Vandenės, Medžiagų Apykaitos, Otito, ŪRS, Krūties Naviko

Liaudiška patirtis nuo svorio didėjimo, pilvo vandenės, sutrikusios medžiagos apykaitos, pūlingo otito, silpnumo, mieguistumo, sergant ŪRS, krūties naviko.

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:03 Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo

Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo. Kaip įveikti žagsulį ir kaip pasigaminti Natūralią viagrą.

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 16:16 Nuo Antarktidos atskilo didžiulis ledkalnis
Penktadienį nuo Antarktidos Brunto šelfinio ledyno atskilo Los Andželo dydžio ledkalnis, tačiau kol kas tikimybė, kad jis nukeliaus didelius atstumus ar užplauks ant seklumos lieka neaiški.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 20:37 It begins: Employer – ‘If you’re not vaccinated, you’re not working here.’ Welcome to the future of America?
Many citizens in the United States are facing the possibility of mandatory COVID-19 vaccinations, implemented by employers, cities, states, or even through federally-related regulations.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:50 Orkaitėje kepti vištienos kumpeliai marinuoti su šviežiu imbieru ir kuskuso

Šiaip savo virtuvėje aš gana retai naudoju šviežią imbierą, bet galiu pasakyti, kad vištiena jis idealiai tinka. Bekepant orkaitėje, visuose namuose aromatas buvo tiesiog fantastiškas. O ir jokio marinavimo valandų valandas, kas yra didžiulis pliusas.

...

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:09 Spageti makaronai su tunu, citrina ir džiūvėsėliais
Atradusi šį makaronų su tunu receptą viename angliškame portale, aš labai skeptiškai žiūrėjau į jį, dėl naudojamų džiūvėsėlių. Atrodė, kad jie čia visiškai nederės ir mūsų šeimai nepatiks. Bet kaip aš klydau.

Skaityti daugiau