Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 2

Trys būdai, kaip atsikratyti akmenų tulžies pūslėje

Esu liaudies medicinos žinovė. Padedu žmonėms gydytis vaistažolėmis ir kitais liaudiškais būdais jau daugiau kaip 50 metų. Visi mano gydymo metodai praktiškai patikrinti daugybę kartų ir tikrai veikia. Kai kuriuos iš jų išmokau iš savo močiutės, kai kuriuos dar papildžiau ar patobulinau pati. Pavyzdžiui, metodus, kaip tirpinti akmenis tulžies pūslėje, aš sužinojau iš savo močiutės.

Vaistinių augalų paslaptys

Man 68 metai, bet aš atidžiai seku medicinos naujienas apskritai ir ypač fitoterapijos. Daug žinių reikia, norint sėkmingai padėti žmonėms.

Naudoju tris metodus akmenims tulžies pūslėje tirpinti. Jie visada duoda gerą rezultatą, ir beveik visada galite būti tikri, kad apsieisite be chirurgo įsikišimo. Trys mano metodai, kaip be operacijos šalinti akmenis iš tulžies pūslės: trijų dienų gydymo žolelėmis kursas; septynių dienų gydymo vaistažolėmis kursas (3 kartai po 7 dienas); ekspres-metodas šalinti akmenis per vieną dieną.

Iš vakaro, prieš pradedant gydymą, ligoniui reikia padaryti valomąją klizmą (3 valgomuosius šaukštus čiobrelių žolės užpilti verdančiu vandeniu, palaikyti 30 minučių, kad nusistovėtų, nukošti, dar įpilti virinto (arba valyto) vandens. Reikia žiūrėti, kad tirpalo klizmai temperatūra būtų šilta, bet ne aukštesne kaip 40 laipsnių). Ryte pradėti patį gydymą.

1-asis gydymo metodas.

Visas tris dienas gerti antpilą, paruoštą iš tokio mišinio:

  • 3 valgomųjų šaukštų blakinių kalendrų;
  • 4 valgomųjų šaukštų smiltyninių šlamučių;
  • 2 valgomųjų šaukštų paprastųjų kraujažolių;
  • 2 valgomųjų šaukštų erškėčių vaisių;
  • 2 valgomųjų šaukštų paprastųjų morkų sėklų;
  • 2 valgomųjų šaukštų kmynų sėklų;
  • 3 valgomųjų šaukštų pipirmėčių;
  • 4 valgomųjų šaukštų kukurūzų purkų;
  • 2 valgomųjų šaukštų uolaskėlių (auga Kaukaze).

Visas sudedamąsias dalis susmulkinti ir gerai sumaišyti. Kasdien po 1 valgomąjį šaukštą mišinio užplikyti 600 ml verdančio vandens, palaikyti 30 minučių, kad nusistovėtų, nukošti. Gerti 3 kartus per dieną po 200 ml arba 6 kartus per dieną po 100 ml tarp valgymų arba likus 30 minučių iki valgio.

3 paras 6 kartus per dieną gerti po 1 valgomąjį šaukštą raugerškių sulčių. Tai padeda tirpinti akmenis.

Visas tris dienas vartoti spazmolitikus (spazmalgoną, arba baralginą, arba piralginą ir pan.).

Mityba gydymosi laikotarpiu:

1-oji diena. 3-4 kartus per dieną gerti ryžių nuovirą, sumaišytą su mėsos nuoviru (galima virti kartu). Bet mėsos nevalgyti, suvalgyti tik virtus ryžius.

2-oji diena. Per dieną gerti šviežiai paruoštų burokėlių, morkų, agurkų ir citrinų sulčių (visų paimti vienodus kiekius) mišinį nuo ryto iki vakaro po 100 ml kas 2 valandas.

3-ioji diena. Nuo 6-7 val. ryto gerti tik vaistažolių antpilą: 3 porcijas po 200 ml kas 2 valandas. Paskui daryti 5-7 valandų “badavimo” pertrauką, o 15-16 val. atsigulti dešiniu šonu, kur yra tulžies pūslė, ant druskos šildyklės (rupią druską šildyti 2 valandas, smulkios neimti, nes ji blogai laiko šilumą). Druskos šildyklė turi būti 10 cm storio, kad spaustų tulžies pūslę. Geriau atsigulti ant grindų ar kito lygaus paviršiaus, pasiklojus 2-3 sluoksniais sulenktą apklotą. Pagalvė nereikalinga, po galva galima pasikišti ranką. Kojas sulenkti per kelius ir pritraukti prie pilvo. Kartkartėmis “pamasažuoti” tulžies pūslę, lengvai pasisupant ant šildyklės. Procedūros trukmė - 2 valandos. Tada išgerti 200 ml truputį pašildyto alyvuogių aliejaus. Gerti geriau po 50 ml kas 30 minučių, užgeriant šviežiomis citrinų sultimis su medumi; arba galima perpjauti citriną, ant puselės uždėti vieną šaukštą medaus ir “iščiulpti” citriną. Kaskart išgėrus alyvuogių aliejaus, ant karštos druskos šildyklės pagulėti mažiausiai 20 minučių. Citriną galima čiulpti ir toliau, jei pykina procedūros metu. Pagulėti iki 19 val. Paskui galima suvalgyti 200 g džiūvėsėlių iš baltų miltų; geriau jei tai bus sausas lavašas + 200 ml airano (į 200 ml kefyro - 1 arbatinis šaukštelis druskos). Po 2 valandų galima pakartoti džiūvėsius + airaną.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.04.2021 laikas 08:54 Tatuiruotės ir jų magiška galia
Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 22:23 Svarbus Tarptautinis Mokslinis Perspėjimo Pranešimas | 4 Dalis

4 dalis - Prie pasaulio mokslininkų, demaskuojančių didžiausią XXI amžiaus aferą, prisijungė ir lietuvių mokslininkė AUŠRA BLAŽĖNIENĖ. Mokslininkės komentaras laidoje. SUSTABDYKITE: terorą, beprotybę. manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 amžiaus sveikatos apsaugos apgaulę.

...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 11:09 Vištienos Chow mein - kiaušininiai makaronai su vištiena ir daržovėmis

Vištienos Chow mein - tai WOK’e iškepti kiaušininiai makaronai su vištiena bei daržovėmis. Tai vienas iš mano pačių mėgstamiausių patiekalų, o šiuos makaronus mėgstu daug labiau už įprastinius. Padažas šiuos makaronus padaro labai sultingais, ir suteikia ryškaus skonio. Tai patiekalas, kurį...

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 08:18 Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
Many Americans have heard the news account of Dr. Gregory Michael, a 56-year-old Florida physician who, after receiving his first dose of a Pfizer COVID vaccine on December 18 of last year, was hospitalized three days later....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
Dr. Harvey Risch, a professor of epidemiology at Yale University, has calculated that upwards of 60 percent of all new “cases” of the Wuhan coronavirus (Covid-19) are occurring in people who were already “vaccinated” for the disease....

Skaityti daugiau