Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Amerikiečiai į jūrą iškart išsiuntė Šešis lėktuvnešius

2020 m. gegužės 10 d. vakare visi socialiniai tinklai, kurie specializuojasi karine analize, „sprogdino“ sensacinga naujiena: JAV iš uostų išsiuntė ŠEŠIS lėktuvnešius. Į jūrą išplaukė:

USS Gerald R. Ford (CVN-78)
USS Ronald Reagan (CVN-76)
USS Harry S. Truman (CVN-75)
USS Abraham Lincoln (CVN-72)
USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69)
USS Nimitz (CVN-68)

Naujienų šaltinis – karinių-jūrų operacijų viršininkas (Chief of Naval Operations, CNO), jis taip pat vyriausiasis JAV karinių jūrų pajėgų vadas. Tai yra aukščiausias JAV karinio jūrų laivyno karininkas:

Nuo gegužės 4 d. visi šie lėktuvnešiai stovėjo uostuose, išskyrus USS  Eisenhower, kuris buvo arba Arabijos jūroje, arba vienoje iš artimiausių karinių bazių:

Konspiralogija, Trečiasis pasaulinis

Tokio staigaus JAV karinio jūsų laivyno veiklos priežastis yra visiškai paslaptis visiems, tačiau apskritai yra tik trys variantai.

A) Norėdami šiek tiek nudžiuginti amerikiečius, kurie yra uždaryti butuose pandemijos proga, Trumpas nusprendė surengti nedidelį karinį paradą. Tiesą sakant, visi lėktuvnešiai, kurie nebuvo kapitališkai remontuojami, paliko uostus – net naujasis USS Ford, kuris į jūras dažniausiai eidavo bandymo režimu.

B) Pasaulyje planuojama Karibų jūros krizė-2 ir net gali būti, kad tai karo klausimas.

Per pastaras kelias savaites Kinijos ir JAV santykiai kažkokiu būdu pablogėjo – Vašingtone daugelis politikų jau atvirai teigė, kad dėl Covid-19 pandemijos kalta Kinija ir, kad Kinija turėtų sumokėti už žalą.

Pakeliui Trumpas surengė keletą labai ilgų susitikimų su kariuomene, o JAV bombonešiai pradėjo skraidyti prie Kinijos krantų:

Be abejo, mažai tikėtina, kad Jungtinių Valstijų karinio jūsų pajėgų vadas per Twitter paskelbė Kinijai pranešimą „Aš einu į jus!“, bet kažkodėl tai labai panašu į karinės galios demonstravimą.

C) Kadangi ne tik kinai, bet ir Iranas bei Venesuela pastarosiomis savaitėmis buvo aktyvūs – neatmetama galimybė, kad dalis AKG vyksta į vieną iš šių regionų, o likusieji dislokuojami pusiausvyrai ir apsidraudimui – kad kinams nešautų į galvą durna mintis. Tokių atveju ponas Maduras, arba ponas Ali Chamenėjus, arba bus nedelsiant bombarduojami, taigi mes ir toliau žiūrėkime pasaulio naujienas kitaip...

Visko gali būti, dabar pasaulio valstybės yra tiek nustekentos ir išbalansuotos, kad, bet koks karinis puolimas stipresnės valstybės laimėjimas garantuotas... Nuo mokyklos laikų žinome, kai gretimos valstybės nusilpsta dėl kokių nors priežasčių, šakalų atsiranda aplink daug.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau