Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 12

Irano karinis jūrų laivynas apšaudė ir nuskandino savo korvetę

„Jamaran“ - Irano „Moudge“ klasės fregata, tarnaujanti nuo 2010 metų. Tai - pakankamai jaunas ir, iš pažiūros, neblogas karinis laivas. Tačiau šį mėnesį savo gyvenimo aprašymą jis papuošė netikėtai žiopla dėme - nuskandino kitą Irano laivą.

Incidentas įvyko gegužės 11 dieną. „Jamaran“ vykdė raketų bandymus. Šių pratybų scenarijus buvo labai paprastas - pagalbinis laivas „Konarak“ turėjo į numatytą vietą atvilkti taikinį, o „Jamaran“ turėjo paleisti raketą ir jį sunaikinti. Viskas vyko pagal planą - „Konarak“ atvilko taikinį ir „Jamaran“ paleido raketą. Tačiau ji nusitaikė ne į taikinį, o į per arti buvusį „Konarak“.

„Jamaran“ - į incidentą įsivėlusi fregata

„Jamaran“ - į incidentą įsivėlusi fregata ©Mohammad Sadegh Heydari (CC BY 4.0) | commons.wikimedia.org

„Konarak“ laivą sprogimas beveik visiškai sunaikino. 19 jūreivių žuvo, dar 15 buvo sužeisti. Iranas greitai pateikė paaiškinimą - „Konarak“ tiesiog buvo per arti ir raketa „Noor“ supainiojo taikinius.

„Noor“ - tai radaru valdoma raketa, kiniškos C-802 kopija. Oficialiame pranešime teigiama, kad kai taikinys yra už horizonto, „Noor“ pati jį susiranda savo radaro pagalba. Šįkart „Konarak“ šiai raketai pasirodė priimtinesnis taikinys už tikrą taikinį.

Iranas, Trečiasis pasaulinis, Konspiralogija, JAV

O taip atrodo dar neapšaudyta „Konarak“ korvetė

Degantis „Konarak“

Degantis „Konarak“. ©Mehrnews (CC BY-SA 4.0) | commons.wikimedia.org

Kaip ten bebūtų, tai - neįtikėtinai žiopla klaida. Laivynai dažnai vykdo panašius bandymus ir pratybas. Į bandymų zoną atvelkamas koks senas laivas, kuris vėliau apšaudomas įvairiais ginklais. Tai padeda įsitikinti ginklų veiksmingumu ir, žinoma, pagerinti karių įgūdžius. Tačiau laivai su įgulomis niekada nesisukioja ugnies zonoje. Ypač kai naudojamos tokios raketos, kurios, kaip teigia oficialūs pareiškimai, pačios susiranda taikinius. Tai - tiesiog kvaila klaida.

Naujesnės raketos turi mikroprocesorius, kurie leidžia pasirinkti taikinius pagal nustatytus parametrus. Tikėtina, kad „Noor“ sunaikinimui tiesiog pasirinko artimesnį laivą. Tačiau vėlgi - tai nėra raketos kaltė.

Kadrai iš įvykio vietos:

Sausį Irano revoliucinė gvardija dviem rusiškomis raketomis numušė ukrainiečių civilinį keleivinį lėktuvą, pražudydama 176 žmones. Ir tai - tik dalis tokių incidentų, kurie parodo, jog pavojingi ginklai neišmanančiose rankose yra tik dar pavojingesni.

Rašo technologijos.lt

Paranormal.lt komentaras: na, mes nebūtume, tie kurie neįsiterptu į šį incidentą ir nepapildytume, ką sako sąmokslo teorijų šalininkai. Kyla didelės diskusijos, kas iš tikro nutiko... Viena, mano, kad amerikiečiai, arba izraeliečiai kažkodėl ir kažkokiu būdu, patiems iraniečiams „išsiperti sau kailį“, pavyzdžiui: perimdami raketos kontrolę ir nusiųsdami ją į Irano laivą. Taip pat yra kita versija, kad Irano laivas grasino kažkokiam amerikiečių laivui ir amerikiečiai jį iškarto nuskandino, o iraniečiai, kad nepradėtų karo su JAV, nusprendė prisiimti visą kaltę. Be to dėl mums nežinomų priežasčių, mes rašėme kad, amerikiečiai į jūrą iškart išsiuntė 6 lėktuvnešius.

Kol kas šių versijų negalima, nei paneigti, nei patvirtinti – informacija vis dar renkama ir tikslinama, todėl stebėkime pasaulio naujienas kitaip...

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau