Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 23

JAV Ir Iranas Vėl Pasikeitė Smūgiais Socialiniuose Tinkluose

Praėjusį trečiadienį, 2020 m, balandžio 15 d., JAV karinis jūrų laivynas pranešė, kad 11 Irano motorinių laivų vykdė “pavojingus manevrus“ aplink JAV jūrų laivyno laivus Persijos įlankoje. Amerikiečiai naudojo visas galimas saugias perspėjamo priemones, kad persėtu Irano laivus.

Iranas, konspirologija, Trečiasis pasaulinis, geopolitika

Tokie incidentai prieš keletą metų buvo dažni, tačiau pastaruoju metu tampa gana reti: Irano generolai apsiribojo grasinimais nuskandinti visus laivus ir ne daugiau.

Nepaisant to, Trumpas gana atšiauriai reagavo tiek į šį įvykį, tiek į vėlesnį karinio palydovo paleidimą (palydovas buvo paleistas į orbitą balandžio 22 d.). Vakar jis per tviterį paskelbė, kad davė įsakymą kariuomenei šaudyti iki sunaikinimo, jei jie persekios mūsų laivus:

Kaip rašo rightjournalism.com, amerikiečių jūreiviai iškarto pradėjo treniruotis, o motorinių valčių ataka ant lėktuvnešio atrodys maždaug taip:

Nepaisant ilgai trukusio nuolatinio konflikto su Iranu, nė vienas iš JAV prezidentų anksčiau nebuvo davęs tokių įsakymų, todėl spauda jau antrą dieną diskutuoja šia tema.

Bet, turbūt įsižeidę, kad jų nepakvietė dalyvauti pasaulinėje diskusijoje, iraniečiai iš savo gretų išstūmė poną Hosseiną Salami (Islamo revoliucinės gvardijos korpuso vado pavaduotoją), kuris teigė, kad jis davė panašų įsakymą iš savo vadovybės IRGC. T.y., jei Irano motorinėms valtims gresia pavojus iš JAV karinio jūrų laivyno – jie turi teisę nuskandinti bet kurį lėktuvnešį, nesvarbu kas atliks vadovavimą:

Šiuo metu nėra labai aišku – ar tai rimtas situacijos eskalavimas, pablogėjimas ir neišvengimas karinis incidentas Persijos įlankoje, ar tiesiog tai žodžiai?

Vienu metu Trumpas jau buvo įsitraukęs į gana rimtus grasinimų mainus su Kim Jong Unu ir jis net pažadėjo nuskandinti Guamą - tačiau, po tokių, žodžiais apsistumdymais, reikalas į priekį nepasistūmėjo.

Be to, Iranas jau pažeidė tiek daug dalykų, kad pasaulio analitinė bendruomenė prarado jų baisių nuodėmių ir karo nusikaltimo skaičių: gamyklą Saudo Arabijoje Iranas subombardavo, JAV ambasadą Irake subombardavo, JAV karinę bazę Irake subombardavo, keleivinį lėktuvą numušė, o britų tanklaivis buvo užgrobtas. Tačiau dar niekas, nieko nesprogdina.

Kita vertus: amerikiečiai nutildė vieną mylimiausių aukščiausių Irano režimo lyderių, tam reikalui buvo iškabinta Irane net raudona vėliava. Nuo to įvykio, jau praėjo daugiau nei trys mėnesiai, vėliava, turbūt, tapo rausva nuo karštos saulės ir vėjo – tačiau pasaulis nepamatė baisaus keršto, nes susitarimas dėl JAV bazės subombardavimo nesiskaito. Praeis dar trys mėnesiai, pusė metų (priklausomai nuo dažų ir audinio kokybės) – ir Irano vėliava taps visiškai balta, atrodys, kaip pasidavimo aktas. Galimai, mulai, kaip tik ir laukia to?

Apskritai dideliame ir globaliame pasaulyje, kuriame, įžūliai skraido kažkokie NSO, kur nežinia kas, tampo virvutes yra nenuspėjamas. Pasirengęs įmesti ugnį į konfliktą, kur jau ir malkos atneštos, ir žibalo yra. Bet gali ten ir neprasidėti niekada. Tokiu atveju tikras konfliktas gali įvykti visiškai kitame regione, už akių ir visiems labai netikėtu momentu. Todėl tokioje situacijoje nėra prasmės teikti jokių prognozių ir belieka tik sekti įvykių raidą: gerbsime režisierių darbą, nes istorinį spektaklį aktoriai vaidina kaip tik dėl mūsų.

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau