Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 5

Dėl Reikalavimo Dėvėti Veido Kaukes Amerikoje Jau Pradėta Šaudyti

Anot amerikiečių televizijos bendrovės FOX 2, JAV, Mičigano valstijoje, viešoje vietoje įvykdyta dar viena žmogžudystė panaudojant šaunamuosius ginklus. Incidentas įvyko prekybos centre Flint Family Dollar, kur praėjusį penktadienį buvo nušautas 43 metų apsaugos darbuotojas Calvin “Duper” James Munerlyn.

Konspiralogija, JAV, Epidemija, Nusikaltimai

Įvairių rūšių šaudymai pasaulyje, o ypač JAV, šiandiena vyksta gana dažnai, tačiau į naujienas patenka tik tokie atvejai, kai šaudoma aikštėse, kaip pavyzdžiui, 2017 m. spalio 1 d. Las Vegase. Nepaisant to, dabartinis įvykis, kur auka tapo tik vienas žmogus jau skelbia visa amerikiečių spauda, kadangi auka tapo tiesioginė ta žodžio prasme, karantino pasekmė.

Viskas nutiko Flinte, prekybos centre Family Dollar, kur miręs apsaugos darbuotojas ponas Calvin James Munerlyn kažkaip nemandagiai kalbėjo su moterimi, kuri į parduotuvę atėjo su dukra. Konflikto priežastis buvo veido kaukės nebuvimas pas moterį.

Kadangi žiniasklaida tvirtina, kad sargybinis saugojo pirkėjų gyvybę ir sveikatą, tarsi šis skuduras kažką nuo kažko gelbsti, vaizdo įrašas iš stebėjimo kamerų neskelbiamas – nors ankščiau ar vėliau pasirodys. Ir greičiausiai tai buvo panašiai – tik vaizdo įraše Niujorko miestas:

Apskritai šis sargybinis, matyt, labai įžeidė moterį, po to ji greitai išėjo iš parduotuvės.

Toliau, kai moteris ir jos dukra išėjo, maždaug po 20 minučių atvažiavo Sharmel Teague, 45; Larry Edward Teague, 44; and Ramonyea Bishop, 23 metų. Įėję į parduotuvė, jie kreipėsi į apsaugos darbuotoją, vienas iš jų, išsitraukė ginklą ir be kalbų ir aiškinimosi nukreipė į galvą ir šovė, po kurio piliečiai išvyko nežinoma kryptimi.

Pirma detektyvai išaiškino konfliktą sukėlusia moterį. Mobiliojo ryšio bendrovės nurodė jos vykimo vietą telefono pagalba, o tai buvo padaryti labai lengva.

Šiandiena būdamas šeštajame dešimtmetyje Hal Turner atrado – net išjungti telefonai kas 15-30 sekundžių praneša artimiausiam bokštui apie abonento buvimo vietą. Ankščiau visi apie tai žinojo ir tylėjo, tačiau dabar tokia situacija tapo oficiali, mobiliųjų kompanijų pozicija ir jie noriai aiškina apie tai.

Apskritai šią tetą rado. Po to pažiūrėjo, kam ji skambino išėjusi iš parduotuvės, o po poros valandų policija turėjo įtariamųjų pavardes. Dabar jų ieškoma visoje valstijoje ir pažadėta nuo 1000 iki 10 000 USD atlygis už tą ar kitą informaciją apie nusikaltėlius.

Greičiausiai visa kompanija bus greitai pagauta, tačiau čia kalbama ne apie tai, o pirmiausia dėl to, kad žmonės praranda nervus. Ekonominės bėdos, viruso baimė ir karantino komandos, žmonės jau šiek tiek erzina ir ne tik JAV, bet ir visur:

Natūralu, kad tai negali tęstis be galo ir ankščiau ar vėliau žmonės pradės priešintis, ir kuo blogesnė bus ekonominė padėtis, tuo daugiau žmonių stipriau priešinsis.

Moteris nuėjo į parduotuvę ir nenešiojo kaukės, už kurią akivaizdžiai gavo į veidą, po kurio sargybinis gavo šūvį į galvą. Tačiau, moteris turėjo pinigų, kad galėtų nusipirkti produktų, o produktai laisvai gulėjo parduotuvėje. Bet kas nutiks, kai baigsis ir pinigai ir produktai? Greičiausiai žmonės pirmiausia pradės šaudyti, o tada kalbėsis.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau