Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 16

Ar galima pakeisti savo likimą?

Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų sau uždavęs tokio klausimo: „Ar galima pakeisti savo likimą?“. Visus atsakymus paprastai galima suskirstyti į dvi grupes. Vieni žmonės būna įsitikinę, kad nieko pakeisti neįmanoma, ir paprasčiausiai plaukia pasroviui. Kiti mano, kad absoliučiai viskas priklauso nuo žmogaus. Kas teisus?

gyvenimas, likimas

Likimo kaip tokio nėra! Yra karminės pamokos, dėl kurių siela įsikūnija žemėje. Yra karminiai susitikimai, giminingos sielos, ir ne tik vyro bei moters atžvilgiu. Egzistuoja išeities duomenys, kurie nulemia mūsų gyvenimo išeities tašką. Panašiai kaip bet kuriame matematikos ar fizikos uždavinyje, pateikiami žinomi duomenys, o reikia surasti nežinomuosius.

Paprastai mūsų gyvenimo išeities duomenys būna šie:

*mūsų tėvai (kokias traumas jie mums sukels, kaip išauklės, kokį gyvenimo scenarijų perteiks);

*sveikatos būklė nuo gimimo;

*šeimos finansinės galimybės;

*gimimo ir gyvenamoji vieta (didmiesčiuose gimusiems lengviau prasimušti ir padaryti karjerą);

*asmeniniai talentai ir sugebėjimai.

O paskui (dėmesio!) nuo paties žmogaus priklauso, kaip jis pasinaudos visu tuo, ar sugebės neigiamą patirtį transformuoti į jėgą ir gerovę. Todėl į klausimą, ar galima pakeisti likimą, atsakyčiau vienareikšmiškai: kiekvienas žmogus pats jį kuria, tačiau kai kuriems lengviau pasiekti gerovės ir laimės. Kitiems tai būna sudėtingiau, nes išeities duomenys yra skirtingi.

Galima būtų tai vaizdingai palyginti su keliais laiptais su daugybe pakopų. Vieni laiptai veda į šeimyninę laimę, kiti – į finansinę gerovę, treti – į įsitvirtinimą sociume ir taip toliau. Su kokiais išeities duomenimis jūs gimėte, nulemia, nuo kokios laiptų pakopos jūs startavote kiekvienoje sferoje.

Kai kur jums bus lengviau kilti į viršų, kai kur – sunkiau. Tai yra atsakymas į klausimą, kodėl kai kuriems žmonėms taip sekasi. Tačiau tik nuo jūsų priklauso, ką darysite, kad judėtumėte pirmyn.

Pažįstu moterų, kurios turi daug šansų truputį padirbėti su savimi ir tapti laimingos, bet jos nenori išeiti iš savo komforto zonos, gyvena vis ant to paties laiptelio ir nesiekia judėti pirmyn. Ir yra daug pavyzdžių, kai žmonės turėjo mažai šansų pasiekti savo laiptų viršūnę (sunki vaikystė, santuokos problemos, vaikai invalidai), bet kilo aukštyn iš visų jėgų ir aplenkė tuos, kurie, regis, turėjo visas galimybes.

Gana dėl visų nesėkmių ir gyvenimo dramų kaltinti sunkų likimą bei filosofuoti tema „Ar galima pakeisti likimą?“. Jūs patys jį kuriate! Laikas pagaliau prisiimti atsakomybę už tai, kas vyksta su jumis, ir mokytis įžvelgti priežasčių ir pasekmių sąryšius, teisingai įvertinti praeitį, kad galėtumėte keisti dabartį ir ateitį.

Psichologė Julija Kravčenko

Šaltinis: Astromanija.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau