Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astralinis Pasaulis » 2023 » Kovo » 1

Ar Visata padeda mums padaryti teisingą pasirinkimą?

Ar Visata padeda mums padaryti teisingą pasirinkimą?

Visata veikia labai nenuspėjamai ir kartais nepaprastai keistai. Ji negali tiesiog duoti mums to, ko mums reikia. Vietoj to, ji nurodo trumpiausią kelią į sėkmę ir teisingą pasirinkimą, kai esame kryžkelėje.

Sunkūs sprendimai ir būtinybė rinktis dažniausiai iškyla sunkiu metu, kai viskas klostosi ne taip, kaip mums norėtųsi. Tokiais laikotarpiais stenkitės atsiminti vidinius atramos taškus, kad neprarastumėte pasitikėjimo savimi. Taip pat atkreipkite dėmesį į toliau pateiktus signalus.

Stiprus vidinis balsas

Jeigu kažkas jūsų viduje sako, kad esamoje situacijoje būtina daryti tai, ką norite, tuomet svarbu veikti, ir kuo užtikrinčiau. Vidinis balsas taip pat gali jus įspėti. Kartais mums atrodo, kad nepaisant faktų, sveiko proto ir kitų patarimų, reikia daryti kitaip. Intuicija kartais daro stebuklus, todėl sunkioje situacijoje, kai negalite pasirinkti, pravartu į ją įsiklausyti.

Staigūs sunkumai arba netikėti, geri dalykai

Pavyzdžiui, nusprendžiate pakeisti darbą. Pradedate kurti gyvenimo aprašymą, bet kažkas nutiko. Su sielvartu galiausiai baigiate kurti gyvenimo aprašymą, bet tada dingsta internetas. Jei gyvenime ima nutikti kažkas keisto, tuomet reikia laikinai atidėti daromus darbus.

Būna ir atvirkščiai, kai atrodo, kad pati Visata jus stumia kažko link. Pavyzdžiui, atsiranda malonių žmonių, kurie pasiūlo išbandyti ką nors nauja. Jei turite talentą, Visata tikrai pasistengs jums padėti jį atrasti. Žmogus, mokantis juokauti, gaus ženklą parašyti spektaklio scenarijų. Tie, kurie gali klausytis ir turi emocinio gydymo dovaną, sutiks žmogų, kuris padės teisingai panaudoti šią dovaną.

Keisti įvykiai

Pavyzdžiui, nusprendžiate parašyti savo buvusiam sielos draugui, bet tada į langą atsitrenkia paukštis arba ant grindų nukrenta puodelis. Tai reiškia, kad geriau to nedaryti. Visata aiškiai liepia jums sustoti.

Kartais nelaimingi atsitikimai yra tokie simboliniai, kad jų neįmanoma išvengti. Puikus pavyzdys: ketinate investuoti daug pinigų į nekilnojamojo turto pirkimą, bet staiga internete aptinkate straipsnį, kad iš tų žmonių geriau nieko nepirkti. Kartais kažką panašaus išgirstame iš sutiktų žmonių. Atkreipkite dėmesį į tokius ženklus. Jie tikrai padės teisingai pasirinkti, nes nelaimingi atsitikimai nėra atsitiktiniai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau