Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 18

Esu onkologas, štai ką aš daryčiau, jei man būtų diagnozuotas vėžys. Visi gydytojai tą nutyli!

Labai puikiai žinomas JAV gydytojas ir mokslininkas Markas Himanas parašė apie tai, ką daryti, jeigu turite vėžį arba norite jo išvengti.

Deja, aš savo gyvenime ganėtinai dažnai susiduriu su vėžiu: tai įvyko tiek su mano šeima, tiek su pacientais. Didžiausia problema yra tokia, kad tradicinė medicina vis galvoja apie netinkamas, pasenusias gydymo procedūras, kai kalbama apie onkologiją.

Mes gerai žinome, kaip pjauti, kaip paskirti chemoterapiją, kaip apšvitinti spinduliuote ir kaip bombarduoti su vaistais, bet tai nėra geriausia išeitis.

Laimei, mes turime alternatyvą. Tai vadinasi "funkcinis medicininis požiūris į vėžį".

Funkcinė medicina leidžia gydytojams ir pacientams dirbti kartu, kad būtų pašalinamos ligos priežastys. Tai ganėtinai naujas, individualizuotas naujų ligų diagnozavimo ir gydymo modelis.

Tai ganėtinai paprasta: jūs duodate mėginius genetinei analizei ir gydytojai atskleidžia, į kokias lėtines ligas esate linkę ir ką reiktų padaryti, kad išvengtumėte jų.

Daugelis šios srities ekspertų sutinka, kad vėžį sukelia organizmo energijos sistemos disbalansas. Liga pasireiškia dažniausiai "palaipsniui", tad dėl šios priežasties tiek daug žmonių gyvena su navikais ir net to patys nežino.

Kitaip tariant, vėžys yra blogo gyvenimo būdo rezultatas.

Tai, ką daryti? Pakeiskit tai. Viena vertus, tai galėtų būti puiki vėžio prevencija. Bet kita vertus, kai kurie pacientai gali tikėtis, kad naujas gyvenimo būdas juos pakeis ir pašalins naviką.

Galų gale, puikiai žinoma, kad organizmo imuninė sistema tam tikromis sąlygomis vis dar gali aptikti vėžines ląsteles bei jas visai sunaikinti!

Štai 5 dalykai, kuriuos norėčiau padaryti, jei šiandien man būtų diagnozuotas vėžys.

1. Nustočiau visai valgyti cukrų

Cukrus pamaitina žmogaus vėžines ląsteles ir prisideda prie jų vystymosi. Vidutinis amerikietis per metus suvalgo maždaug 69 kilogramus cukraus ir 66 kilogramus miltų! Tas pats atsitinka ir likusioje pasaulio dalyje, kur 1,7 milijardai žmonių kenčia nuo nutukimo!

Jeigu norisi užkirsti kelią vėžio vystymuisi arba bent jau jį kontroliuoti, turite laikytis dietos, kuri palaiko normalų insulino lygį.

Turi valgyti pluoštą turinčius šviežius, sveikus, "tikruosius" maisto produktus bei sumažinti saldžių perdirbtų maisto produktų suvartojimą.

2. Iš dietos pašalinčiau visus maisto produktus, kurie man netinka.

Kokie yra šie produktai? Visiems skirtingi. Dideliame tyrime, paskelbtame Amerikos medicinos asociacijos leidinyje, buvo nustatyta, kad maždaug 35% amerikiečių kenčia nuo padidėjusio jautrumo glitimui.

Jeigu tokie žmonės kiekvieną dieną valgo duoną, anksčiau arba vėliau jie mirs nuo vėžio arba širdies ligų.

Pieno produktai taipogi yra populiarūs maisto alergijos veiksniai. Taip pat, jie yra susiję su atsparumu insulinui.

Jeigu tokie žmonės nuolatos geria pieną ir blogai elgiasi dėl streso arba darbo nuovargio, anksčiau arba vėliau tai sukels itin rimtų problemų.

Klausykite patys savęs. Jeigu po tam tikro maisto, kuris jums patinka, bet netelpa, jaučiatės blogai, visai jo atsisakykite!

3. Aš būčiau pasirengęs uždegiminiams procesams mano kūne.

Uždegimas yra tiesioginis kelias į visas sunkias lėtines ligas, įskaičiuojant ir vėžį. Jie įprastai prasideda, kai atsiranda atsparumas insulinui, autoimuninės ligos ar alergijos.

Jeigu jaučiatės pervargę ir prislėgti, naudojame maisto produktus, kuriuose yra daug omega-3.

Omega-3 geriausi šaltiniai yra žuvis bei linų sėmenys. Jie padeda jūsų organizmui susidoroti su uždegiminiais procesais.

4. Aš pasirūpinčiau savo žarnyno sveikata.

Tai ne tik apie susirgimo storosios žarnos vėžiu riziką. Būtent šiuo metu daugybe mokslininkų aktyviai tiria hipotezę, kad storosios žarnos mikrobiomas gali būti vėžio priežastis. Arba kitaip tariant, priežastis gali būti slepiasi bakterijose, kurios gyvena mūsų žarnyne.

Ką reiktų daryti? Vartojame kuo daugiau probiotikų bei prebiotikų: tai yra kefyras, jogurtas. Jums taipogi reikia phytonutrients (laukinių uogų), kurkumino (rasite ciberžolėje) ir resveratrol (daug yra vyne bei vynuogėse). Jis padės sulėtinti žarnų uždegiminius procesus.

5. Bandyčiau išvengti toksinų.

Vidutinis naujagimis gimsta su 287 cheminėmis medžiagomis, esančiomis jo bambos virvėje. Kai kurie iš jų yra neurotoksiniai. Bet kodėl tai mums svarbu? Tam, kad nė vienas iš mūsų negali visiškai išvengti blogos toksinų įtakos.

Bet tai gali būti sumažinta! Pirmiausia reikia vengti pesticidų, ftalatų, bisfenolio A, antipirenų, sunkiųjų metalų (gyvsidabrio bei švino).

Kaip tą padaryti? Neperkame gėrimų plastikiniuose buteliuose ir nevalgome pusgaminių.

Vengiame vaikščioti didelių miestų centruose: švinas, kuris patenka į atmosferą iš automobilių, stovinčių eismo kamščiuose, yra itin pavojingas, jeigu jo koncentracija yra didesnė nei įprastai.

Ir atminkite: vėžys nėra galutinis nuosprendis

Jeigu įdėsite pakankamai pastangų, jūs galite ligą nugalėti. Tavo užduotis - pasikliauti ne tik gydytojais, bet ir pačiu savimi! Padarome viską, kad padidintumėte savo galimybes!

Pasidalinkite šia svarbia informacija su draugais ir artimaisiais! Gal kam nors išgelbėsite gyvybę.

5 Strategies to Prevent and Treat Cancer:

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau