Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 17

Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"

Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių.

Altiyan Childs yra buvęs australų roko muzikantas ir buvęs masonas.

Praėjusį mėnesį paskelbtame vaizdo įraše jis pareiškė, kad yra pasiryžęs rizikuoti savo gyvybe, kad atsisakytų slaptų masonų įžadų.

Apie tai praneša Healthimpactnews.com: Neseniai jo gyvenimas pasikeitė po to, kai jis buvo pažadintas važiuojančiame automobilyje, kuris rėžėsi tiesiai į mūrinę sieną, nes vairuotojas užmigo. Jis sako, kad išgirdo šnabždesį į ausį, kuris jį pažadino iš gilaus miego, ir kad jis sugebėjo sugriebti vairą bei išvengti avarijos.

"Šiandien manęs čia neturėtų būti", - teigia jis.

Už įžadų atsisakymą masonerijoje numatyta mirties bausmė, tačiau jis jaučia pareigą atskleisti masoneriją tokią, kokia ji yra - seniausią pasaulio religiją.

Pasak Childso, beveik kiekvienas žymus žmogus, šiandien valdantis pasaulį - nuo politikos iki verslo ir pramogų pasaulio - į jį pateko per masonus.

Ir jo daugiau nei 5 valandų trukmės vaizdo įrašas buvo sukurtas tam, kad įtikintų jus, jog tai tiesa, žvelgiant iš vidaus, ir įspėtų apie tai, kas netrukus įvyks: Liuciferio Naujosios pasaulio tvarkos įgyvendinimas, kuris apima žymų pasaulio gyventojų skaičiaus mažinimą.

Man prireikė kelių dienų, kad peržiūrėčiau visas 5 valandas, o kai šiandien baigiau, papasakojau draugui, kuris man rekomendavo šį vaizdo įrašą:

"Mano gyvenimas niekada nebebus toks pat, kaip po to, kai pažiūrėjau šį filmą. Šiąnakt nemiegosiu, kol nepaskelbsiu to (naujienų portale "Health Impact News")".

Nors per daugelį metų žinojau daug ką iš to, kas pateikta šiame pristatyme, buvo daug daugiau dalykų, kurių nežinojau ir sužinojau iš šio vaizdo įrašo.

Daug kas iš to, ką skelbėme per pastaruosius metus ir daugiau apie plandemiją ir artėjančią Naująją pasaulio tvarką, dabar bus daug prasmingiau, kai baigsite žiūrėti šį vaizdo įrašą.

Galvokite apie tai kaip apie dvasinę perspektyvą, varomąją jėgą, slypinčią už plano smarkiai sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, išžudant daugelį pasaulio gyventojų.

Galėsite geriau suprasti, kodėl žmonės gali būti tokie blogi ir išrasti tokius dalykus kaip biologinis ginklas "Marmala" , kuriais siekiama išžudyti didelę dalį pasaulio gyventojų.

Man, jau daugiau nei 6 metus nagrinėjančiam mūsų medicininio grobimo temą, įskaitant prekybą vaikais dėl seksualinių paslaugų, šis vaizdo įrašas surišo kai kuriuos nesutvarkytus galus, kad geriau suprasčiau prekybos vaikais verslą.

Garantuoju, kad verta investuoti 5 valandas savo laiko. Jei man reikėtų sukurti kažką panašaus, jei net turėčiau žinių apie tai, kur rasti šiuos šaltinius, kad galėčiau ieškoti ir rinkti informaciją, o aš jų neturiu, spėju, kad man prireiktų daugiau nei 1000 valandų, kad pateikčiau kažką panašaus.

Ir neabejoju, kad galutinį produktą, kuris trunka šiek tiek daugiau nei 5 valandas, tikriausiai gerokai suredagavo Altiyan Childs, kad jis būtų net toks trumpas.

Tik masonerijos pasaulio žinovas gali sukurti kažką panašaus, ir pasaulis turi būti labai dėkingas Altiyanui Childsui už tai, kad skyrė laiko tai pateikti.

Tai gali kainuoti jam gyvybę (fizinę), ir jis tai žino.

NEperdedu sakydamas, kad jūsų gyvybė gali labai priklausyti nuo to, ar žinote, kas yra šiame vaizdo įraše apie tai, kas netrukus įvyks mūsų pasaulyje, ir ar imsitės atitinkamų veiksmų.

Kiekvienas, skaitantis šį straipsnį, vienaip ar kitaip buvo paveiktas masonerijos, todėl verta investuoti savo laiką ir praleisti 5 valandas žiūrint šį neįtikėtiną vaizdo įrašą.

Masonerijoje yra 33 įšventinimo lygiai, ir net daugelis masonų, nors ir prisiekę saugoti paslaptį už mirties bausmę, tikrai nežino visko, kas yra masonerija, nes tai yra "slapta draugija".

Tie, kurie pasiekia 33-iąjį lygį, tai žino, ir būtent iš šios grupės išrenkami daugelis pasaulio lyderių.

Sužinosite, kas pastatė Džordžijos Gidestonus ir ką reiškia ši žinia.

Maždaug 4 val. 35 min. trukmės vaizdo įraše jis paleidžia filmo, kuris taip ir nebuvo išleistas, nes filmo prodiuseris buvo nužudytas kartu su šeima, nespėjus jo užbaigti, anonsą.

2012 m. filmo treileris vis dar yra "YouTube" ir turi daugiau nei 3,5 mln. peržiūrų.

Pažiūrėkite, ar priekaboje rasite tariamą "paslėptą žinutę", kuri galėjo lemti jo ir jo šeimos mirtį.

Jei ne, pereikite prie maždaug 4 val. 35 min. trukmės Altijano Childso vaizdo įrašo ir tai sužinosite.

Altiyan Childs vaizdo įrašas vis dar yra "YouTube" svetainėje, kur per kiek daugiau nei mėnesį jis jau peržiūrėtas daugiau nei 800 000 kartų. Esu nustebęs, kad jis vis dar ten yra.

 
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau