Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 11

Ateivių medžiotojai įsitikinę ateivių technologijas slepia

Ateivių medžiotojai teigia pagaliau radę įrodymų, kad Žemėje lankėsi svetimos gyvybės formos. Tai esą įrodo Austrijoje rastas mobilųjį telefoną primenantis objektas, kuriam – 800 metų.

Nors šie teiginiai skamba neįtikėtinai, o pats radinys atrodo kaip klastotė, internete užvirė aršios diskusijos, aptarinėjamos įvairios teorijos, praneša Huffingtonpost.co.uk.

archeologija, ateiviai, mobilusis telefonas, sąmokslo teorijos

„YouTube“ kanalo „Paranormal Crucible“ autoriai teigia, kad nuotraukoje matomą objektą, kuris primena mobilųjį telefoną, anksčiau šįmet aptiko Zalcburgo (Austrija) apylinkėse dirbantys archeologai.

Ant objekto matomi dantiraščio simboliai, kuriuos naudojo Mesopotamijoje (dabartinis Irakas) gyvenę šumerai.

Bene didžiausią įtarimą kelia tai, kad apie šį atradimą internete informacijos praktiškai nėra – visa tai sukelia įtarimų, jog tai tėra įmantri apgaulė.

„Ką toks įrenginys su dantiraščio ženklais veikia Austrijoje, niekas negali suprasti ar paaiškinti. Deja, informacijos apie šį sensacingą atradimą stinga. Mes negalime paaiškinti, kas tai yra ir ar tai tikra, tačiau jis patraukė mūsų dėmesį ir mes norėtume daugiau apie tai sužinoti“, – rašo sąmokslo teorijas nagrinėjantis tinklalapis Tothedeathmedia.com.

Ateivių medžiotojai įsitikinę, kad radinys yra tikras, unikalus ir rodo, jog to meto žmonės nusikopijavo Žemėje viešėjusių ateivių technologijas.

Informacijos vakuumą sąmokslo teorijų autoriai aiškina tuo, kad archeologai slepia neįprastus radinius nuo visuomenės.

Turinys pirmą kartą publikuotas 2015 metų gruodžio 31 dieną.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau