- 01.05.2022
- 0.0 Reitingas
- 1347 Peržiūros
- Komentarai
Nors atrodo, kad visi politikai sakys bet ką, kad būtų išrinkti ir išliktų savo poste, kai kurie jų šioje praktikoje nueina kiek per toli. Pavyzdžiui, Zeynel Abidin Beyazgül, pietų Turkijos Urfos miesto, oficialiai vadinamo Şanlıurfa Metropolitan Municipality, meras. Meras Beyazgül žino, kad jo puikus miestas geriausiai žinomas dėl to, kad jame yra Göbekli Tepe (arba Göbeklitepe) - apskritų statinių, kuriuos remia masyvūs akmeniniai stulpai ir kurie, kaip manoma, yra seniausi pasaulyje žinomi megalitai. Archeologai teigia, kad šiuos statinius pastatė medžiotojai-rinkėjai, gyvenę iki neolito. Meras Beyazgül sako, kad juos pastatė ateiviai. Palaukite... kas?
Ar kas nors kvietė monolitų statytoją?
"Göbeklitepe" esančios statulos vaizduoja kažką kitą nei žmonės. Atrodo, kad jos atkeliavo iš kažkur kitur. Jos man primena ateivius.
Ar gerasis meras stengiasi, kad už jį balsuotų daugiau ateivių? Pasak Hurriyet, Beyazgül sakė kalbą apie didžiausią turistų traukos objektą savo savivaldybėje ir norėjo pabrėžti, kad 12 000 metų senumo vietovė vis dar turi daug neatskleistų paslapčių. Visų pirma jis turėjo omenyje statulas ir vaizdinius reljefus ant stulpų, kuriuose vaizduojamos scenos su būtybėmis, apsirengusiomis ne visada atitinkančiomis tikėtiną medžiotojų-rinkėjų stilių.
"Medžiotojų-rinkėjų bendruomenės medžiodavo gyvūnus ir jų kailius naudodavo kaip drabužius. Tačiau pažvelgę į kitą monolitą matome, kad akmenyse iškaltos 3 maišo figūros, naudojamos šiuolaikiniame pasaulyje. Reikėtų ištirti, kas buvo daroma su šiais maišeliais ir kokiu tikslu jie buvo naudojami. Tą patį maišą galime pamatyti už dešimčių tūkstančių kilometrų".
Kaip šie neolito žmonės prieš 12 000 metų galėjo turėti tokius pačius stilius kaip ir kitos kultūros, esančios už tūkstančių kilometrų? O kas, jei tose nuotraukose užfiksuoti ne patys medžiotojai-rinkėjai, o ateiviai kosminiais kostiumais su nakvynės krepšiais ar įrankių rinkiniais padėjo vietiniams gyventojams pastatyti Göbeklitepe, paliko keletą asmenukių stulpuose atminimui ir išvyko į kitą žemyną - galbūt padėti statyti piramides? Archeologai patvirtina, kad šios maišų formos iš tiesų pasirodo tolimose vietovėse tarp įvairių kultūrų. Bet... ar tai ateiviai?
"To meto žmonės nešiojo peltakius. Tačiau čia matome V formos motyvus. Jei pirmieji žmonės dėvėjo peltrynes, kas tie žmonės?
Merą Beižgulį trikdo kelių humanoidinių būtybių drabužiai - jie turėtų dėvėti gyvūnų kailius, o ne "Star Trek" stiliaus V formos iškirptes. Tačiau jį įtikina maišai.
"Tos rankinės panašios į šiuolaikines šių dienų pinigines. Jei manytume, kad tas rankines siuvo to meto vyrai, klystume. Labiau tikėtina, kad tą rankinę pagamino kita gyva būtybė".
Kodėl ateiviai turėtų nešioti kailinius?
"Kita gyva būtybė " ... bet ne kitas gyvas žmogus? Dauguma žmonių, manančių, kad ateiviai pastatė ar bent jau padėjo įrengti Göbeklitepe, žiūri į kolonas kaip į įrodymą - kaip žmonės prieš 12 000 metų išdrožė, gabeno ir pastatė 6 pėdų aukščio T formos kolonas, sveriančias 20 tonų? Nepamirškite, kad tai buvo gerokai anksčiau nei piramidės ir Stounhendžas... abiem atvejais yra nemažai ateivių pagalbos teorijų.
Ar Urfos meras Zeynel Abidin Beyazgül tikrai tiki, kad monolitus, garsinančius jo miestą, pastatė ateiviai? O gal jis bando padidinti Göbeklitepe turizmo verslą pritraukdamas ateivių medžiotojus?
Ar tai rinkimų metai?
P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau