Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2022 » Gegužės » 1

Gimtojo miesto meras teigia, kad Göbekli Tepe galėjo pastatyti ateiviai

Nors atrodo, kad visi politikai sakys bet ką, kad būtų išrinkti ir išliktų savo poste, kai kurie jų šioje praktikoje nueina kiek per toli. Pavyzdžiui, Zeynel Abidin Beyazgül, pietų Turkijos Urfos miesto, oficialiai vadinamo Şanlıurfa Metropolitan Municipality, meras. Meras Beyazgül žino, kad jo puikus miestas geriausiai žinomas dėl to, kad jame yra Göbekli Tepe (arba Göbeklitepe) - apskritų statinių, kuriuos remia masyvūs akmeniniai stulpai ir kurie, kaip manoma, yra seniausi pasaulyje žinomi megalitai. Archeologai teigia, kad šiuos statinius pastatė medžiotojai-rinkėjai, gyvenę iki neolito. Meras Beyazgül sako, kad juos pastatė ateiviai. Palaukite... kas?

Ar kas nors kvietė monolitų statytoją? 

"Göbeklitepe" esančios statulos vaizduoja kažką kitą nei žmonės. Atrodo, kad jos atkeliavo iš kažkur kitur. Jos man primena ateivius.

Ar gerasis meras stengiasi, kad už jį balsuotų daugiau ateivių? Pasak Hurriyet, Beyazgül sakė kalbą apie didžiausią turistų traukos objektą savo savivaldybėje ir norėjo pabrėžti, kad 12 000 metų senumo vietovė vis dar turi daug neatskleistų paslapčių. Visų pirma jis turėjo omenyje statulas ir vaizdinius reljefus ant stulpų, kuriuose vaizduojamos scenos su būtybėmis, apsirengusiomis ne visada atitinkančiomis tikėtiną medžiotojų-rinkėjų stilių.

"Medžiotojų-rinkėjų bendruomenės medžiodavo gyvūnus ir jų kailius naudodavo kaip drabužius. Tačiau pažvelgę į kitą monolitą matome, kad akmenyse iškaltos 3 maišo figūros, naudojamos šiuolaikiniame pasaulyje. Reikėtų ištirti, kas buvo daroma su šiais maišeliais ir kokiu tikslu jie buvo naudojami. Tą patį maišą galime pamatyti už dešimčių tūkstančių kilometrų".

Kaip šie neolito žmonės prieš 12 000 metų galėjo turėti tokius pačius stilius kaip ir kitos kultūros, esančios už tūkstančių kilometrų? O kas, jei tose nuotraukose užfiksuoti ne patys medžiotojai-rinkėjai, o ateiviai kosminiais kostiumais su nakvynės krepšiais ar įrankių rinkiniais padėjo vietiniams gyventojams pastatyti Göbeklitepe, paliko keletą asmenukių stulpuose atminimui ir išvyko į kitą žemyną - galbūt padėti statyti piramides? Archeologai patvirtina, kad šios maišų formos iš tiesų pasirodo tolimose vietovėse tarp įvairių kultūrų. Bet... ar tai ateiviai?

"To meto žmonės nešiojo peltakius. Tačiau čia matome V formos motyvus. Jei pirmieji žmonės dėvėjo peltrynes, kas tie žmonės?

Merą Beižgulį trikdo kelių humanoidinių būtybių drabužiai - jie turėtų dėvėti gyvūnų kailius, o ne "Star Trek" stiliaus V formos iškirptes. Tačiau jį įtikina maišai.

"Tos rankinės panašios į šiuolaikines šių dienų pinigines. Jei manytume, kad tas rankines siuvo to meto vyrai, klystume. Labiau tikėtina, kad tą rankinę pagamino kita gyva būtybė".

ateiviai, Senovės archeologija, Göbekli Tepe

Kodėl ateiviai turėtų nešioti kailinius?

"Kita gyva būtybė " ... bet ne kitas gyvas žmogus? Dauguma žmonių, manančių, kad ateiviai pastatė ar bent jau padėjo įrengti Göbeklitepe, žiūri į kolonas kaip į įrodymą - kaip žmonės prieš 12 000 metų išdrožė, gabeno ir pastatė 6 pėdų aukščio T formos kolonas, sveriančias 20 tonų? Nepamirškite, kad tai buvo gerokai anksčiau nei piramidės ir Stounhendžas... abiem atvejais yra nemažai ateivių pagalbos teorijų.

Ar Urfos meras Zeynel Abidin Beyazgül tikrai tiki, kad monolitus, garsinančius jo miestą, pastatė ateiviai? O gal jis bando padidinti Göbeklitepe turizmo verslą pritraukdamas ateivių medžiotojus?

Ar tai rinkimų metai?

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau