Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2019 » Gruodžio » 19

Ateivių mumijos: archeologijos kronikos

Tarp daugybės mumijų, kurias archeologai randa įvairiose pasaulio šalyse, kartais pasitaiko egzempliorių, kurie tiesiogiai nepriklauso žmonių rasei, nors turi humanoidinių bruožų.

Pavyzdžiui, vienoje Egipto kapavietėje buvo rasta mumija, kurios ūgis buvo maždaug du su puse metro. Galima buvo pamanyti, kad tai tiesiog kažkoks neįprastai didelio ūgio žmogus, tačiau ta mumija neturėjo nosies, liežuvio ir ausų (paranormal.lt).

Archeologui Gastonui de Vilarui pavyko nustatyti apytikslį radinio amžių - maždaug keturi tūkstančiai metų. Laidotuvės buvę labai aukšto lygio, taip būdavo laidojami tik senovės Egipto didikai. Kapavietėje rasta meno kūrinių, maisto, net tarnų liekanų. Tarnai turėjo tarnauti savo šeimininkams ir pomirtiniame gyvenime.

Ateivių Mumijos, Ateiviai, Mumijos, archeologija, Mokslas, Speleologij

Tačiau ne visi rasti daiktai priklauso žmonių kultūrai. Pavyzdžiui, puikiai nupoliruotas metalinis diskas su ženklais, kurių kol kas nepavyko iššifruoti. Buvo rasti ir metalinio kostiumo bei plastikinės avalynės likučiai. Salia aptikta daugybė molinių lentelių su žvaigždėto dangaus vaizdais. Ant tų lentelių matomos ir kažkokios baisios mašinos, kurių neįmanoma identifikuoti. Viena iš tų mašinų galėjo judėti ore, tai gerai matosi piešinyje.

Galima būtų manyti, kad senovės egiptiečiai patys palaidojo svečią iš žvaigždžių. Tačiau pats kapavietės įrengimo būdas negalėjo būti naudojamas tais laikais. Kapavietės sienos iškaltos tiesiog uoloje, jos skliautai yra idealiai lygūs ir primena poliruotą marmurą. Šiais laikais tokį rezultatą galima pasiekti, tik naudojant lazerines technologijas. Kapavietės apdaila atlikta iš nežinomos medžiagos, savo charakteristikomis ji primena šviną.

Kaip įmanoma tokia keista kaimynystė: nežemiški metalai bei technologijos ir visai suprantamos molinės lentelės bei buities rakandai? Senovės egiptiečiai ne tik žinojo apie ateivius, bet ir bendravo su jais - peršasi tik tokia išvada.

Ateivių Mumijos, Ateiviai, Mumijos, archeologija, Mokslas, Speleologij

Turkijos kalnuose speleologai rado kitą mumiją, galimai taip pat nežemiškos kilmės. Jos ūgis buvo 1,2 metro. Rasta šviesiai žalios odos, vyriškų lyties organų likučių ir ... dideli, pusiau skaidrūs sparnai, kurie labiausiai primena mūsų pasakų elfų sparnus.

Nežiūrint to, archeologas Salimas Ternsambėjus tvirtina, kad būtybė labiau panaši į žmogų, negu į gyvūną. Ši mumija, skirtingai nuo egiptietiškos, turi nosį, lūpas, ausis, o rankos ir kojos yra beveik panašios į žmogaus. Jei nekreipti dėmesio į sparnus, vienintelis ryškus skirtumas - akys. Jos yra tris kartus didesnės už įprastas. Pavyko nustatyti, kad akys buvo bespalvės ir panašios į reptilijų.

Iš pradžių buvo manoma, kad sarkofagas, kuriame rasta turkiška mumija, buvo padarytas iš krištolo. Tačiau atlikti eksperimentai parodė, kad tai kažkokia mirganti kristalinė medžiaga, kuri nežinoma Žemėje. Įdomiausia, kad medikai ir biologai nesiima patvirtinti galutinę būtybės mirtį. Visai įmanoma, kad ji yra anabiozės stadijoje. Ateis laikas, ir būtybė gali atgyti...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau