Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 19

Ateivių mumijos: archeologijos kronikos

Tarp daugybės mumijų, kurias archeologai randa įvairiose pasaulio šalyse, kartais pasitaiko egzempliorių, kurie tiesiogiai nepriklauso žmonių rasei, nors turi humanoidinių bruožų.

Pavyzdžiui, vienoje Egipto kapavietėje buvo rasta mumija, kurios ūgis buvo maždaug du su puse metro. Galima buvo pamanyti, kad tai tiesiog kažkoks neįprastai didelio ūgio žmogus, tačiau ta mumija neturėjo nosies, liežuvio ir ausų (paranormal.lt).

Archeologui Gastonui de Vilarui pavyko nustatyti apytikslį radinio amžių - maždaug keturi tūkstančiai metų. Laidotuvės buvę labai aukšto lygio, taip būdavo laidojami tik senovės Egipto didikai. Kapavietėje rasta meno kūrinių, maisto, net tarnų liekanų. Tarnai turėjo tarnauti savo šeimininkams ir pomirtiniame gyvenime.

Ateivių Mumijos, Ateiviai, Mumijos, archeologija, Mokslas, Speleologij

Tačiau ne visi rasti daiktai priklauso žmonių kultūrai. Pavyzdžiui, puikiai nupoliruotas metalinis diskas su ženklais, kurių kol kas nepavyko iššifruoti. Buvo rasti ir metalinio kostiumo bei plastikinės avalynės likučiai. Salia aptikta daugybė molinių lentelių su žvaigždėto dangaus vaizdais. Ant tų lentelių matomos ir kažkokios baisios mašinos, kurių neįmanoma identifikuoti. Viena iš tų mašinų galėjo judėti ore, tai gerai matosi piešinyje.

Galima būtų manyti, kad senovės egiptiečiai patys palaidojo svečią iš žvaigždžių. Tačiau pats kapavietės įrengimo būdas negalėjo būti naudojamas tais laikais. Kapavietės sienos iškaltos tiesiog uoloje, jos skliautai yra idealiai lygūs ir primena poliruotą marmurą. Šiais laikais tokį rezultatą galima pasiekti, tik naudojant lazerines technologijas. Kapavietės apdaila atlikta iš nežinomos medžiagos, savo charakteristikomis ji primena šviną.

Kaip įmanoma tokia keista kaimynystė: nežemiški metalai bei technologijos ir visai suprantamos molinės lentelės bei buities rakandai? Senovės egiptiečiai ne tik žinojo apie ateivius, bet ir bendravo su jais - peršasi tik tokia išvada.

Ateivių Mumijos, Ateiviai, Mumijos, archeologija, Mokslas, Speleologij

Turkijos kalnuose speleologai rado kitą mumiją, galimai taip pat nežemiškos kilmės. Jos ūgis buvo 1,2 metro. Rasta šviesiai žalios odos, vyriškų lyties organų likučių ir ... dideli, pusiau skaidrūs sparnai, kurie labiausiai primena mūsų pasakų elfų sparnus.

Nežiūrint to, archeologas Salimas Ternsambėjus tvirtina, kad būtybė labiau panaši į žmogų, negu į gyvūną. Ši mumija, skirtingai nuo egiptietiškos, turi nosį, lūpas, ausis, o rankos ir kojos yra beveik panašios į žmogaus. Jei nekreipti dėmesio į sparnus, vienintelis ryškus skirtumas - akys. Jos yra tris kartus didesnės už įprastas. Pavyko nustatyti, kad akys buvo bespalvės ir panašios į reptilijų.

Iš pradžių buvo manoma, kad sarkofagas, kuriame rasta turkiška mumija, buvo padarytas iš krištolo. Tačiau atlikti eksperimentai parodė, kad tai kažkokia mirganti kristalinė medžiaga, kuri nežinoma Žemėje. Įdomiausia, kad medikai ir biologai nesiima patvirtinti galutinę būtybės mirtį. Visai įmanoma, kad ji yra anabiozės stadijoje. Ateis laikas, ir būtybė gali atgyti...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.01.2020 laikas 18:10 Artritas: 5 natūralūs vaistai kurie greitai pašalina sąnarių skausmą ir patinimą

Artritas, vienas iš labiausiai paplitusių ligų, turintis įtakos sąnarių ir raumenų judrumui. Šią sąnarių ligą galima lengvai sustatyti. Atkreipkite į tokius simptomus, kaip sąnarių skausmas, sustingimas, patinimas ir ribotas sąnarių ir raumenų judrumas.

...

Skaityti daugiau

18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau