Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 5

Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose:

Eschatologija, maisto krizė, gamtos anomalija, gamta

Pas parkas nesiskiria nuo kitų parkų – tipiškos pietų Amerikos džiunglės, besitęsiančios nuo horizonto iki horizonto. Tačiau, šio parko viduryje yra didžiulė krioklių sistema, vadinama Igvasu kriokliais. Taigi jie ir sudaro pagrindinę šio parko vertę.

Kriokliai yra nutolę maždaug 23 km nuo Igvasu upės žiočių ir siekia, bendrai net tris kilometrus pločio. Iš viso yra 275 kriokliai, ten krintančių vandens aukštis svyruoja nuo 60 iki 80 metrų.

Normalus komplekso išleidžiamas vandens srautas yra 1600 kubinių metrų per sekundę, o lietaus metu nuo lapkričio iki kovo vandens srautas gali pasiekti 13000 kubinių metrų per sekundę piką – tai atitinka penkis olimpinius baseinus ar du Niagaros krioklius.

Įprastu metu laiku krioklys atrodo taip:

O dabar, 2020 m. balandžio mėn. po, taip sakant, „ilgo lietaus laikotarpio“ iš pietų Amerikos, atsiranda šie vaizdai:

Kaip matote, krioklių sistema taip išdžiūvo, kad vietos ekologams net sunku įvertinti dabartinę krintančio upelio galią. Remiantis apytiksliais skaičiavimais, dabar yra iki 300 kubinių metrų per sekundę:

Eschatologija, maisto krizė, gamtos anomalija, gamta

Eschatologija, maisto krizė, gamtos anomalija, gamta

Kadangi Igvasu krioklio sistema renka vandenį iš labai didelio ploto, vandens įtekėjimo kiekis priklauso nuo kritulių – vietinėse upėse nėra jokių požeminių šaltinių ir pan. Todėl, kai vasara ypač sausa (Brazilijoje tai žiema) – krioklys praranda vandens kiekį ir 1978 m. jis visiškai išdžiūvo.

Tačiau problema ta, kad lietaus sezonas Brazilijoje prasideda spalį ir baigėsi balandį. Ir šis sezonas buvo normalus, daugiau nei reikia.

Taigi lietaus sezonas tęsiasi ir dabar mes stebime krioklio PIKO jėgą. Tikėtina, kad iki vasaros srautas sumažės iki nulio. Ir tai yra labai rimta priežastis susimąstyti.

Nepaisant to, kad Brazilija nuo mūsų yra toli, bet tas kas nutinka su jų kriokliais, yra lemputė mums susimąstyti. Bet lygiai tas pats vyksta su upėmis ir rezervuarais visuos žemynuose!

Eschatologija, maisto krizė, gamtos anomalija, gamta

Kaip matote – gėlas vanduo kažkur dygsta. Galbūt tai įsilieja į kažkokias žemėje susidariusias ertmes. Bet, galima numanyti, kad savo laiku mums gali pritrūkti gėlo vandens atsargų, o mums belieka stebėti, kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau