Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 3

Masonų kalendorius 2021 metams ir ateinantiems 25 metams

Prasidėjus koronos pandemijai, skiepams, imunizacijos pasams ir kitiems stebuklams, konspirologai nustebo sužinoję, kad visa tai prieš daugelį metų internete buvo parašyta paprastu tekstu. Tai yra, žmonės, kurie nustato strateginę pasaulio eigą, gana atvirai pranešė apie savo planus. Tiesa, iki tam tikros akimirkos niekas nekreipė dėmesio į šiuos planus.

Tačiau dabar, kai viskas, kas vyksta, tapo daugiau ar mažiau aišku, daugelis entuziastų pradėjo su dideliu susidomėjimu perskaityti tekstus ir peržiūrėti 2010 m. ir dar ankstesnių metų, bandydami juose rasti nuorodas apie aplink vykstančius įvykius, taip pat aplinkybes, kurios paseks toliau. Kitas tokio pobūdžio atradimas buvo 2088 m. vaizdo įrašas iš Casaleggio Associati - mažos masonų organizacijos, kažkaip susijusios su ponu Gianroberto Casaleggio.

Nuo pat pirmojo apsilankymo ir pabandymo konspirologams nepavyko labai giliai pasikasti, tačiau, remiantis pirmu įspūdžiu, kalbame apie ne itin aukšto lygio regionų masonų vadovus, todėl akivaizdu, kad ten nėra visos informacijos, ypač informacijos, skirtos plačiajai visuomenei parodyti. Nepaisant to, kai kurie žinių trupiniai vis tiek yra geresni nei jų visiško nebuvimo, todėl mes perpasakosime vaizdo įrašą apskritai.

Pirmas penkias minutes yra įvadas, pasakojantis apie didžiuosius Renesanso mąstytojus, kurie priešinosi Čingischanui ir norėjo teisingai sutvarkyti pasaulį. Šis noras tęsėsi šimtmečius, kol estafetė atiteko JAV demokratų partijai ir Bilderbergo klubui. Ir kai klubas gavo kamuolį, tai yra kažkur nuo vaizdo įrašo penktos minutės vidurio, prasideda įdomiausia.

2018 m., remiantis 2008 m. prognoze, pasaulis bus padalytas į du blokus - Europoje gyvenančių gerų vaikinų ir Kinijoje ir jos blokuose gyvenančių blogiukų:

Maisto krizė, trečiasis pasaulis, epidemijos, eschatologija

Karas tarp blokų prasideda 2020 m. naudojant bakteriologinius ginklus. Karas truks 20 metų. Karo metu bus sunaikinti tokie kultūros paminklai kaip Reimso katedra, Šv. Petro aikštė ir Šv. Šeimynos bažnyčia, o tai rodo, kad - iš Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos neliks nė akmens ant akmens.

Maisto krizė, trečiasis pasaulis, epidemijos, eschatologija

Be to, be biologinių ginklų, pirmajame karo etape bus naudojami klimato ginklai, dėl kurių vandenyno lygis pakils 12 metrų su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Taip pat kils badas pasaulyje ir iškastinio kuro atsisakymas - tankai iki karo pabaigos bus kažkokie elektriniai.

Pasėkoje iki 2040 m., Vakarai laimės, tačiau planetoje nebus daugiau nei milijardas žmonių, kuriems bus pasiūlytas vienas elektrinis pasas ir tinklinė demokratija, kurią kontroliuos Pasaulio vyriausybė ir „Earthlink“ dirbtinis intelektas.

Maisto krizė, trečiasis pasaulis, epidemijos, eschatologija

„Earthlink“ pradės veikti 2043 m., visiems vienetinis pasas bus išduotas 2047 m., o 2050 m. pasirodys vadinamasis „BrainTrust“ - kolektyvinis socialinis intelektas:

Maisto krizė, trečiasis pasaulis, epidemijos, eschatologija

Kai „BrainTrust“ pradės veikti, žmonės sujungs savo smegenis su tinklu ir kartu kolektyviniu protu pasirinks Pasaulio vyriausybę, kuri toliau jiems ir vadovaus, paskelbdama Naujos Pasaulio Tvarkos eros pradžią. Ji ateis 2054 m.

Štai tokia įdomi masonų pasaka, modelis kuris buvo paskelbtas dar 2008 m. Keista, tačiau kol kas chronologijos laikomasi ir pranašystės pildosi, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau