Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Kovo » 24

Atsikratykite cigarečių kvapo savo kambaryje

Atsikratykite cigarečių kvapo savo kambaryje

Kad atsikratytumėte cigarečių kvapo, jums reikės

Nerūkantieji nemėgsta cigarečių kvapo arba apskritai jo nemėgsta. Problema ta, kad jo sunku atsikratyti. Kvapą greitai sugeria aplinkiniai daiktai, drabužiai, dekoracijos ir baldai.

Kad atsikratytumėte cigarečių kvapo, jums reikės šių priemonių:

 • smilkalų
 • kvapiųjų žvakių
 • kavos
 • lauro lapų
 • rankšluosčių
 • stalo actas
 • amoniakas
 • eteriniai aliejai

Instrukcijos:

 1. Pirmiausia reikia atlikti generalinį valymą. Tabako dūmai pirmiausia įsiskverbia į audinius, todėl reikėtų išskalbti visas lovatieses ir užuolaidas. Taip pat verta išnešti visus daiktus ir išvėdinti juos gryname ore. Jei kvapas neišnyksta po poros valandų, daiktus reikia išskalbti. Visą patalynę reikėtų kruopščiai išskalbti lauke. Baldų apmušalus reikėtų valyti šluoste, prieš tai pamirkyta eteriniame aliejuje.
 2. Visus drėgnai valomus paviršius reikia kruopščiai nušluostyti. Į dubenį supilkite šiltą vandenį ir nedidelį kiekį acto arba amoniako. Abi šios priemonės puikiai kovoja su nemaloniais kvapais. Geriausia palikti įjungtą oro kondicionierių arba atidaryti visus langus, kad laisvai patektų šviežio oro.
 3. Didelius rankšluosčius ir paklodes reikėtų išplauti švariame vandenyje ir pakabinti bute. Jiems išdžiūvus, procesą pakartokite dar kartą.
 4. Peleninę taip pat reikėtų kruopščiai išplauti, sausai nušluostyti ir uždegti lauro lapu. Tai reikėtų daryti kiekvieną dieną, kol kvapas visiškai išnyks. Taip pat gera idėja vaikščioti po butą su uždegtu lauro lapu.
 5. Automobilyje tabako kvapą galima panaikinti acto rūgštimi. Atskieskite šaukštą acto stiklinėje vandens ir palikite mišinį automobilyje per naktį. Ryte kvapas visiškai išgaruos.
 6. Taip pat žinoma, kad kava puikiai sugeria visus nemalonius kvapus. Reikia užplikyti 1 valgomąjį šaukštą kavos 100 ml verdančio vandens. Po to tirščius reikia supilti į plokščią indą ir palikti kambaryje kelioms valandoms. Taip pat galite naudoti aktyvuotąją medžio anglį. Reikia daryti tą patį, kaip ir su kava (ant lėkštelės padėkite porą tablečių: medžio anglis pasižymi adsorbcinėmis savybėmis).
 7. Galiausiai reikėtų uždegti smilkalus ir kvapiąsias žvakes. Tai reikėtų daryti kiekvieną vakarą. Geriausia pasirinkti neįkyrų, jums malonų kvapą. Taip pat galite įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus į lemputę. Kvapas užgoš cigarečių kvapą, kai lemputė įkais.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau