Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 20

Australija gyventojams bruka penktąją COVID injekciją

Australija gyventojams bruka penktąją COVID injekciją

Australijos valdžios institucijos informuoja 25 milijonus šalies gyventojų, kad jie "gali" gauti penktąją COVID vakciną, kaip "stiprinamąją", jei nebuvo skiepyti per pastaruosius 6 mėnesius, išskyrus tuos atvejus, kai jie jau yra sirgę Fauci finansuojama infekcija (beje, tai geriausia apsauga). Jie taip pat "rekomenduoja" mirtinai pavojingą skiepą, jei esate vyresni nei 65 metų arba jau sergate mirtinomis, tačiau išvengiamomis ligomis, pavyzdžiui, diabetu, širdies ligomis ar vėžiu (sunkios medicininės būklės, dėl kurių kyla "rizika" užsikrėsti Wuhan koronavirusu COVID-19). Tik 40 proc. australų buvo pakankamai naivūs (ir vis dar gyvi), kad jau būtų gavę 4-ąją dozę, nors jau įrodyta, kad kai kurie trombocito skiepai sukelia "turbo vėžį" - pagreitintą versiją, kai po dūrio augliai didėja eksponentiškai.

Internetą užplūdo pranešimai apie tai, kad "sveiki ir stiprūs žmonės" gauna COVID skiepus ir po to "krenta ant žemės su širdies problemomis", sako Australijos naujienų laidų vedėja.

Širdies pažeidimų, mirties ir nuolatinio imuninės sistemos susilpnėjimo rizika dėl per didelio COVID skiepų skaičiaus yra daug didesnė nei rizika gauti COVID-19, ir net naujienų laidų vedėjai bei žurnalistai tai supranta ir savo susirūpinimą išsako tiesioginiame televizijos eteryje. Nepaisant to, kad gydytojai ir mokslininkai visomis išgalėmis stengiasi nuslėpti visas sveikatos skerdynes, kurias visame pasaulyje sukelia eksperimentiniai krešulių skiepai, tiesa iškyla kiekvienoje šalyje ir kiekviename mieste kaip "Whac-A-Mole".

Jau niekam ne paslaptis, kad krešulių injekcijos dažnai sukelia rimtų širdies problemų, ypač jauniems, sveikiems vyrams, įskaitant miokarditą, perikarditą, širdies ritmo svyravimus, kraujagyslių krešulius, susilpnėjusią imuninę sistemą ir, palaukite... DIDELĮ polinkį užsikrėsti Vuchano gripu. Tad kodėl kas nors sveiko proto turėtų darytis penktąjį skiepą? Tik tiek. Keturis skiepus gavę žmonės jau net negali blaiviai mąstyti.

Australijos techninė patariamoji grupė imunizacijos klausimais verčia gyventojus, kurie jau kenčia nuo ankstesnių COVID skiepų poveikio, skiepytis penktą kartą.

Vakcinų pramoninis kompleksas (VIC) nieko labiau nekenčia, kaip naujienų pranešėjo, kuris nesilaiko scenarijaus ir atvirai kalba apie vakcinų keliamus pavojus, baimes ir visos gąsdinimo kampanijos beprasmiškumą. Tačiau būtent taip nutiko populiariame Australijos televizijos tinkle "Nine Network", o laidos vedėjas Karlas Stefanovičius (Karl Stefanovic) šokiravo žiūrovus ir milijonus avių žemėje, sakydamas, kad nemato jokios pagrįstos priežasties skiepytis daugiau kartų, kai du kartus pasiskiepijo nuo COVID.

Jis teigė, kad injekcija gali sukelti "širdies problemų", o kaip visi matėme visame pasaulyje, sveiki sportininkai krenta ant kelių ir suspaudžia krūtinę, bandydami kvėpuoti, o "krešulių injekcijos" atima galimybę deguoniui normaliai tekėti per visą kraujagyslių sistemą. Tai ne kas kita, kaip vakcinų holokaustas, ir žmonės pagaliau pradeda tai pastebėti.

Nerimaujate dėl komplikacijų, kurias sukels ketvirtoji ar penktoji sustiprinamoji vakcina nuo Vuchano laboratorijoje pagaminto šikšnosparnių gripo? Jūs ne vieni. Dozė po dozės, daugelis kenčia nuo savo imuninės sistemos atakos prieš smaigų baltymus, kurie patenka į gyvybiškai svarbius organus, įskaitant plaučius, smegenis, kepenis, inkstus, kasą ir gimdą. Dėl mRNA "technologijos" milijardams genetiškai modifikuotų žmonių įšvirkščiamos injekcijos sukelia staigios suaugusiųjų mirties sindromą (SADS), panašų į staigios kūdikių mirties sindromą, tik ne kūdikis miršta dėl nežinomų priežasčių, o suaugusieji miršta netrukus po koronaviruso "vakcinų", o priežastys žinomos, bet cenzūruojamos nuo naujienų.

"Kitas dalykas, dėl kurio nerimauju, yra tai, kad jei gausiu dar vieną dozę, gali kilti komplikacijų. Mačiau visa tai, visus tuos pranešimus internete apie sveikus ir geros formos žmones, kurie tiesiog krito su širdies problemomis, ir vis dar nėra akivaizdžiai nustatyta, ar vakcina sukėlė kai kurias iš šių širdies problemų, ar ne. Bet man tai kelia didesnį nerimą nei COVID", - sakė Australijos naujienų laidų vedėja.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klaunai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau