Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 22

Štai ir pirmosios karantino pasekmės: bado riaušės Čilėje

Pačią pirmą ir akivaizdžiausią pasaulinės blokados koronaviruso progos pasekmė, daugelis ekspertų įvardino bado grėsmę, kuri pereitų į visuotines riaušes ir karą.

Tokių nuspėjimų įvykių logika ir seka yra akivaizdi: žmonės, viena vertus, nevažiuoja į darbą, negauna užmokesčio ir gyvena iš pašalpų ar pasitikėdami turinčiomis atsargomis, kita vertus, nutrūksta tiekimo grandinės, kai ūkininkai negali pristatyti maisto vartotojui.

Pridėkite prie to ūkininkų ir mažų įmonių žlugimą, dėl kurio net momentinis karantino pašalinimas net dabar nepagerins situacijos. Prie to prisideda ir oro anomalijos, prekybos (iki šiol) karas tarp Kinijos ir JAV. Gautinis rezultatas, tai, kas dabar vyksta Čilėje:

Išskyrus trumpą Augusto Pinočeto valdymą Čilė niekada nebuvo klestinti valstybė, nors ten teko iššaudyti narkotikų kartelių galvas, taip pat ir kitus socialistus bei komunistus, gyvenimas šalyje greitai pagerėjo. Taigi, politikai ir ekonomistai iš Hooverio instituto vertina Pinočeto ekonominę politiką taip:

Tai pirma pasaulio valstybė kuri nutraukė visas sąsajas su praeitimi – pradedant socializmu ir kraštutiniu valstybiniu kapitalizmu ir baigiant į rinką orientuota politika bei vyriausybės struktūromis.

Be to, atsiradus dar vienai Japonijai ar Vokietijai pietų Amerikoje nepatiko pasauliniam elitui, todėl Pinočetą išleido į pensiją ir po 30 metų valdymo, tai „specialistų“ tai demokratų“ nukrito iki 1973 lygio, kuri eksportavo ne pramoninius gaminius, o guana, daržoves, vaisius, mediena ir panašiai. Tiksliau viską kas naudinga iš gamtos buvo išvešama iš šios šalies. Nors šios šalies didžiausias eksportas iš savo šalies buvo guana, tai tarsi šios šalies valiuta, iš kurios šalyje buvo gaunamas didžiausias pelnas.

Kadangi didžiausios ir moderniausios šalys, tokios, kaip Kinija ar JAV, ES, turi dideles maisto, žaliavų, pramonės prekių ir kitų daiktų atsargas, todėl susidarius kritinei situacijai šių šalių vyriausybės galės keletą metų maitinti savo gyventojus turimais turtais. Be to, doleris, juanis ir euras yra visame pasaulyje priimtina valiuta, jas galima ir atspausdinti. O jei ši šalis eksportuoja tik guaną, jei jos valiuta, kaip prekė, taip pat yra guana (guana - paukščių ar šikšnosparnių suirusių išmatų likučių trąšos), tada ji neatlaiko Covid-19 smūgio, kas ir sunaikina Čilę.

Anot, Bloomberg – Čilės lyderiai šiuo metu yra sunerimę kas vyksta, nes prekybos centruose yra visos prekės ir nieko netrūksta. Tai dar kartą leidžia manyti, kad Čilės vadovai yra visiškai nesąmoningi asmenys, visiškai atskirti nuo gyvenimo ir žmonių.

Taigi, vien to, kad parduotuvėse būtų prekių to nepakanka. Antrasis proceso komponentas – pinigai, kurie turi būti dedami į kasas, kitaip vietoje prekių vyks mūšiai. Ir pas žmonių Čilėje jų nėra. Todėl, pakeisdami banknotus, žmonės iš grindinio traukia akmenis ir pradeda jais svaidytis.

Taigi, kas vyksta šiuo metu Čilėje, tai yra šios situacijos padarinys. Todėl stebėkime ir toliau, kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau