- 22.05.2020
- 4.7 Reitingas
- 1429 Peržiūros
- Komentarai
Pačią pirmą ir akivaizdžiausią pasaulinės blokados koronaviruso progos pasekmė, daugelis ekspertų įvardino bado grėsmę, kuri pereitų į visuotines riaušes ir karą.
Tokių nuspėjimų įvykių logika ir seka yra akivaizdi: žmonės, viena vertus, nevažiuoja į darbą, negauna užmokesčio ir gyvena iš pašalpų ar pasitikėdami turinčiomis atsargomis, kita vertus, nutrūksta tiekimo grandinės, kai ūkininkai negali pristatyti maisto vartotojui.
Pridėkite prie to ūkininkų ir mažų įmonių žlugimą, dėl kurio net momentinis karantino pašalinimas net dabar nepagerins situacijos. Prie to prisideda ir oro anomalijos, prekybos (iki šiol) karas tarp Kinijos ir JAV. Gautinis rezultatas, tai, kas dabar vyksta Čilėje:
Protesters in #Chile hit the streets over food shortage amid #COVID19 lockdown
— Terrence Daniels (Captain Planet) (@Terrence_STR) May 19, 2020
"This protest is not against the quarantine, but because of hunger".
Our countries spend billions on Tear Gas, Water Vannons, and Riot Gear but can’t get the people necessities like Food & Medicine. pic.twitter.com/i67tqUDZya
Išskyrus trumpą Augusto Pinočeto valdymą Čilė niekada nebuvo klestinti valstybė, nors ten teko iššaudyti narkotikų kartelių galvas, taip pat ir kitus socialistus bei komunistus, gyvenimas šalyje greitai pagerėjo. Taigi, politikai ir ekonomistai iš Hooverio instituto vertina Pinočeto ekonominę politiką taip:
Tai pirma pasaulio valstybė kuri nutraukė visas sąsajas su praeitimi – pradedant socializmu ir kraštutiniu valstybiniu kapitalizmu ir baigiant į rinką orientuota politika bei vyriausybės struktūromis.
Be to, atsiradus dar vienai Japonijai ar Vokietijai pietų Amerikoje nepatiko pasauliniam elitui, todėl Pinočetą išleido į pensiją ir po 30 metų valdymo, tai „specialistų“ tai demokratų“ nukrito iki 1973 lygio, kuri eksportavo ne pramoninius gaminius, o guana, daržoves, vaisius, mediena ir panašiai. Tiksliau viską kas naudinga iš gamtos buvo išvešama iš šios šalies. Nors šios šalies didžiausias eksportas iš savo šalies buvo guana, tai tarsi šios šalies valiuta, iš kurios šalyje buvo gaunamas didžiausias pelnas.
Kadangi didžiausios ir moderniausios šalys, tokios, kaip Kinija ar JAV, ES, turi dideles maisto, žaliavų, pramonės prekių ir kitų daiktų atsargas, todėl susidarius kritinei situacijai šių šalių vyriausybės galės keletą metų maitinti savo gyventojus turimais turtais. Be to, doleris, juanis ir euras yra visame pasaulyje priimtina valiuta, jas galima ir atspausdinti. O jei ši šalis eksportuoja tik guaną, jei jos valiuta, kaip prekė, taip pat yra guana (guana - paukščių ar šikšnosparnių suirusių išmatų likučių trąšos), tada ji neatlaiko Covid-19 smūgio, kas ir sunaikina Čilę.
Anot, Bloomberg – Čilės lyderiai šiuo metu yra sunerimę kas vyksta, nes prekybos centruose yra visos prekės ir nieko netrūksta. Tai dar kartą leidžia manyti, kad Čilės vadovai yra visiškai nesąmoningi asmenys, visiškai atskirti nuo gyvenimo ir žmonių.
Taigi, vien to, kad parduotuvėse būtų prekių to nepakanka. Antrasis proceso komponentas – pinigai, kurie turi būti dedami į kasas, kitaip vietoje prekių vyks mūšiai. Ir pas žmonių Čilėje jų nėra. Todėl, pakeisdami banknotus, žmonės iš grindinio traukia akmenis ir pradeda jais svaidytis.
Taigi, kas vyksta šiuo metu Čilėje, tai yra šios situacijos padarinys. Todėl stebėkime ir toliau, kas dedasi pasaulyje.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau