- 06.04.2020
- 3.7 Reitingas
- 7633 Peržiūrų
- Komentarai
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius:
Pasaulio žiniasklaida labai mažai dėmesio skyrė šiam informacijos pranešimui, tačiau yra dvi naujienos. Ir kaip dažniausiai atsitinka – viena yra gera žinia, kita bloga. Nežinau, nuo kurios geriau pradėti, bet gal pradėkime nuo blogos, palikime gerą naujieną vėlesniam laikui.
Kalnų atsiradimas horizonte paaiškinamas labai paprastai - karantinas. Tai yra visa gamyba sustojo, pramoninių išmetamųjų teršalų nėra, ant motociklais važinėjančių sumažėjo, visi sėdi namuose ir panašiai. Dėl šios priežasties į žemę grįžta „nesugadintas“ oras. Greta Tumberg turėtų būti laiminga.
Tačiau Greta, atsižvelgiant į nebaigtą pradinį išsilavinimą, įsipareigojo kovoti už aplinką, ekologiją, nežinodama šios disciplinos pagrindų. Tuo tarpu protingi žmonės, tai yra, pražilę, garsūs ekologai, daugelį metų rašo taip:
„Visuotinės pastangos gerinti oro kokybę kuriant švaresnį kurą ir deginant mažiau anglių, galiausiai galėtų pakenkti mūsų planetai, nes sumažintų aerozolių kiekį atmosferoje. Faktas yra tas, kad kovotojai su globaliu atšilimu neatsižvelgia į aerozolių sugebėjimą vėsinti atmosferą, kuris šiuo metu kompensuoja globalų atšilimą.
Šiuolaikiniai proceso modeliavimai rodo, kad aerozolių aušinimo poveikis yra beveik dvigubas, bet jau didesnis nei manyta ankščiau. Visų pirmą, remiantis 2013 m. modeliavimu, pramoninio aktyvumo sumažėjimas tik 20% lemia, kad pasaulinė temperatūra per kelias savaites padidėjo 1 ° C. “
Štai tokie dalykai su tuo karantinu. Aukštame moksle parašyta, toks reiškinys vadinamas McPeterson paradoksu (The McPherson Paradox), atrodo, kad karantino organizatoriai, apie tai negirdėjo - su tuo mes juos sveikiname.
Su termometrais po regionus nebėgiosime ir nematuosime, tačiau Kinija stovi du mėnesius, o visi kiti nieko neveikė dvi savaites. Todėl, pagal esamus paskaičiavimus, pasaulinė temperatūra jau šoktelėjo penkiais laipsniais. Nejaučiate, Lietuvoje jau darosi keliais laipsniais šilčiau. Čia tarp kitko, galima kita prielaida, keičiasi žemės poliai, todėl kur buvo šiuo metu karštą taps šalta, kur buvo vandenynai, ten bus kalnai... Bet čia yra kitas pasakojimas, gal kada parašysiu.
Mes nežinome, kaip tai paveiks vandens ciklą gamtoje, tačiau faktas tas, kad pietų Amerika pradėjo džiūti (galite paskaityti rašiau atėjo laikas kaupti vandens atsargas).
Antras momentas – Antarktidos / Grenlandijos ledo tirpimas, jūros lygio padidėjimas, atsižvelgiant į polių poslinkį ir žemės persivertimas, nes sutrinka litosferos masių pusiausvyra.
Trečias momentas - saulės aktyvumas. Dabar saulės spinduliai praeina pro atmosferą be kliūčių, pradės šiek tiek viską deginti. Tai yra, lauke pasodinti agurkai sudegs ir net gali kilti problemų dėl odos ir regėjimo.
Gali būti, kad karantino organizatoriai nežinodami taip pasielgė, bet gali būti ir taip – kad naujiesiems planetos savininkams būtų šilčiau ir jie jaustųsi patogiau.
Dabar gera naujiena, nors ją gali pasidžiaugti tik plokščiosios žemės rėmėjai. Žinia, jei matome Dhauladhar kalno iš Džalandharo miesto (aukščiau vaizdo įrašas) atstumu 200-300 kilometrų tik viršūnės, galime teigti, kad žemės yra apvali. Bet, kas įdomiausia jei yra matomi visi, kaip tai gali būti? Galimai, kažkas mums kažką meluoja?
Stebėjimo diapazonų aukštis kalnagubrių yra iki 5000 metrų, tai yra aukščiausias vieta. Be to, stebėjimas vykdomas ne iš Sacharos dykumos, o iš gretimo plokščiakalnio, kurio aukštis taip pat yra bent kilometras virš jūros lygio. Todėl, na neįmanoma butų matyti visą kaltą nuo žemės iki viršūnės. Tuo tarpu jie matomi. Įdomu ar ne?
Nežinia, kaip klostysis viskas toliau, bet jei atmosfera truputi praskraidęs ir matomumas bus 500 kilometrų ar net tūkstantis, tada iš Krymo bus galima stebėti Sambulą - kaip buvo prieš šimtmečius.
Atsižvelgiant į tai, mes negalime atmesti galimybės, kad net Amerika bus matoma iš Anglijos, kai dar labiau praskraidęs atmosfera. Apskritai pasaulis yra ant didelių geografinių atradimo slenksčio, todėl stebėkime įvykių raidą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau