Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 6

COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers

Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius:

Pasaulio žiniasklaida labai mažai dėmesio skyrė šiam informacijos pranešimui, tačiau yra dvi naujienos. Ir kaip dažniausiai atsitinka – viena yra gera žinia, kita bloga. Nežinau, nuo kurios geriau pradėti, bet gal pradėkime nuo blogos, palikime gerą naujieną vėlesniam laikui.

Kalnų atsiradimas horizonte paaiškinamas labai paprastai - karantinas. Tai yra visa gamyba sustojo, pramoninių išmetamųjų teršalų nėra, ant motociklais važinėjančių sumažėjo, visi sėdi namuose ir panašiai. Dėl šios priežasties į žemę grįžta „nesugadintas“ oras. Greta Tumberg turėtų būti laiminga.

Tačiau Greta, atsižvelgiant į nebaigtą pradinį išsilavinimą, įsipareigojo kovoti už aplinką, ekologiją, nežinodama šios disciplinos pagrindų. Tuo tarpu protingi žmonės, tai yra, pražilę, garsūs ekologai, daugelį metų rašo taip:

„Visuotinės pastangos gerinti oro kokybę kuriant švaresnį kurą ir deginant mažiau anglių, galiausiai galėtų pakenkti mūsų planetai, nes sumažintų aerozolių kiekį atmosferoje. Faktas yra tas, kad kovotojai su globaliu atšilimu neatsižvelgia į aerozolių sugebėjimą vėsinti atmosferą, kuris šiuo metu kompensuoja globalų atšilimą.

Šiuolaikiniai proceso modeliavimai rodo, kad aerozolių aušinimo poveikis yra beveik dvigubas, bet jau didesnis nei manyta ankščiau. Visų pirmą, remiantis 2013 m. modeliavimu, pramoninio aktyvumo sumažėjimas tik 20% lemia, kad pasaulinė temperatūra per kelias savaites padidėjo 1 ° C. “

Štai tokie dalykai su tuo karantinu. Aukštame moksle parašyta, toks reiškinys vadinamas McPeterson paradoksu (The McPherson Paradox), atrodo, kad karantino organizatoriai, apie tai negirdėjo - su tuo mes juos sveikiname.

Su termometrais po regionus nebėgiosime ir nematuosime, tačiau Kinija stovi du mėnesius, o visi kiti nieko neveikė dvi savaites. Todėl, pagal esamus paskaičiavimus, pasaulinė temperatūra jau šoktelėjo penkiais laipsniais. Nejaučiate, Lietuvoje jau darosi keliais laipsniais šilčiau. Čia tarp kitko, galima kita prielaida, keičiasi žemės poliai, todėl kur buvo šiuo metu karštą taps šalta, kur buvo vandenynai, ten bus kalnai... Bet čia yra kitas pasakojimas, gal kada parašysiu.

Mes nežinome, kaip tai paveiks vandens ciklą gamtoje, tačiau faktas tas, kad pietų Amerika pradėjo džiūti (galite paskaityti rašiau atėjo laikas kaupti vandens atsargas).

Polių pasislinkimas, konspirologija, maisto krizė, COVID-19

Antras momentas – Antarktidos / Grenlandijos ledo tirpimas, jūros lygio padidėjimas, atsižvelgiant į polių poslinkį ir žemės persivertimas, nes sutrinka litosferos masių pusiausvyra.

Trečias momentas - saulės aktyvumas. Dabar saulės spinduliai praeina pro atmosferą be kliūčių, pradės šiek tiek viską deginti. Tai yra, lauke pasodinti agurkai sudegs ir net gali kilti problemų dėl odos ir regėjimo.

Gali būti, kad karantino organizatoriai nežinodami taip pasielgė, bet gali būti ir taip – kad naujiesiems planetos savininkams būtų šilčiau ir jie jaustųsi patogiau.

Dabar gera naujiena, nors ją gali pasidžiaugti tik plokščiosios žemės rėmėjai. Žinia, jei matome Dhauladhar kalno iš Džalandharo miesto (aukščiau vaizdo įrašas) atstumu 200-300 kilometrų tik viršūnės, galime teigti, kad žemės yra apvali. Bet, kas įdomiausia jei yra matomi visi, kaip tai gali būti? Galimai, kažkas mums kažką meluoja?

Stebėjimo diapazonų aukštis kalnagubrių yra iki 5000 metrų, tai yra aukščiausias vieta. Be to, stebėjimas vykdomas ne iš Sacharos dykumos, o iš gretimo plokščiakalnio, kurio aukštis taip pat yra bent kilometras virš jūros lygio. Todėl, na neįmanoma butų matyti visą kaltą nuo žemės iki viršūnės. Tuo tarpu jie matomi. Įdomu ar ne?

Nežinia, kaip klostysis viskas toliau, bet jei atmosfera truputi praskraidęs ir matomumas bus 500 kilometrų ar net tūkstantis, tada iš Krymo bus galima stebėti Sambulą - kaip buvo prieš šimtmečius.

Atsižvelgiant į tai, mes negalime atmesti galimybės, kad net Amerika bus matoma iš Anglijos, kai dar labiau praskraidęs atmosfera. Apskritai pasaulis yra ant didelių geografinių atradimo slenksčio, todėl stebėkime įvykių raidą.

klimato kaita

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau