Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Balandžio » 6

COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers

Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius:

Pasaulio žiniasklaida labai mažai dėmesio skyrė šiam informacijos pranešimui, tačiau yra dvi naujienos. Ir kaip dažniausiai atsitinka – viena yra gera žinia, kita bloga. Nežinau, nuo kurios geriau pradėti, bet gal pradėkime nuo blogos, palikime gerą naujieną vėlesniam laikui.

Kalnų atsiradimas horizonte paaiškinamas labai paprastai - karantinas. Tai yra visa gamyba sustojo, pramoninių išmetamųjų teršalų nėra, ant motociklais važinėjančių sumažėjo, visi sėdi namuose ir panašiai. Dėl šios priežasties į žemę grįžta „nesugadintas“ oras. Greta Tumberg turėtų būti laiminga.

Tačiau Greta, atsižvelgiant į nebaigtą pradinį išsilavinimą, įsipareigojo kovoti už aplinką, ekologiją, nežinodama šios disciplinos pagrindų. Tuo tarpu protingi žmonės, tai yra, pražilę, garsūs ekologai, daugelį metų rašo taip:

„Visuotinės pastangos gerinti oro kokybę kuriant švaresnį kurą ir deginant mažiau anglių, galiausiai galėtų pakenkti mūsų planetai, nes sumažintų aerozolių kiekį atmosferoje. Faktas yra tas, kad kovotojai su globaliu atšilimu neatsižvelgia į aerozolių sugebėjimą vėsinti atmosferą, kuris šiuo metu kompensuoja globalų atšilimą.

Šiuolaikiniai proceso modeliavimai rodo, kad aerozolių aušinimo poveikis yra beveik dvigubas, bet jau didesnis nei manyta ankščiau. Visų pirmą, remiantis 2013 m. modeliavimu, pramoninio aktyvumo sumažėjimas tik 20% lemia, kad pasaulinė temperatūra per kelias savaites padidėjo 1 ° C. “

Štai tokie dalykai su tuo karantinu. Aukštame moksle parašyta, toks reiškinys vadinamas McPeterson paradoksu (The McPherson Paradox), atrodo, kad karantino organizatoriai, apie tai negirdėjo - su tuo mes juos sveikiname.

Su termometrais po regionus nebėgiosime ir nematuosime, tačiau Kinija stovi du mėnesius, o visi kiti nieko neveikė dvi savaites. Todėl, pagal esamus paskaičiavimus, pasaulinė temperatūra jau šoktelėjo penkiais laipsniais. Nejaučiate, Lietuvoje jau darosi keliais laipsniais šilčiau. Čia tarp kitko, galima kita prielaida, keičiasi žemės poliai, todėl kur buvo šiuo metu karštą taps šalta, kur buvo vandenynai, ten bus kalnai... Bet čia yra kitas pasakojimas, gal kada parašysiu.

Mes nežinome, kaip tai paveiks vandens ciklą gamtoje, tačiau faktas tas, kad pietų Amerika pradėjo džiūti (galite paskaityti rašiau atėjo laikas kaupti vandens atsargas).

Polių pasislinkimas, konspirologija, maisto krizė, COVID-19

Antras momentas – Antarktidos / Grenlandijos ledo tirpimas, jūros lygio padidėjimas, atsižvelgiant į polių poslinkį ir žemės persivertimas, nes sutrinka litosferos masių pusiausvyra.

Trečias momentas - saulės aktyvumas. Dabar saulės spinduliai praeina pro atmosferą be kliūčių, pradės šiek tiek viską deginti. Tai yra, lauke pasodinti agurkai sudegs ir net gali kilti problemų dėl odos ir regėjimo.

Gali būti, kad karantino organizatoriai nežinodami taip pasielgė, bet gali būti ir taip – kad naujiesiems planetos savininkams būtų šilčiau ir jie jaustųsi patogiau.

Dabar gera naujiena, nors ją gali pasidžiaugti tik plokščiosios žemės rėmėjai. Žinia, jei matome Dhauladhar kalno iš Džalandharo miesto (aukščiau vaizdo įrašas) atstumu 200-300 kilometrų tik viršūnės, galime teigti, kad žemės yra apvali. Bet, kas įdomiausia jei yra matomi visi, kaip tai gali būti? Galimai, kažkas mums kažką meluoja?

Stebėjimo diapazonų aukštis kalnagubrių yra iki 5000 metrų, tai yra aukščiausias vieta. Be to, stebėjimas vykdomas ne iš Sacharos dykumos, o iš gretimo plokščiakalnio, kurio aukštis taip pat yra bent kilometras virš jūros lygio. Todėl, na neįmanoma butų matyti visą kaltą nuo žemės iki viršūnės. Tuo tarpu jie matomi. Įdomu ar ne?

Nežinia, kaip klostysis viskas toliau, bet jei atmosfera truputi praskraidęs ir matomumas bus 500 kilometrų ar net tūkstantis, tada iš Krymo bus galima stebėti Sambulą - kaip buvo prieš šimtmečius.

Atsižvelgiant į tai, mes negalime atmesti galimybės, kad net Amerika bus matoma iš Anglijos, kai dar labiau praskraidęs atmosfera. Apskritai pasaulis yra ant didelių geografinių atradimo slenksčio, todėl stebėkime įvykių raidą.

klimato kaita

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau