Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 23

Kinijos valstiečiams įsakyta iškirsti miškus ir auginti grūdų atsargas, nes laukiama pasaulinio bado

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kinijos socialinėje žiniasklaidoje pasklidusi virusinė filmuota medžiaga atskleidė, kad valstiečiams buvo įsakyta iškirsti miškus, kad jie užleistų vietą dirbamai žemei, baiminantis didėjančio maisto trūkumo.

Filmuotą medžiagą užfiksavęs asmuo sakė: "Ką tik gavome pranešimą, kad privalome iškirsti šiuos medžius ir vietoj jų auginti grūdus, net jei finansiškai tai bus nuostolinga. Prekių kainos dabar tokios didelės - trąšos, pesticidai ir kainos juokingai didelės".

Vaizdo įraše teigiama, kad grūdams auginti kertami miškai yra Veifango mieste Šandongo provincijoje. Veifango vietos valdžios institucijos nurodė iškirsti miško žemę. Vaizdo įraše matėsi daugybė medžių, kurie jau buvo iškirsti, o kai kurių medžių šaknys atidengtos. Kiti valstiečiai Veifango pareigūnų nurodymu pašalino didelį plotą brandžių medžių.

Filmuotoje medžiagoje taip pat užfiksuota, kaip kaime kalbėtojas skelbia pranešimą. Kalbėtojas sakė, kad medžius draudžiama sodinti dirbamoje žemėje ir kad naujai iškirstoje miško žemėje negalima įrengti tvenkinių ar vaismedžių sodų. Jie taip pat pakartojo, kad medžiai turi būti iškirsti per ribotą laiką, kol valdžios institucijos jų prievarta "nenužudys".

Kitas filmuotoje medžiagoje užfiksuotas vyras, prisistatęs tos pačios provincijos Jiningo miesto gyventoju, teigė, kad valdžios institucijos įsakė jiems pašalinti medžius, kad galėtų auginti javus, nes šaliai gresia maisto trūkumas. "Vietinėse parduotuvėse jau nebėra medžių pjovimo grandininių pjūklų", - pridūrė jis.

Jiningo gyventojas pasakojo, kad "anksčiau mums buvo sakoma: "Jei norite praturtėti, pirmiausia pasodinkite medžių". Dabar mums pasakė, kad mums draudžiama sodinti medžius".

Šandongo provincijos vyriausybės pareigūnas kinų kalba leidiniui "Epoch Times" patvirtino medžių šalinimo operacijas. "Net žuvų tvenkiniai turi būti užpilti, kad būtų galima auginti javus. Bet kokiu atveju turite daryti tai, ko reikalauja Kinijos komunistų partija (KKP)", - sakė Šandongo pareigūnas.

Miškų kirtimo operacijos Šandonge vykdomos po to, kai Pekinas pripažino, kad šalies vidaus pajėgumai auginti maistines kultūras yra menki. Generalinės muitinės administracijos duomenimis, 2021 m. Kinija importavo 164 mln. tonų grūdų, o tai reiškia, kad jos priklausomybė nuo užsienio importo sudaro beveik 20 proc. (Susiję: "Kinija yra viena iš didžiausių pasaulio šalių, kurioje yra daugiausiai maisto produktų: Kinija dėl potvynių superka amerikietiškus kukurūzus, sukeldama maisto trūkumo krizę).

Analitikai dėl Kinijos maisto krizės kaltina nekompetentingą vadovybę

Keletas komentatorių pasidalijo su "Epoch Times" savo analizėmis apie Kinijos maisto krizę. Dabartinių įvykių komentatorius Yang Si nurodė, kad Šandonge ne tik yra geltonas dirvožemis, bet ir linkęs į sausras, o medžių šalinimas gali sukelti dirvožemio eroziją.

Japonijoje gyvenantis Jangas pažymėjo, kad naujai išvalytai žemei reikės daugiau nei vidutiniškai trąšų ir pesticidų, kad būtų užtikrintas geras derlius. "Dėl didėjančių išlaidų trąšoms ir pesticidams valstiečiams bus sunku gauti pelno", - pridūrė jis.

Tuo tarpu nepriklausomas komentatorius Zhang Sutian pirštu parodė į KKP sukčiavimą ir korupciją kaip į priežastis, dėl kurių Kinijoje trūksta maisto. Pasak Zhango, kuris turi dviejų dešimtmečių patirtį maisto pramonėje, daugelis grūdų sandėlių Kinijoje iš tikrųjų yra tušti dėl korupcijos. Šalies grūdų atsargas jis apibūdino kaip "prilygstančias didžiulei beviltiškai skolai", į kurią įsitraukę per daug interesų grupių.

Zhangas taip pat pastebėjo, kad situacija grūdų sandėliuose buvo slepiama, o problema kasmet vis aštrėja. Jis paminėjo 2013 m. incidentą, kai Centrinė drausmės inspekcijos komisija pirmą kartą nusiuntė komandą patikrinti Kinijos grūdų rezervą (CGR). Po komisijos tyrimo 78 CGR grūdų sandėliai Heilongdziango provincijoje, esančioje Kinijos šiaurės rytų pakraštyje, "užsidegė".

Mokslininkas Xue Chi pritarė Zhangui, kad nekompetentingas KKP valdymas didina Kinijos maisto trūkumo problemą.

"KKP niekada sėkmingai nesukūrė modernios žemės ūkio gamybos sistemos. Jos žemės ūkio plėtra gerokai atsilieka nuo pramonės plėtros. Jos žemės ūkio pramonė ne tik negali konkuruoti su išsivysčiusiomis šalimis, bet net negali patenkinti vidaus paklausos. Tai lemia KKP sistema."

Kaip pagrindines Kinijos maisto krizės gilėjimo priežastis Xue įvardijo KKP "apgaulę, sukčiavimą ir visokį netvarkingą elgesį". "Kai tamsioji uždanga bus praskleista ir tiesa atskleista, nelaimė taps nekontroliuojama", - sakė jis.

Daugiau panašių istorijų skaitykite FoodSupply.news.

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame kalbama apie tai, kad Kinijos maisto tiekimo krizė iš tikrųjų yra dirbtinė.

Šis vaizdo įrašas yra iš "ZGoldenReport" kanalo Brighteon.com.

Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau