Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 25

Panašu, kad globalistai rengia visuotinį badą

JAV žemės ūkio departamentas sąmoningai kuria maisto krizę. Jie siunčia Amerikos ūkininkams "laiškus dėl sunaikinimo", kuriuose informuoja, kad jie turi "X" dienų sunaikinti savo pasėlius, o už tai jiems bus sumokėta 1,5 karto daugiau nei pasėlių vertė. Priešingu atveju ūkininkai neteks žemės ūkio subsidijų ir gali bankrutuoti.

Šią istoriją aprašėme prieš kelis mėnesius, tačiau mažai kas ja patikėjo. Dabar turime dar kelių ūkininkų vaizdo įrašų, kuriuose matyti USDA raštai apie sunaikinimą ir patvirtinama, kad vyriausybė iš tikrųjų moka ūkininkams už tai, kad šie sunaikintų pasėlius žemėje.

Dar blogiau, kad jie taip pat liepia tai daryti ir įmonėms, t. y. PILTI visas degalų ir naftos atsargas keliuose arba žemėje. Įsakymas duotas prisidengiant naftos kainų stabilizavimo dingstimi. Jei degalų savininkai atsisako išpilti jiems priklausančią naftą, jiems gresia dešimčių tūkstančių dolerių baudos!

Pažiūrėkite, kam naudojami mūsų mokesčių pinigai: maisto trūkumui didinti ir naftos kainoms kelti. Kontroliuodami maistą, jie visiškai kontroliuos žmones. Skųsitės - jie nutrauks jūsų maisto ir degalų tiekimą. Balsuokite prieš juos - gausite tą patį. 

Mūsų pačių valstybės tarnautojai, kurių darbo tikslas - tarnauti mums, leidžia mūsų pinigus, kad atimtų iš mūsų maistą!

Viršuje pateiktame vaizdo įraše ūkininkas pasakoja apie tai, kaip vyriausybė perka žemės ūkio paskirties žemę, kad NEaugintų pasėlių, ir taip "kovoja su klimato krize šalyje ir užsienyje". Kitoje ištraukoje ūkininkai išpila naftos atsargas, kad "stabilizuotų naftos rinką", trečioje - į uostą atvyksta konteineriai, bet darbuotojams neleidžiama jų iškrauti. O tada nustembame, kad sandėliuose trūksta dalių ir komponentų.  

Apskritai stebėkite, kaip mūsų pačių vyriausybė ruošiasi sąmoningai numarinti mus badu.

P Komentaras: Klipas, su kuriuo vaizdo įrašas prasideda, yra daugiau nei mėnesio senumo, ir kol jis buvo toks vienas, mažai žmonių atkreipė į jį dėmesį, bet dabar yra daug klipų, Helas rinkinį panaudojo kažkur iš ČIA.  Taigi problema yra reali ir mes matome kažką panašaus į sovietinės nomenklatūros darbą iki Chruščiovo, o vėliau Gorbačiovo laikų.

Tačiau šiuo atveju nuskurdinamas ne koks nors didis aukščiausiasis lyderis, o visa pasaulio ekonomika. Australija lenkia visą pasaulį, kur kariuomenė įsileidžiama į miestus ir sakoma, kad kareiviai neišeis, kol 70 proc. gyventojų nebus suleista injekcijų. Naujojo Pietų Velso ministras pirmininkas A. Berejiklian pridūrė, kad net ir kariams išvykus, neskiepyti gyventojai turėtų būti pasirengę, kad jiems bus atimtos laisvės.

Reaguodami į šias priemones, sunkvežimių vairuotojai nuo rugpjūčio 31 d. paskelbė neterminuotą streiką, ragindami bendrapiliečius paskutinius maisto produktus pirkti parduotuvėse:

Apskritai kiekvienoje šalyje yra savų niuansų, tačiau galutinė valdžios institucijų veiksmų grandinės grandis yra visiškas tiekimo sutrikimas, maisto ir prekių trūkumas ir galbūt net visiškas infrastruktūros žlugimas.  Suprantama, kad žmonėms atsargų kuriam laikui užteks, tačiau ilgainiui pasaulis ruošiasi kažkam panašiam į visuotinę Leningrado blokadą, todėl stebėkite įvykius.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Įdomu, ar Lietuvos ūkininkai gauna tokio pobūdžio laiškus, kur siūloma naikinti užauginta produkcija? O, gal tai daroma, kitaip? Nepriima jų produkcijos prekybos tinklai? Pasidalinkite savo mintimis...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau