Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 3

Banano ir bananų žievės nauda

Kai mes susiduriame su sveikatos problemomis, stengiamės kuo greičiau jas išspręsti. Tokiu būdu, ieškome tinkamų vaistų simptomams palengvinti.

Bananai, ciberžolė – daugeliu atvejų savo unikaliomis savybėmis gydo taip pat gerai, kaip įprastiniai vaistai. 

bananai, ciberžolė, kurkumina, oda, sveikata, prieskoniai

Ciberžolė

Šis prieskonis yra natūralus antioksidantas, apsaugantis regą. Kurkuminas esantis ciberžolėje yra veiksmingas ir užkerta kelią regos prastėjimui. Jis taip pat apsaugo akis nuo toksinų, kurie sukelia kataraktą ir užkerta kelią komplikacijoms, kurias žmonės gali turėti po kataraktos operacijos.

Tyrimai parodė, kad ciberžolė gali padėti sumažinti depresijos simptomus dėl savo antioksidacinių savybių. Nors ciberžolės antidepresantinis poveikis vis dar tiriamas, įrodyta, kad jis gali paveikti depresijos vystymąsi sukeliančius mechanizmus. Visų pirmą, kurkuminas gali atkurti serotoniną ir dopaminą, kurie lemia nuotaikų kaitą.

Remiantis bandymais, ciberžolėje randamas kurkuminas sėkmingai slopina uždegimą. Šis priešuždegiminė savybę turintis prieskonis mažina skausmą ir patinimą, ypač pacientams sergantiems artritu.

Bananas

Bananų žievelė yra viena iš naminių priemonių, kuriomis galite sušvelninti nudegusios odos skausmą ir išgydyti mėlynes greičiau. Nulupkite bananą ir žievę laikykite ant pažeistos vietos per naktį. Jei reikia, pakartokite procedūrą.

Bananai gausu kalio, vitamino C ir B6, todėl jie labai naudingi širdies sveikatai. Didelis kalio kiekis sumažina širdies, kraujagyslių ligų ir insulto riziką.

Bananai bus naudingi jūsų virškinimo sistemai, viduriavimo atveju. Šis vaisius atkurs reikiamą skaidulų, kalio ir kitų elementų, kurie prarandami viduriavimo metu, kiekį ir pagerins jūsų virškinimą.

Bananai taip pat padės pašalinti galvos odos sausumą ir niežėjimą. Jis maitina ir drėkina odą. Sutrintą bananą tepkite ant galvos odos kaip maitinančią kaukę.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar