Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.8K) Komentarų: (0) (30.09.2017 - 19:31)

Bananai vietoj vaistų! 7 atvejai, kai geriau valgyti vaisius nei tabletes!

Tabletės mūsų gyvenime atlieka svarbų vaidmenį ir mes prie jų esame pripratę, nes tai greitas būdas numalšinti skausmą, tačiau pašalinkime ir pakeiskime jas bananais.

Bananai vietoj vaistų!

Bananai yra vaisiai, kurie turi įtraukiami į žmogaus dietą kiekvieną dieną. Juose yra gausu sočiųjų natūralių cukrų ir daug skaidulų, kurie mūsų organizmui suteikia energijos. Nepaisant kalorijų kiekio, buvo įrodyta, kad bananai padeda susidoroti su daugybe problemų.

Jei tuo netikite - pabandykite pabandykite pavalgyti bananus ir tuoj pasijusite daug geriau. Bananai yra mėgstamas žmonių vaisius. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad bananai gali apkeisti tabletes.

Hipertenzija. Daugelis žmonių, sergančiu hipertenzija, neturi pakankamai kalio. Priešingai, druskos jų kūne yra daug, o kalis jungiasi su druskomis ir pašalina jį iš kūno. Taigi valgykite bananus, kuris yra turtingas kaliu ir sumažinkite kraujospūdį.

Streso mažinimas. Bananai laikomi geriausiu "prieš stresą" vaisiu. Jame yra būtinų vitaminų ir mikroelementų, kurie veikia metabolizmą, kuris yra susijęs su streso organizme mažinimu.

Gerina regėjimą. Bananuose yra vitamino A, kuris labai svarbus akių sveikatai. Mūsų organizmui reikia tam tikro vitamino A kiekio per dieną, kuris sumažintu aktinio aklumo atsiradimo pavojų. Moterims kiekvieną dieną reikia 700 mikrogramų, o vyrams - apie 900.

Vidurių užkietėjimas ir vidurių pūtimas. Bananuose yra tokios medžiagos, kaip pektino, kuris yra atsakingas už sunkiųjų metalų ir kitų toksinų pašalinimą iš organizmo. Bananai yra puikus probiotikas, kuris skatina virškinimo procesą. Jie taip pat mažina dujų susidarymą ir veikia, kaip lengvas natūralus „vidurių laisvintojas.

Pagalba PMS. Bananuose yra vitamino B6, kuris teigiamai veikia cukraus kiekį, kuris padeda sumažinti neigiamus PMS simptomus. Šis vitaminas padeda išsipūtus pilvui ir mažina nuotaikos pasikeitimus.

Depresija. Bananuose yra triptofano, kuris padidina hormono serotonino gamybą. Nors bananai nepadės susidoroti su rimtu ilgesiu, valgydami du vaisius per dieną, jūs atsikratysite lengvo liūdesio.

Svorio kritimas. Bananai yra skanūs, gali būti panaudojami bet kurioje dietoje.  Bananuose yra gausu vandens tirpios ląstelienos. Kai ląsteliena patenka į virškinimo traktą, jie sugeria vandenį ir sulėtina virškinimą, o tai reiškia, kad jūs jausitės sotesni ilgesnį laiką.

Bananai vietoj vaistų! 7 atvejai, kai geriau valgyti vaisius nei tabletes!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar