Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Vasario » 24

Burtai apie sėkmę, pinigus ir finansinę gerovę

Paprastai burtų griebiamasi, norint sužinoti apie meilę, sužadėtinį arba norint išsiaiškinti kokią nors konkrečią situaciją, kuri mus jaudina. Tačiau yra ir dar viena sritis, ne mažiau svarbi nei santykiai su mylimuoju ir tai, be abejo, yra finansai. Nuo senų senovės žmonės spėdavo, koks bus ateinančiais metais derlius arba jų turtas ir tam naudoja įvairias improvizuotas priemones – nuo akmenukų iki grūdų ir naminių gyvūnų. O kaip išsiburti apie savo finansinę gerovę šiais laikais?

Burtas su kaulu apie skolos grąžinimą

Šis būrimo būdas tinkamiausias tiems, kurie augina šunį, nes viskas, ką reikia padaryti – tai duoti šuniui kaulą. Jeigu šuo kaulą paima atsargiai, negriebia iš rankos su dantimis, tada žinokite – skola bus grąžinti greitai. Jeigu šuo įkando – apie pinigus galite pamiršti.

Išsiburti sėkmę su akmenukais ir pupelėmis

Susiraskite vieną baltą akmenuką ir 6 baltąsias pupeles. Akmenuką padėkite ant stalo, o pupeles suspauskite rankoje. Pakratykite delną taip, kad išgirstumėte viena į kitą atsitrenkiančių pupelių garsą. Tada numeskite tas pupeles ant stalo šalia akmenuko. Tada pažvelkite, kiek pupelių nukrito prie pat akmenuko:

6 – netikėtas pelnas arba paaukštinimas.

5 – atvyks svečiai su gausiomis dovanomis.

4 – sėkmė arti, bet neskolinkite.

3 –  blogas pirkinys.

2 – saugokitės sukčių; būkite atsargūs – galite pamesti piniginę arba ką nors vertingo.

1 – norint pasipelnyti, reikės įdėti labai daug pastangų.

Finansinę sėkmę atskleis… sraigė ir veidrodis

Sode ar kieme susiraskite sraigę ir padėkite ją ant mažo kvadratinio veidrodėlio, panardinto į vandenį. Paruoškite tris daugiaspalvius 3 x 3 cm kvadratus – mėlyną, baltą ir raudoną. Suvynioti monetą į mėlyną popierių, banknotą – į raudoną, o duonos trupinius – į baltą. Padėkite šiuos paketėlius prieš sraigę, bet ne ant veidrodžio ir pažiūrėkite prie kurioi ji šliaužia.

 • Raudonas paketėlis – finansinė sėkmė.
 • Mėlynas ryšulėlis – nestabi padėtis: nuo didelio pelno iki sunkmečio periodų.
 • Baltas paketėlis – pinigų trūkumas, skolos.
 • Jei sraigė nešliaužia nė į vieno paketėlio pusę, tuomet reiškia, kad neturite laiko pinigams, tačiau turite išspręsti kitą problemą.

Būrimas su vandeniu

Palikite stiklinę vandens ant palangės per naktį ir atidarykite langą arba ventiliacijos angą. Jei kitą rytą stiklinėje rasite musę ar dar ką nors, pavyzdžiui, lapą, tuomet netrukus turėsite pelno. Jei stiklinėje nėra nieko, išskyrus vandenį, jūsų finansinė padėtis artimiausiu metu nepasikeis.

Būrimas su kokoso kevalo skeveldromis

Abejose kokoso pusėse pragręžti skyles ir išpilti skystį. Sudaužyti tuščią kevalą plaktuku ir pagalvokite, ką kevalo skeveldros jums primena.

 • Gyvūnas yra sėkmė ir pinigų srautas.
 • Neaiški forma su labai aštriais kraštais – praradimas arba neapibrėžtumas.
 • Gėlė reiškia malonias išlaidas įvairioms smulkmenoms.
 • Medis yra nuolatinis turto augimas.
 • Žmogeliukas yra perspektyvi pažintis, kuri ateityje atneš gerą pelną.
 • Trikampis – nedidelės finansinės problemos.
 • Kvadratas – finansinis stabilumas su mažomis pajamomis.
 • Apskritimas – sėkmė bet kokiuose finansiniuose reikaluose ir pastangose.

Šį būrimą galima atlikti net tik su kokosu, bet ir su indais, pavyzdžiui, senais puodeliais, moliniais gėlių vazonais, svarbiausia, kad jo nebūtų gaila daužyti. Tačiau nereikėtų rinktis plono stiklo ar trapaus porceliano indų. Tiksliausios prognozės gaunamos iš molio šukių. Metodas toks pat – apvyniokite daiktą audiniu ir sudaužykite, tada įjunkite vaizduotę ir interpretuokite tai, ką matote šukėse.

Šaltinis: priekavos.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau