Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (08.12.2017 - 09:50)

Piniginės magija ir pinigai

Savo gyvenime Jūs visada turite turėti piniginę. Nenešiokite pinigų kišenėse. Jei juos nešiosite kišenėse jų pas Jus niekada nebus.

piniginė, burtai, magija, pinigai

Piniginę Jūs turite nusipirkti tiktai patys ir tiktai už tuos pinigus, kuriuos uždirbote sąžiningu būdu. Negalima pirkti sau piniginės už dovanotus pinigus. Nenešiokite piniginės, kurią Jums kažkas padovanojo. Išeis tas žmogus, tuomet ir piniginę jums pavogs, arba Jūs ją pamesite.

Piniginę nusipirkite tiktai tokią, kuri Jums labai patinka, kuri Jums sukelia didžiausią džiaugsmą.

Piniginę naudoja juodajai magijai. Jei Jūs savo uždirbtus pinigus dėsite į dovanotą piniginę, visa pinigų energija pereis pas tą žmogų, kuris Jums ją padovanojo.

Žmonės, kurie miega kartu, jų pinigai tampa bendri, todėl šeimoje žmona gali paimti pinigų iš savo vyro ir nusipirkti sau piniginę. Tačiau jų bendras/i vaikas/i, piniginę turi nusipirkti pats/ys

Vyro piniginė turi būti odinė ir blizganti, kaip ir jo batai, o moteriška piniginė turi būti medžiaginė, bet ne džinsinė ir geriausia, kad ji būtų raudonos spalvos su paauksuotais krašteliais. Piniginė negali būti geltonos ir mėlynos spalvos. Šitos spalvos duoda depresiją.

Nenešiokite apdriskusių piniginių.

Piniginėje, kiekvieno nominalo kupiūros turi turėti savo atskirus skyrelius.

Ką mes dažniausiai mylime savo gyvenime? Savo vaikus, vyrą, žmoną. Todėl jų fotografijas galima nešioti kartu su pinigais. Tačiau, jei jūs su kuriuo nors susipykote, tuomet to žmogaus fotografijos, tuo metu, geriau nenešioti.

Nelaikykite mirusių žmonių nuotraukų savo piniginėje.

Ir pabaigai. Savo piniginėje nenešiokite jokių amuletų, ar talismanų pinigams pritraukti. Nuo to pinigų, tikrai nepadaugės, tai melas. Kiekvienas daiktas turi savo paskirtį, taip ir piniginėje turi būti tiktai pinigai.

Straipsnio autorius: Rektorius ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas, ezoterinismokslas.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: piniginė, magija, pinigai, burtai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar