Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Gruodžio » 16

Kaip Piniginėje Laikyti Pinigus, Kad Jų Ten Daugėtų? Pinigų Laikymo Taisyklės

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir norime pasidalinti.

Einšteino paklausė, kodėl prie jo durų prikalta pasaga, juk jis netiki prietarais. ,,Reikalas tas, kad prietarai išsipildo nepriklausomai nuo to, tikiu jais ar ne“.

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir noriu pasidalinti. Tai galioja tik gryniesiems, todėl, kad kortelėje esantys pinigai turi kitokią apyvartą.

Pirma taisyklė. Gavote pinigus – visą sumą neškite namo. Nešvaistykite jų pakeliui. Jeigu planuojate pirkinį, pasiimkite iš namų reikiamą sumą arba naudokitės kortele. Nauji pinigai turi pernakvoti namuose su jūsų turimais pinigais ten, kur juos įprastai saugojate.

Antroji taisyklė. Pinigai piniginėje turi būti sudėti veidu į jus nominalo mažėjimo tvarka taip, kad atidarius piniginę, stambesni būtų arčiau kūno ir veidu į jus. Nedėkite  kupiūrų aukštyn kojom. Juk jums nemalonu būti žemyn galva. Tai ir jiems nemalonu.

Prieš porą metų, kai sužinojau šią taisyklę, sudėjau visas kupiūras veidu į save. Pagal savo supratimą ir… pinigai visai dingo! Už senai atliktus projektus kažkodėl nebuvo mokama, visi skolininkai kažkur išsislapstė. Perdėliojau ir, kas nuostabu, visi iškart surado pinigų grąžinti man skolas.

Kiekvienas žmogus turi savo laimingą pinigą.

Paskutiniai du kupiūros numerio skaičiai turi sutapti su jūsų gimimo datos paskutiniais dviem skaičiais. Jei sutampa trys – dar geriau. O keturi – idealu. Bet surasti tokią nelengva. Tokia kupiūra  – jūsų neįkainojamas talismanas. Ji neišleidžiama ir niekam neduodama. Bet yra sąlyga. Ji turi  pati jus susirasti. Keistis su draugais ir ieškoti specialiai (jeigu jūs kasininkas) – negalima!

Štai pas mane atėjo kitą dieną, ir iškart su trimis skaičiais. O pas mano draugę atėjo beveik po metų ir tik su dviem skaičiais.

Ir  paskutinė taisyklė. Pinigų negalima laikyti pakuose su nelyginiu kupiūrų skaičiumi. Jie susipyks ir išeis. Kiekviena kupiūra turi turėti  porą. Po 50 irgi negalima. ,,Penkios dešimtys – nepriteklius“. Tai žinojo mūsų senoliai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau