Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 16

Kaip Piniginėje Laikyti Pinigus, Kad Jų Ten Daugėtų? Pinigų Laikymo Taisyklės

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir norime pasidalinti.

Einšteino paklausė, kodėl prie jo durų prikalta pasaga, juk jis netiki prietarais. ,,Reikalas tas, kad prietarai išsipildo nepriklausomai nuo to, tikiu jais ar ne“.

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir noriu pasidalinti. Tai galioja tik gryniesiems, todėl, kad kortelėje esantys pinigai turi kitokią apyvartą.

Pirma taisyklė. Gavote pinigus – visą sumą neškite namo. Nešvaistykite jų pakeliui. Jeigu planuojate pirkinį, pasiimkite iš namų reikiamą sumą arba naudokitės kortele. Nauji pinigai turi pernakvoti namuose su jūsų turimais pinigais ten, kur juos įprastai saugojate.

Antroji taisyklė. Pinigai piniginėje turi būti sudėti veidu į jus nominalo mažėjimo tvarka taip, kad atidarius piniginę, stambesni būtų arčiau kūno ir veidu į jus. Nedėkite  kupiūrų aukštyn kojom. Juk jums nemalonu būti žemyn galva. Tai ir jiems nemalonu.

Prieš porą metų, kai sužinojau šią taisyklę, sudėjau visas kupiūras veidu į save. Pagal savo supratimą ir… pinigai visai dingo! Už senai atliktus projektus kažkodėl nebuvo mokama, visi skolininkai kažkur išsislapstė. Perdėliojau ir, kas nuostabu, visi iškart surado pinigų grąžinti man skolas.

Kiekvienas žmogus turi savo laimingą pinigą.

Paskutiniai du kupiūros numerio skaičiai turi sutapti su jūsų gimimo datos paskutiniais dviem skaičiais. Jei sutampa trys – dar geriau. O keturi – idealu. Bet surasti tokią nelengva. Tokia kupiūra  – jūsų neįkainojamas talismanas. Ji neišleidžiama ir niekam neduodama. Bet yra sąlyga. Ji turi  pati jus susirasti. Keistis su draugais ir ieškoti specialiai (jeigu jūs kasininkas) – negalima!

Štai pas mane atėjo kitą dieną, ir iškart su trimis skaičiais. O pas mano draugę atėjo beveik po metų ir tik su dviem skaičiais.

Ir  paskutinė taisyklė. Pinigų negalima laikyti pakuose su nelyginiu kupiūrų skaičiumi. Jie susipyks ir išeis. Kiekviena kupiūra turi turėti  porą. Po 50 irgi negalima. ,,Penkios dešimtys – nepriteklius“. Tai žinojo mūsų senoliai.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 13:21 Nauji algoritmai bei genų analizė parodė: žmonės gali evoliucionuoti atgal

Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.

...

Skaityti daugiau