Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 9

Sveikatos patarimas gerti: ciberžolė su vandeniu kiekvieną rytą!

Ciberžolė yra viena iš naudingiausių prieskonių, nes ji turi stiprių priešuždegiminių, daug antioksidantų ir organizmą atjauninančių savybių. Tai fantastiškas prieskonis, kuris gali būti labai naudingas įvairių susirgimų gydymui.

sveikatos patarimai, ciberžolė, prieskonis, nauda, sveikata

Pagrindinis komponentas, kuris atsako už visus šiuos privalumus, yra ciberžolė. Jos puikios savybės buvo įrodytos daugiau kaip 7000 paskelbtuose recenzuojamuose moksliniuose straipsniuose.

Taigi, vanduo su ciberžole yra vienas iš vertingiausių gydomųjų gėrimų. Tam, kad paruoštume tokį gėrimą, mums pakanka įdėti ciberžolės miltelių į šiltą vandenį ir viską gerai išmaišyti.

Palengvina artrito simptomus.

Ciberžolė turi žymiai stipresnį veikimą, nei diklofenakas, kuris yra nesteroidinis priešuždegiminis gydomasis vaistas, skirtas kovoti su raumenų uždegimais ir sąnarių patinimais.

Pristabdo 2 tipo diabetą.

Oberno universitete atlikti tyrimai parodė, kad ciberžolės papildai gali labai padėti pristabdyti 2 tipo diabeto komplikacijas.

Kovoja su uždegimais.

Daugybė ligų – tai ūminių uždegimų rezultatas. Tačiau šis prieskonis turi galingų priešuždegiminių savybių ir su uždegimais kovoja daug geriau, nei kai kurie priešuždegiminiai vaistai.

sveikatos patarimai, ciberžolė, prieskonis, nauda, sveikata

Pagerina virškinimą.

Reguliarus ciberžolės vartojimas pagerina virškinimą, nes ji stimuliuoja tulžies išsiskyrimą.

Stiprina širdies bei kraujagyslių sistemą.

Savo sudėtyje ciberžolė turi aktyvią medžiagą, kuri apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymų.

Prailgina gyvenimą ir apsaugo nuo senėjimo.

Ciberžolė sėkmingai slopina laisvųjų radikalų aktyvumą ir užkerta kelią uždegimui, kurie yra svarbiausi organizmo senėjimo veiksniai.

Turi priešvėžinių savybių.

Ciberžolė yra labai stiprus antioksidantas, todėl ji apsaugo ląsteles nuo nestabilių molekulių pažeidimų.

Apsaugo kepenis bei kepenų ląsteles.

Šis prieskonis tikrai tinka sveikoms kepenims. Ciberžolė apsaugo kepenis nuo toksinų bei atstato pažeistas kepenų ląsteles.

sveikatos patarimai, ciberžolė, prieskonis, nauda, sveikata

Sudaro palankias sąlygas smegenims.

Tyrimai parodė, kad yra glaudus ryšys tarp kognityvinių sutrikimų, pavyzdžiui, tokių, kaip demencija ir Alzheimerio liga bei tam tikro tipo hormonų sumažėjimas, kuris yra žinomas, kaip galvos smegenų neurotrofinis veiksnys. Be to, mokslininkai ir ekspertai taip pat nustatė, kad ciberžolė turi teigiamą poveikį šio hormono lygiui, todėl ciberžolė gali paveikti kai kurias smegenų ligas arba sumažinti galvos smegenų senėjimo funkcijas.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta