Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 27

Ciberžolės ir jos veikliosios medžiagos kurkumino savybių naudą įrodė mokslininkai!

Šiandien apie ciberžoles kalba kas netingi.... O garsiausiai - stropūs pardavimų vadybininkai.... O mes aptarsime tik realias, mokslininkų įrodytas šio augalo savybes!

Indijoje ciberžolės vartojamos jau tūkslančius metų kaip prieskoninis ir vaistinis augalas. Mokslininkai, kaip visada gerokai pavėlavę, patvirtino tai, kas lndijoje buvo žinoma jau labai seniai: ciberžolėse yra junginių turinčių fenomenalių gydomųjų savybių!!! Šiuos junginius vadina KURKUMINOIDAIS, svarbiausias iš jų - KURKUMINAS. Jis pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, yra labai stiprus antioksidantas! Tačiau rinkoje paplito ne vaistinis KURKUMINAS, o paprastas prieskonis — ciberžolės milteliai (kitaip dar vadinami TURMERIKAS, kuriuose gydomojo kurkumino tėra apie 1 -3%... (sveikatinimo naujienos - paranormal.lt)

Ankščiau rašėme apie medžiagos, kurios negydo vėžio (deja)

Iš ciberžolių, pasitelkus sudėtingas technologijas, išgaunamas KURKUMINAS, iš 10 kg ciberžolių gaunama tik 1 kg 95% kurkumino, vadinamojo EKSTRAKTO. Tačiau šis ekstraktas į kraujotaką patenka labai sunkiai... Tailando mokslininkai nustatė, kad kurkuminas puikiai įsisavinamas vartojant kartu su juodaisiais pipirais, kuriuose esanti natūrali aktyvioji medžiaga PIPERINAS pagerina kurkumino įsisavinimą 2000% ! Mažai kas žino, bet juoduosiuose pipiruose dar yra ir unikalių KANABINOIDŲ, kurių yra ir indiškose gydomosiose kanapėse. Tai, mano nuomone, sustiprina ir juodųjų pipirų, ir kurkumino gydomąsias savybes! Reikia nepamiršti, kad kurkuminas labai blogai tirpsta vandenyje ir puikiai tirpsta riebaluose (geriausiai tinka kanapių, alyvuogių, linų sėmenų aliejai, iš indų virtuvės atkeliavęs lydytas sviestas GHI). Mišinyje su kurkuminu juodųjų pipirų turi būti ne daugiau kaip 3%.

ciberžolė, kurkuminas, sveikata, prieskonis, paranormal.lt

KURKUMINO GYDOMOSIOS SAVYBES:

Kurkumino gydomoji dozė suaugusiam žmogui — ne daugiau kaip 5 g per dieną! GreenMedinfo.com rašo, kad ciberžolei ir kurkuminui tyrinėti buvo skirta daugiau nei 5600 tyrimų. Ji vartojama apie 600 ligų profilaktikai, o naudingųjų savybių priskaičiuojama per 175. Nenorėdamas apsunkinti naudingos informacijos įsisavinimą, nevardysiu čia nei universitetų, nei tyrimų centrų, nei tyrėjų pavardžių. Išdėstysiu tik žinomus ir mokslo patvirtintus faktus.

1. KURKUMINAS yra natūralus priešuždegiminis junginys! Nedidelis trumpalaikis uždegimas žmogui naudingas, nes padeda kovoti su ligas sukeliančiais mikroorganizmais, pašalinti organizme įvairius sutrikimus. Tačiau jei uždegimas tampa LĖTINIU, jis neteisingai atakuoja paties organizmo audinius. Tai yra pagrindinė beveik visų šių dienų lėtinių ligų priežastis: širdies ligų, onkologinių ligų medžiagų apykaitos ligų, Alzheimerio ligos ir įvairiausių regeneratyvinių sutrikimų... O kurkuminas kovoja su uždegimais molekulių lygmenyje!

2. KURKUMINAS yra galingas antioksidantas, gebantis neutralizuoti laisvuosius radikalus, suaktyvinti mūsų organizmo antioksidacinius fermentus.

3. Daug galvos smegenų ligų yra susijusios su vieno tipo smegenų augimo hormono (BDNF) lygio sumažėjimu. Tai sukelia depresiją. Alzheimerio ligą. Kurkuminas gali pagerinti atmintį ir padaryti mus gudresnius.

4. Kurkuminas pagerina endotelio (kraujagyslių vidinio paviršiaus) funkcijas, taip padėdamas sustabdyti širdies ligų vystymąsi.

5. Kurkuminas naudingas užkertant kelią ir gydant Alzheimerio ligą. Uždegimas ir oksidaciniai pažeidimai skatina Alzheimerio ligos vystymąsi, o kurkuminas stabdo abu šiuos procesus. Esminis Alzheimerio ligos ypatumas yra nervų skaidulėlių (neurofibrilių, vadinamųjų amiloidinių plokštelių sankaupos, o kurkuminas gali šias plokšteles pašalinti.

6. Tiriant žmones, sergančius artritu ir reumatoidiniu artritu, kurkuminas buvo net veiksmingesnis už cheminius priešuždegiminius vaistus.

7. Kurkuminas yra ir geras antidepresantas. Jis gali stimuliuoti smegenų neurotransmiterius serotoniną ir dopaminą. Vartojant kurkuminą būklės pagerėjimas buvo analogiškas, kaip vartojant fluoksetiną (prozaką), o vartojant prozaką ir kurkuminą kartu, pasiekti patys geriausi rezultatai.

8. Kurkuminas gali sulėtimi senėjimą ir padėti kovoti su lėtinėmis ligomis, susijusiomis su amžiumi.

9. Statinų, kurių veiklioji medžiaga yra atorvastatinas ir kurie skirti cholesterolio koncentracijai kraujyje sumažinti, vartojimą drąsiai galima pakeisti standartinių kurkumino dozių vartojimu.

10. Sergant akių uždegimais, kurkuminas veikia panašiai kaip kortikosteroidai. Atliekant tyrimus su žiurkėmis, kurioms atlikta plaučių transplantacija, kurkuminas veiksmingumu nenusileido deksametazonui!

11. Sergant artritu ir tromboze aspiriną galima pakeisti kurkuminu. Jis neleidžia sulipti trombocitams ir susidaryti plokštelėms ant kraujagyslių sienelių.

12. Kurkuminas yra veiksminga aspirino, ibuprofeno, sulindako, fenilbutazono, naprokseno, indometacino, diklofenako, deksametazono, celekoksibo ir tamoksifeno alternatyva!!!

13. Dar 2009 m. buvo atlikti tyrimai ir nustatyta, kad kurkuminas naudingas sergantiems diabetu, nes jis suaktyvina fermentą, padedantį geriau įsisavinti gliukozę. Kurkuminas 100000 kartų geriau už METFORMINĄ veikia gliukozės absorbcijos procesą!!! Kurkuminas padeda išvengti perteklinės gliukozės gamybos kepenyse!

14. Kurkuminas optimizuoja kepenų funkcijas. Kepenims ir tulžies pūslei kurkuminas yra tikras gėris. Jis skatina tulžies gamybą ir tuo pačiu palaiko riebalų virškinimą. Kurkumino vartojimas gali sustabdyti hepatito viruso dauginimąsi.

15. Kurkuminas teigiamai veikia kraujo krešumą ir cholesterolį. Jis stabdo aterosklerozės vystymąsi, optimizuoja cukraus kiekį kraujyje ir užkerta kelią cholesterolio oksidacijai. O tai savo ruožtu padeda sumažinti aukštą kraujospūdį, gerokai sumažina miokardo infarkto ir insulto riziką.

16. Kurkuminas skatina kolageno susidarymą, teigiamai veikia jungiamąjį audinį, atjaunina organizmą.

17. Štai kokių ligų atveju gali būti naudingas kurkuminas: kvėpavimo takų ligos, angina, sinusitas, plaučių ligos (kosulys. bronchitas), žarnyno ligos, kepenų ligos, osteoporozė, ausų infekcijos, kolikos, egzema, artritas ir reumatoidinis artritas, odos ligos, žaizdos ir t.t.

Kurkuminas lėtina išsėtinės sklerozės vystymąsi pelėms...

ciberžolė, kurkuminas, sveikata, prieskonis, paranormal.lt

KURKUMINAS ONKOLOGINIŲ LIGŲ GYDYME

1. Pastarųjų metų tyrimai patvirtino faktą, jog būtent kurkuminas trukdo augti ir daugintis vėžinėms ląstelėms sergant leukemija ir kai kurių kitų forrnų vėžiu!!!

2. Kurkuminas padeda pristabdyti sunkios formos kasos vėžiu sergančių pacientų naviko augimą Tyrimai parodė, kad kurkuminas geba 58% sulėtinti įvairios lokalizacijos piktybinių navikų augimą. Ypač gerai jis veikė krūties vėžio, kasos vėžio ir prostatos vėžio atvejais (JAV duomenys).

3. Po daugybės tyrimų mokslininkai priėjo prie išvados, kad kurkuminas visapusiškai teigiamai veikia sergančiojo vėžiu organizmą

- Jis slopina vėžinių ląstelių dauginimąsi
- Neleidžia sveikoms ląstelėms suvėžėti
- Užkerta kelią kraujagyslių, reikalingų piktybiniam navikui augti, vystimuisi
- Blokuoja genus, atsakingus už vėžinių ląstelių plitimą
- Stiprina imuninę sistemą, padėdamas jai sunaikinti piktybines ląsteles
- Labai svarbu tai, jog kurkuminas nužudo tik vėžines ląsteles, nepaliesdamas sveikųjų!
- Kurkumino vartojimo derinimas su chemoterapija leidžia pasiekti geresnių rezultatų, o ir pats gydymas cheminiais preparatais dažnai tampa gerokai švelnesnis...

4. Žiediniai kopūstai ir brokoliai su ciberžole — puiki prostatos ir krūties vėžio profilaktikos priemonė.

5. Kurkuminas sumažina vaikų leukemijos riziką.

6. Ciberžolėje yra medžiagų kurios gali užkirsti kelią melanomai ir sunaikinti esamas melanomos ląsteles.

7. Kurkumino ir kvercetino derinys (svogūnai, obuoliai, brokoliai, raudonas sausas vynas ir kt.) per 6 mėnesius gerokai sumažino storosios žarnos polipų kiekį ir dydį.

8. Patvirtintas atrankinis kurkumino poveikis vėžinėms lątelėms, kai buvo tiriami ligoniai, sergantys vienu iš agresyviausių galvos smegenų vėžiu — multiformine glioblastoma! (Rusijos duomenys)

9. Įrodytas kurkumino veiksmingumas gydant krūties, plaučių, storosios žarnos, kasos ir prostatos vėžį. (Rusijos duomenys)

10. Pateikta mokslinių duomenų apie sėkmingą kurkumino ir rozmarino naudojimą gydant krūties vėžį. Rozmarine esanti karnozino rūgštis sustiprina kurkumino poveikį, o už antioksidacines savybes atsakantis rozmarino karnozolis skatina vėžinių ląstelių susinaikinimą ir lėtina metastazių plitimo procesą.

ciberžolė, kurkuminas, sveikata, prieskonis, paranormal.lt

O dabar patarimas: pamirškite ciberžolių tabletes ir kapsules, jose nėra jokios naudos jūsų organizmui... O jeigu dėl nežinojimo jau nusipirkote, ištirpinkite ciberžoles karštame vandenyje, įpilkite šaukštelį gero aliejaus ir įberkite žiupsnelį juodųjų pipirų. Šio mišinio galite įsipilti į koktelius, į bet kurį patiekalą.

Reikia įsidėmėti, kad gydomoji KURKUMINO dozė yra ne mažiau kaip 5 gramai per dieną. 90% ir ciberžolių ir kurkumino kapsulių pagamintos po 400-600 mg, todėl kad susidarytų reikiami 5 gramai, jums tektų kasdien praryti po 20 kapsulių. Ir taip 6-12 mėnesių... Tai visiškai nerealu, be to, ir toks kiekis kapsulių želatino organizmui ir nereikalingas, ir kenksmingas. Jau parduodamos ir kurkumino kapsulės, kuriose yra 3% juodujų pipirų, tačiau ir jos tėra po 400 - 600 mg, vėl ta pati problema...

Pagaliau pradėtas gaminti skystas kurkumino preparatas, kuris įsisavinamas 6 kartus geriau — tai Italijos firmos CURCUMIN-GEL95+, taip pat 6 kartus geriau įsisavinamas ir šveicarų gamybos liposominis kurkuminas. Jie kur kas geriau tinka gydymui.

Rašytojas natūropatas
Anatolijus Malovičko

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar