Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 6

Dailininkas ar pranašas? Bendžaminas Solaris Paravičinis

Argentinos dailininkas ir skulptorius Bendžaminas Solaris Paravičinis (Benjamin Solari Parravicini, 1898-1974) dar ketvirtajame XX amžiaus dešimtmetyje išpranašavo katastrofą Japonijoje, atominę bombą, teroristinį aktą Niujorke rugsėjo 11 d. ir skrydį į kosmosą.

Visais laikais pranašais tapdavo ne tik tikintys dvasininkai, bet ir meno žmonės, kuriems nežinoma aukštesnė jėga pašnibždėdavo romanų ir paveikslų siužetus. Argentinos dailininkui ir skulptoriui Bedžaminui Solariui Paravičiniui tai tapo ne tik įkvėpimu, bet ir pranašavimo dovana.

Bendžamino tėvas Florencio pasakojo: “Kartais jam kažkas užeidavo, jis karštligiškai griebdavosi pieštuko, kuris tarsi pats vežiojo ranką popieriuje, lyg kažkas jam kažką diktavo”.

Per vieną iš tokių įkvėpimo priepuolių Bendžaminas nupiešė prie didžiulio sūkurio verkiančius angelus ir parašė - Japonija.

Pastabose piešinio pakraščiuose jis parašė, kad didžioji “F” sprogs ir sukels daug triukšmo visame pasaulyje. Neatmetama, kad “F” jis pavadino japonų atominę elektrinę “Fukusima-1”. Po griaunančių cunamio bangų smūgių įvyko keturi energoblokų sprogimai.

Dar 1936 metais meistro piešiniai ir užrašai prie jų tapo gerokai keistesni ir neįprastesni, tačiau į tai ne iš karto buvo atkreiptas dėmesys. Amžiaus pradžioje tai palaikyta įmantria dailininko maniera. Tik po daugelio metų, kai paslaptingos paveiksluose pavaizduotos istorijos pradėjo pildytis, apie Paravičinį Argentinoje pradėta kalbėti kaip apie pranašą.

“Namų televizija! Mažame ekrane tiesiai iš namų bus galima stebėti išorėje vykstančius įvykius” (1938).

Pirmieji juodai balti televizoriai pasirodė tik šeštajame dešimtmetyje. Paravičiniui pavyko net padaryti būsimo televizoriaus eskizą.
Tais pačiais 1938 metais dalininkas padarė ir tokį įrašą:

“Pasaulis praras veidą prieš namų ekrano valdžią. Kiekvieną šeimą paveiks neigiama naujo įrenginio įtaka, kuri ateityje, siekiant pritraukti daugiau masių, bus labai komercializuota. Puikaus rojaus gražių paveikslėlių užhipnotizuota žmonija paprasčiausiai atbuks. Ateis diena, kai, tarsi avimis avidėje, ja lengvai bus galima manipuliuoti”.

“Kova už valdžią tarp amerikiečių ir rusų. Kova už teritorijas ir kosminės erdvės užkariavimas. Kaip bebūtų keista, valdžios vairas vis dėlto atiteks Amerikai” (1941).

Junginį “kosminės erdvės užkariavimas” visi išgirdo, tik praėjus 16 metų po Bendžamino pranašavimų. Jis sugebėjo numatyti Amerikos triumfą, kuriant triviečių kosminių laivų “Apollon” seriją. Tai leido pirmą kartą sėkmingai išsilaipinti Mėnulyje.

“Žmogus skris į žvaigždes, įveiks garso greitį, pažins šviesulius ir supras, kad Žemė yra tik mažiausiai išsivysčiusi iš visų egzistuojančių planetų” (1937).

Pirmuoju žmogumi, įveikusiu garso barjerą, tapo Čarlzas Elvudas. Tai jis padarė, praėjus 10 metų po Bendžamino pranašystės.

“Septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose žmonės skraidys kiek begalėdami!”(1938).

Rusų lakūnas kosmonautas Jurijus Gagarinas pirmą kartą žmonijos istorijoje pakilo į kosmosą su kosminiu laivu “Vostok-1” 1961 metais.

Nuo tada vis nauji ir nauji kosmonautikos pasiekimai drebino žmoniją.

Vėliau Paravičinis parašys:

“Žmonės pasieks Mėnulį.

Jie aplankys jį, bet jiems nepasiseks ten įsitvirtinti. Jie pamatys Mėnulį, bet nesugebės pažvelgti į jo gelmes. Paklausys, bet neišgirs. Sugrįš, nesugrįžę. Atsargiai!” (1940 m., likus 29 metams iki pirmųjų žmonių išsilaipinimo Mėnulyje).

“Šuo bus pirmas gyvas padaras, nuskridęs į kosmosą” (1938).

Bendžaminas prieš 19 metų numatė pirmos gyvos būtybės, šuns Laikos, skrydį į kosminę erdvę. Tas skrydis įvyko 1957 metais.

“Skraidančios lėkštės, atrodančios kaip ryškūs apvalūs šviesos pliūpsniai, lankys Žemę, kartu atsinešda-mos keistas būtybes iš kitų planetų. Tai bus tie, kurie užtvindys Žemę. Tie, kurie Senajame Testamente save vadino angelais, ir visi juos iš naujo pamatys ir klausys” (1938).

Pats terminas “skraidanti lėkštė” pirmą kartą panaudotas tik 1947 metais, kai pilotas Arnoldas Kenetas taip apibūdino matytus NSO.

“Ateis atomas ir ims valdyti pasaulį” (1939).

Ši pranašystė atrodo tiesiog sunkiai suvokiama, turint galvoje, kad pirmieji bandymai sukurti atominę bombą atlikti 1945 metais, o pirmasis atominis reaktorius paleistas tik 1951 metais.

“Įspanijoje į valdžią ateis diktatorius, kuris sugriaus šalį. Įkandin jo į sostą sės Burbonas, o tada nusilpęs tironas pabėgs į Argentiną, jei tik jam sveikata leis” (1938).

Pranašystė parašyta per patį pilietinio karo Ispanijoje įkarštį, tais metais, kai gimė busimasis karalius Chuanas Karlosas Burbonas. Paravičinis jau tada numatė Franko pergalę, jo atėjimą į valdžią po pilietinio karo 1939 metais ir karūnos perdavimą Chuanui Karlosui po tirono mirties.

Franko mirė nuo Parkinsono ligos 1975 metais, nespėjęs įgyvendinti savo plano išvykti į Argentiną.

“Hitleris - Musolinis. Jų laukia vienas galas; vienas galas” (1939).

Likus 7 metams iki fašistų nuvertimo, Bendžaminas nupiešė surištus ir nugalėtus nacistų lyderius.

“Pasaulio širdis kris 1940 metais. Kris ir priklausys vokiečiams iki pat 1944-ųjų” (1938).

1938 metais, dar prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui, Paravičinis jau žinojo, kad Prancūzija neatsilaikys prieš fašistinę Vokietiją. Pranašo paveikslėlyje puikiai galima matyti Eifelio bokštą ir jo fone išpieštą Prancūzijos vėliavą.

“Žmogus su barzda, kuris visiems atrodys tarsi šventasis, uždegs Antilų salas” (1937).

Revoliucija Kuboje įvyko, praėjus 22 metams po pranašystės. Kai Bendžaminas išpranašavo tuos įvykius, būsimam revoliucionieriui Fideliui Kastro tebuvo 11 metų.

Lygiai po metų Paravičinis papildė savo pranašystę:

“Kuboje nugalės barzdočiai” (1938).

“Absoliuti tamsa. Po “Karibų chaoso” tik vienintelė “akis” nuo vienintelės “palmės” pamatys “šviesą iš Pietų”. Planetos laukia radikalios permainos, ir tik Pietūs visiems laikams liks Pietūs” (1938).

Piešinyje Bendžaminas aiškiai pavaizdavo žaibą, kurį specialistai interpretavo kaip aukštų dažnių aktyvių auroralinių tyrinėjimų programą HAARP, kuris susiduria su jonosferos sluoksniu ir išprovokuoja galingus požeminius smūgius.

Palmė, tikėtina, simbolizuoja Haičio salą. Ten per paskutinį žemės drebėjimą žuvo mažiausiai 200 tūkst. žmonių, o Žemės ašis pasislinko keliais centimetrais.

“Šiaurės Amerikos laisvė priblės, jos fakelas nebešvies kaip anksčiau. Ji du kartus patirs priešišką ataką” (1939).

Bendžaminas net nupiešė garsiuosius bokštus-dvynius, kurie buvo atakuoti 2001 metų rugsėjo 11 dieną. Nuostabiausia tai, kad, kai buvo kuriamas piešinys, bokštai dar net nebuvo pastatyti.

“Ateiviškas laivas parodys Žemės gyventojams kitas gyvybės formas. Ateis momentas, kai Pietų ašigalis taps Siaurės ašigaliu. Bet tik laikinai!” (1960).

“Atomas užvaldys pasaulį. Planeta apaks. Žmogus išprovokuos atsitiktines audras ir gamtinius kataklizmus, naujas ligų formas, seksualinį betvarkiškumą, masinį proto aptemimą, visaapimantį atbukimą. Pasaulis panirs į tamsą” (1937).

“Ateis pabaigos pradžia! Žmogus pats sutryps savo esmę. Palikuoniams reprodukuoti vyriškos lyties individai nebebus reikalingi. Žmonių organizmai bus paleidžiami į pasaulį be jokių palikuonių. Ir visa tai vyks atominių sprogimų, kurie sugriaus žmoniją, fone. Žmones žudys radiacija; iš motinų iščių į pasaulį ateis monstrai, gyvulinės ir augalinės prigimties monstrai. Dėl stroncio žmonės gims su kaulais, panašiais į stikliukus; stroncis suės ir kraujo ląsteles smegenyse, o vėžys taps visai normaliu reiškiniu. Dėl atominio karo privilegijuotoje padėtyje atsidurs rusai ir geltonodžiai” (1936).

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau