Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 1

Dar Vieną Hiperkubą Atvarė Prie Saulės

Per 2020 m. balandžio mėn. daugelis žmonių, kuriems nebuvo kuo užsiimti karantino metu, pradėjo išeidinėti į balkonus ir matyti keistus dalykus danguje. Galbūt, tai galima paaiškinti, nes daugiau akių pradėjo stebėti dangų, galbūt, pradėjo skaityti daugiau objektų, bet įdomiausia tame, kad kažkokius objektus, pradėjo pastebėti ir palydovai. O palydovams šiuo metu karantinas netaikomas.

Dar vieną atradimą padarė garsus ufologas Scottas C. Waringas. Peržiūrėdamas Helioviewer platformą (NUORODA), jis aptiko kosmose, štai tokį keistą objektą:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

Teisingas laiko ir priemonių nustatymas:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

Scottas teigia, kad tai ne artefaktas, o erdvėlaivis, todėl, kad mūsų neapkaltintu, kad peršame savo nuomone, laikysimės priešingos pusės pozicijos ir sakome: tai yra artefaktas. Šiuo atveju mums parodys kitus artefaktus, rastus šia ir kitomis platformomis per pastaruosius mėnesius.

Vasario pabaigoje NASA STEREO kosmoso observatorija pamatė kažkokius Ezekielio ratus:

2020 m. balandžio 8 d. vis tas pats Helioviewer (išsamiau galite pažiūrėti Nibiru per NASA Helioviewer platformą):

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

2020 m. kovo 22 d. – kažkoks didžiulis sprogimas kitoje Saulės pusėje:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

Tai tik pastarojo meto „artefaktai“, bet apskritai jų yra kur kas daugiau.

2019 m. spalio mėn. – dar vienas „artefaktas“ prie Saulės:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

2019 m. birželio mėn. yra dar vienas „artefaktas“:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

2019 m. balandis:

Dar Vieną Hiperkubą Atvarė Prie Saulės

2016 m. rugpjūtis:

Konspirologija, NSO, Saulė, hipotezės, kosmosas, Ufologija

Tai tik atrinkti „artefaktai“ kuriuos mes prisimenam ir kuries greitai susiieško paieškų sistemos – iš tikrųjų tokių „artefaktų“ yra daug daugiau. Ir visi jie yra kubo, sferų ir piramidžių formos.

Kaip paaiškinti, šiuos reiškinius mes negalime. Galimai, „marsiečiai“ kažką prie Saulės atvarė – kažkokios kubo formos kuro talpyklą. Gali būti, kad tai erdvėlaivis, pavyzdžiui – kalėjimas/arka vietinio pasaulio gyventojams, kuris yra pasmerktas.

Taip pat gali būti, kad visos šios planetos ir Saulė nėra tikros – o, mes esame galimai kažkokiame „baseine“ po kupolu ir dabar dronai keičia dušinėje plyteles ar lemputes ten. Be tokiu atveju - remonto darbai saulės sistemoje kažką pranašauja, tad stebėkime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau