Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2021 » Balandžio » 21

Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje

Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas.

Neseniai Floridos valstijos (JAV) gyventojus nustebino vaizdo įrašas (žr. Toliau), kurį padarė vietos gyventojo kieme įrengta stebėjimo kamera.

Moteris, vardu Cristina Ryan, peržiūrėjo naktimis padarytus įrašus ir staiga juose pamatė nenustatytą būtybę, kuri labai greitai pralėkė pro kamerą.

Padaras atrodė ir judėjo taip, kad atrodė panašus į tipišką dvikojį dinozaurą, pavyzdžiui, mažo dydžio „Velociraptoriu“.

Florida, dinozauras, vaizdo įrašas, padaras

Christine paskambino „FOX 35“ ir pasakojo žurnalistams apie šią keistenybę.

"Bet kuris gyvūnas, kurį čia galime rasti ir kuris čia gali vaikščioti 3:40 val., nejudės šiuo keliu. Gal per daug kartų žiūrėjau filmą" Juros periodo parkas ", bet tikrai matau šiame vaizdo įrašę kažkokį plėšrų driežą, pavyzdžiui, raptorių ar kažkokį kitą mažą dinozaurą! ", - interviu sakė Cristina.

Ji taip pat sako, kad visi, kuriems parodė vaizdo įrašą, daro tą pačią išvadą: atrodo, kad tai mažas dinozauras.

"Kai kurie žmonės sako, kad tai didelis paukštis, bet tai neturi jokios prasmės - kadangi atrodo, kad šis padaras turi priekines kojas. Taigi nesu tikra, lol. Aš pati turiu teoriją, kad tai yra raptorius", - sakė Cristina.

Kai vaizdo įrašas pasirodė socialiniuose tinkluose, vartotojai pradėjo kalbėti apie savo versijas. Kažkas teigė, kad tai gali būti „Komodo“ drakonas, pabėgęs iš privačio žvėryno, kiti buvo tikri, kad tai tik kažkieno pabėgęs šuo su pavadėliu, o kiti teikia, kad tai kenguru, tačiau ten jie nesiveisia....

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau