Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 20

D.Trumpas Žada Atskleisti Tiesą Apie NSO

Donaldas Trumpas grasina ateiviams? Kalbėdamas apie NSO prezidentas priminė JAV karinę galią.

Populiarios tinklalaidės ir UFC kovų transliacijų vedėjas Joe Roganas kartą sakė, jog jei taptų JAV prezidentų iš karto stengtųsi sužinoti viską, ką JAV pareigūnai žino apie ateivius. Tačiau iš Donaldo Trumpo pasisakymų galima susidaryti nuomonę, jog JAV prezidentas apie tai nėra informuojamas arba jį informuoti tiesiog nėra apie ką. Tiesa, jis vis tiek yra užtikrintas, kad JAV karinė galia pranoktų bet kokių NSO keliamą grėsmę.

Žurnalistai yra greiti pasijuokti iš iškalba negarsėjančio JAV prezidento. Kai jo pirmtakai kalbėdavo sekdami papunkčiui surašytas tezes, Donaldas Trumpas yra linkęs improvizuoti - jam toks bendravimo su visuomene ir žiniasklaida būdas atrodo nuoširdesnis ir paprastesnis. Ir kas? Tie, kurie jo nekenčia, jo ir nekęs, o tiems, kurie jį myli, patinka toks Trumpo tiesmukumas.

JAV Gynybos departamentas subūrė darbo grupę domėtis neatpažintų skraidančių objektų pastebėjimo atvejais. Natūralu, kad prezidentas sulaukė klausimų apie tai. Interviu „Fox News“ jo atvirai buvo paklausta - „Prezidente, ar egzistuoja NSO?“

Klausimas, beje, pats savaime nėra toks jau sudėtingas. Technologijos.lt nesukels didelės sensacijos, bet vis tiek tai pažymėsime - NSO egzistuoja ir tai yra neginčijamas faktas. NSO - tai neatpažintas skraidantis objektas. Tai neprivalo būti ateivių laivas - tai gali būti tiesiog nežinomas naujas lėktuvas, meteorologinis balionas ar kosminė šiušklė, deganti viršutiniuose atmosferos sluoksniuose. NSO greitai gali pamesti tą N raidę, kai objektas yra identifikuojamas.

„Na, man reikės tai išsiaiškinti“, atsakė JAV prezidentas ir pažymėjo, kad apie naują darbo grupę Gynybos departamente išgirdo tik prieš porą dienų. O tada pradėjo girtis apie JAV karinius pajėgumus.

„Pasakysiu jums štai ką - mes dabar sukūrėme tokią kariuomenę, kokios dar niekada neturėjome. Rusija, Kinija - jos visos pavydi to, ką mes turime. Viskas sukurta JAV“, dėstė JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Popularmechanics.com suskubo tai interpretuoti kaip Trumpo manymą, jog JAV galėtų atremti ateivius. Futurism.com netgi mano, kad Trumpas užuominomis kalba, kad JAV galėtų įveikti ateivius.

Tik ką atgrasyti bando Trumpas - nežemiškos gyvybės formų invaziją ar jo atsakyme paminėtas šalis? Nors niekada negalima atmesti tikimybės, kad JAV Karinių oro pajėgų užfiksuoti objektai atkeliavo iš kitų planetų (o gal net kitų dimensijų!?), gali būti, kad tai - eksperimentiniai kariniai orlaiviai.

Bet kas ten žino - gal Trumpas apskritai netiki nežemiška gyvybe ir bandė priminti Kinijai bei Rusijai apie JAV pranašumą. O gal ta žinutė buvo skirta amerikiečiams - suprask, „kad ir kas tai būtų, nebijokite, nes mes stipriausi“. O gal JAV prezidento žodžiuose apskritai ieškome per daug prasmės.

Šaltinis technologijos.lt

Tačiau, papildymui (paranormal.lt), mes minėjome, kad D. Trumpas ketina atskleisti tiesą apie neatpažintus skraidančius objektus (NSO). Galite paskaityti Trump Vows To Expose the Truth About UFO’s (D.Trumpas žada atskleisti tiesą apie NSO).

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 08:02 Detektyvų karalienė Agata Kristi
Anglų rašytojos Agatos Kristi intriguojantys detektyviniai romanai pagal tiražą (daugiau nei 4 mlrd. egzempliorių daugiau nei šimtu kalbų) tarp britų leidinių nusileidžia tik Biblijai ir garsiojo dramaturgo bei poeto Viljamo Šekspyro kūriniams....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:56 Situation Update – Nov. 30th – Is Joe Biden preparing to CONCEDE? Rumors emerge of Biden seeking pardon deal from Trump

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:43 Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi mote...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 07:55 Silkės salotos/mišrainė su obuoliais ir avokadais
Aš šias salotas-mišrainę su silkę gaminu kiekvienais metais per Kūčias, nes ji yra mano šeimos mėgstamiausia. Kad nepažeisti įvairių tradicijų, tuomet pasigaminu ir veganišką majonezą, kad nebūtų naudojami gyvulinės kilmės produktai....

Skaityti daugiau