Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Egzorcizmas » Peržiūrų: (433) Komentarų: (0) (17.09.2018 - 13:21)

Iššifruotas apsėstos vienuolės laiškas

XVII amžiuje gyvenusi vienuolė Maria Crocifissa della Concezione neva buvo apsėsta. Keista kalba parašytas sicilietės laiškas daugybę metų buvo neiššifruotas, tačiau specialistams pavyksta atskleisti vis daugiau ir daugiau informacijos, kas ten parašyta.

apsėdimas, egzorcizmas, maria crocifissa, šventoji trejybė, vienuolė

1676 metais vieną rytą vienuolė atsibudo visa išmargina rašalu. Keisti žodžiai ir ženklai ant jos kūno bylojo, kad ji pati to padaryti negalėjo. Pamaldi moteris buvo įsitikinusi, kad velnias nori, kad ji atsuktų nugarą tikėjimui. Po to ryto, moteris parašė keistą laišką, kurio perskaityti niekas negalėjo kelis šimtus metų. Laiškas parašytas sumaišius graikų, arabų, lotynų bei runų abeceles.

„Mirusi Šventoji Trejybė galvoja, kad gali išlaisvinti mirtinguosius, tačiau tik trokšta palikti žmones likimo valiai“, – rašoma laiške. Jame taip pat teigiama, kad Dievas buvo išgalvotas žmonių ir jo sistema neveikia.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: šventoji trejybė, vienuolė, egzorcizmas, maria crocifissa, apsėdimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar