Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 4

Apsėsta namų šeimininkė pateko į kadrą

Stebėjimo kamera nufilmavo, kaip į merginą įsikūnijo dvasia: baisus vaizdas. Singapūre netikėtai buvo nufilmuotas "Skambučio" vaizdo įrašas.

Vaizdo įrašą baisesnį už "Skambutį" ir "Paranormalūs reiškiniai" nufilmavo vaizdo stebėjimo kamera Singapūre, - rašo Daily Mail.

Nurul Baker pasibaisėjo, kas dėjosi nufilmuotame vaizdo įraše: mergina-tarnaitė vaikščiojo po kambarius nemirkčiodama akimis, darė keistus gestus rankomis, tarsi kažkur rodydama. Jos judesiai buvo lėti ir nesuderinami vienas su kitu - iš "šono" žiūrint, tai buvo panašu į piktos dvasios įsikūnijimą į jos kūną.

Apsėsta namų šeimininkė pateko į kadrą

Šiurpų vaizdą papildo ilgi juodi plaukai, kuriuos ji kažkaip ne pašalino - taip, pat, kaip filme "Skambutis". Apsirengusi kambarinė taip, pat buvo pernelyg tinkamai - balta erdvi plazdanti suknelė.

"Blogis įsikūnijo į mano namų tarnaitę, kai ji išėjo iš dušo. Laimei, nei mano mama, nei mano vaikai tuo metu nebuvo namuose." - sakė Baker, vaizdo įraše.

O, kaip jūs manote, ar ši tarnaitė apsimeta iš neturėjimo ką veikti, ar iš tikro taip nutiko? O, gal tai pasekmė žaidimų, su dvasiomis ir žaidimas savo likimu?

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar