Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (2.2K) Komentarų: (0) (04.04.2017 - 06:59)

Apsėsta namų šeimininkė pateko į kadrą

Stebėjimo kamera nufilmavo, kaip į merginą įsikūnijo dvasia: baisus vaizdas. Singapūre netikėtai buvo nufilmuotas "Skambučio" vaizdo įrašas.

Vaizdo įrašą baisesnį už "Skambutį" ir "Paranormalūs reiškiniai" nufilmavo vaizdo stebėjimo kamera Singapūre, - rašo Daily Mail.

Nurul Baker pasibaisėjo, kas dėjosi nufilmuotame vaizdo įraše: mergina-tarnaitė vaikščiojo po kambarius nemirkčiodama akimis, darė keistus gestus rankomis, tarsi kažkur rodydama. Jos judesiai buvo lėti ir nesuderinami vienas su kitu - iš "šono" žiūrint, tai buvo panašu į piktos dvasios įsikūnijimą į jos kūną.

Apsėsta namų šeimininkė pateko į kadrą

Šiurpų vaizdą papildo ilgi juodi plaukai, kuriuos ji kažkaip ne pašalino - taip, pat, kaip filme "Skambutis". Apsirengusi kambarinė taip, pat buvo pernelyg tinkamai - balta erdvi plazdanti suknelė.

"Blogis įsikūnijo į mano namų tarnaitę, kai ji išėjo iš dušo. Laimei, nei mano mama, nei mano vaikai tuo metu nebuvo namuose." - sakė Baker, vaizdo įraše.

O, kaip jūs manote, ar ši tarnaitė apsimeta iš neturėjimo ką veikti, ar iš tikro taip nutiko? O, gal tai pasekmė žaidimų, su dvasiomis ir žaidimas savo likimu?


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: egzorcizmas, dvasia, žaidimas su dvasiomis, piktos dvasios apsėdimas, apsėdimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar