Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Kovo » 13

«Fėjų medžiotojas» miške nufilmavo žalius žmogeliukus

Anglų pasakose ir legendose dažnai pasakojamos fėjas ir elfus - išdykėlės mažytės būtybės, savo išvaizda panašios į žmones, tačiau turinčios magijos ir gyvenančios nematomame pasaulyje. Prieš trejus metus britų "fėjų medžiotojas" juos surado ir nufilmavo.

Prieš trejus metus Didžiosios Britanijos gyventojas Erwin Saunders pradėjo į „YouTube“ įkelti savo vaizdo įrašus apie tai, kaip jis miške ieško ir filmuoja mažus stebuklingus žmogeliukus.

Britų tautosakoje jie vadinami fėjomis, elfais, pikseliais ir, kitaip tariant, o bendrai juos galima vadinti - fėjomis. Fėjos gyvena savo pasaulyje, kuris žmonėms nematomas, tačiau kartais jie gali pasirodyti.

Maži žmogeliukai Saunderso vaizdo įrašuose yra šiek tiek didesni už žmogaus pirštą, nedėvi drabužių, jie turi dideles, smailias ausis ir plačias burnas.

Maži žmogeliukai atrodo ir juda labai natūraliai, todėl arba Saundersas juos kuria naudodamas aukštos kokybės kompiuterinę grafiką, arba ... jie iš tikrųjų yra tikri.

Žinoma, Saundersas turi daug daugiau kritikų nei gerbėjų, sunku patikėti, kad būtybės tikrai gyvena miškuose, tarsi paimtos iš vaikiškų pasakų knygų ar fantastinių filmų.

Saundersas sako, kad norint fėjas pamatyti, turi laukti daug valandų.

Todėl dažniausiai jis juos vilioja mažais sumuštinių gabalėliais, o kartais ir saldumynais. Jie ypač mėgsta šerbetą ir sausainius.

Vieną dieną maži žmogeliukai pastebėjo Saundersą ir šovė į jį strėle su kažkokia medžiaga, dėl kurios jis liko „nepajudinamas“.

Pasak žurnalistų, Erwino Saunderso vaizdo įrašai labiau panašus į ekscentrišką meno projektą nei į tikrą apgaulę, nes nepaprastai tikėtina, kad išdykę pasakų padarai visą šį laiką tikrai slepiasi miškuose šalia žmonių.

Tačiau per pastaruosius trejus metus interneto detektyvai negalėjo atskleisti, kas slypi už Saunderso vaizdo įrašo, kas jam kuria kompiuterinę grafiką, jei tai yra, o jei tai yra apgaulė, tai kodėl taip sąmoningai ir tinkamai „padirbta“ .

Klausimus šiame reikale pridėjo ir staigus Saunderso dingimas prieš metus, jis tiesiog nustojo įkelti savo vaizdo įrašus į tinklą. Tačiau prieš mėnesį jis grįžo su vaizdo įrašu ir pažadėjo tęsti savo darbą.

Straipsnio autoriaus nuomonė gali nesutapti su svetainės administracijos nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau