Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 15

Gaisrininko Frensio Levio nenuplaunamo delno antspaudo paslaptis

Vienas iš įdomiausių paranormalių reiškinių yra atsirandančios keistos rankų ar kojų atspaudų formos dėmės, kurių niekaip neįmanoma nuplauti. Viena tokia istorija, kurią patvirtino daugybė liudininkų, nutiko XX a. trečiajame dešimtmetyje Čikagoje (JAV). Tuo laiku vienoje šio miesto gaisrinėje dirbo gaisrininkas, vardu Frensis Levis.

Tai buvo labai draugiškas ir linksmas žmogus, visiškai atsidavęs darbui ir visada pasiruošęs padėti kitiems.

1924 metų balandžio 18 dieną Levis buvo darbe gaisrinėje ir, kol nebuvo iškvietimo, valė patalpos langus. Jis kaip įprastai šypsojosi ir juokavo su kolegomis, tik staiga netikėtai nutilo, šypsena pradingo nuo veido, jis paniuro.

Nepaaiškinama, Paranormal, ugniagesiai, gelbėtojai, delnas, gaisras

Paskui vyras sujudėjo, pradėjo sunkiai kvėpuoti, vienu delnu atsirėmė j stiklą, kurį ką tik valė. Kiti gaisrininkai nusprendė, kad jam pasidarė bloga arba kad jam nutiko panikos priepuolis, ir puolė į pagalbą.

Atsidūrę šalia, bendradarbiai išgirdo Levį sakant tokius dalykus, kurie galėjo pasirodyti ligonio kliedesiais. Levis sakė, kad jį tiesiog dabar apėmė šiurpą kelianti nuojauta, kad šiandien mirs.

Kažkokio psichinio sutrikimo priepuoliu jo kolegos ir palaikė tada tuos Levio žodžius. Netrukus visa brigada išvažiavo j iškvietimą Karan Hole - dideliame keturių aukštų pastate kitame miesto gale. Mažai kas iš jų tada galvojo, kad ta diena iš tikrųjų taps tragiška ir mirtį nešančia ne tik Leviui, bet ir visai brigadai.

Kai gaisrininkai atvyko į įvykio vietą ir ėmė gesinti liepsnas, jie greitai suprato, kad ugnis plinta kažkaip anomališkai. Anot gaisrininkų, liepsna judėjo iš vienos vietos į kitą tarsi būtų skysta degi substancija; ji netikėtai tiesiog peršokdavo iš vienos vietos į kitą, tarsi būtų gyva ar ją kažkas valdytų.

Dėl to gaisras labai greitai išsiplėtė, apėmė visą pastatą, o gaisrininkai niekaip negalėjo suvaldyti liepsnų. Jie neturėjo kvėpavimo aparatų, todėl ėmė dusti ugnyje, tada ėmė linkti pastato stogas, griūti sienos.

Netikėtai nuvirto didžiulė išorinė siena, po griuvėsiais žuvo devyni gaisrininkai. Be jų tą dieną gaisre žuvo tik dar vienas žmogus - atsitiktinis civilis.

Tai buvo vienas iš baisiausių gaisrų miesto istorijoje. Vėliau paaiškėjo, kad jis buvo sukeltas tyčia: pirmame aukšte esančios parduotuvės savininkas tyčia sukėlė gaisrą, kad gautų draudimo išmoką. O ugnis plito tokiu anomaliniu būdu dėl to, kad visur buvo prilaistyta medienos spirito.

Parduotuvės savininkas buvo nuteistas už padegimą, sukėlusį žmonių mirtis, bet tai, deja, nesugrąžino žuvusių gaisrininkų, tarp jų ir Frensio Levio, kuris paliko žmoną ir du vaikus.

Tai buvo labai tragiški įvykiai, tačiau jau kitą dieną viskas pasidarė dar keisčiau. Vienas iš gaisrininkų pastebėjo neaiškią dėmę ant lango, o priėjęs arčiau pamatė, kad tai žmogaus delno antspaudas. Atrodė, lyg antspaudą paliko
smarkiai pelenais ar degėsiais ištepta ranka.

Nepaaiškinama, Paranormal, ugniagesiai, gelbėtojai, delnas, gaisras

Ši “purvina dėmė” nepatiko gaisrininkui, ir jis nusprendė ją nuplauti. Tačiau antspaudas nepasidavė paprastam skudurui ir vandeniui, nepasidavė jis ir rimtesnėms langų valymo priemonėms. Vėliau buvo bandoma tą antspaudą nugramdyti peiliais, net pakviesti profesionalūs valytojai su specialiomis priemonėmis, tačiau ir jiems nepavyko.

Kartą, išgirdęs apie keistą dėmę, prie lango priėjo kažkuris iš tų gaisrininkų, buvusių vienoje brigadoje su Leviu ir tik per stebuklą išgyvenusių baisią tragediją Karan Hole. Ir jis papasakojo, kad tai tas pats langas, kurį valė Frensis Levis, kai prakalbo apie savo būsimą mirtį. Ir kad tai tas pats delno antspaudas, kai jis atsirėmė viena ranka į langą.

Nuo tada tą keistą antspaudą imta laikyti vaiduokliška Levio žinia ir nuspręsta išsaugoti kaip relikviją. Tolesnius dvidešimt metų paslaptingas delno antspaudas traukė minias smalsuolių, apie jį visame mieste sklandė legendos.

Ir dar viena keista aplinkybė: praėjus lygiai 20 metų po minėtos tragedijos, 1944 metų balandžio 18 dieną, stiklą su delno antspaudu atsitiktinai sudaužė laikraščius išnešiojęs berniukas. Jis metė suvyniotų laikraščių paketą gaisrinės durų link, bet pataikė į langą, ir tas sudužo.

Mūsų laikais istorija apie paslaptingą antspaudą virto miesto legenda, daug kas nebetiki, kad tai nutiko iš tikrųjų, tačiau dar yra žmonių, užtikrinančių, kad tai yra gryniausia tiesa, tarp jų ir kito gaisrininko palikuonys.

“Visa tai yra visiška tiesa. Aš tyrinėjau gaisrą Karan Hole, mano prosenelis buvo vienas iš tų, kurie žuvo ugnyje kartu su Frensiu Leviu.

Laikraščio “Chicago Tribune” 2-ąjame puslapyje 1924 metų balandžio 19 dieną buvo išspausdinta paties Levio nuotrauka, yra ir to paties antspaudo nuotrauka, kuri buvo išspausdinta žurnale “Fire magazine” 1939 metų sausį. Taip pat kartu su kitais žuvusiais gaisrininkais Levio vardas iškaltas Čikagos gaisrininkų memoriale ir gaisrininkų akademijos lentoje”.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau