Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 21

„Google Street View“ pastebėtas NSO

Google Street View“ yra technologinis stebuklas, leidžiantis kiekvienam apsilankyti beveik bet kuriame mūsų planetos taške. Ar ir už planetos ribų. Taip, tik virtualiai – bet kartais taip gal net ir patogiau? Bet žinoma, ši sistema turi ir trūkumų.

Pavyzdžiui, internete neseniai nuvilnijo daug dėmesio pritraukusi NSO istorija, kai „Google Street View“ užfiksuotuose vietovių kadruose buvo pastebėtas NSO, vidury dienos kabantis virš Floridos pelkių.

NSO, Google Street View, Google Maps

Beje, reikėtų įsidėmėti kartą ir visiems laikams – NSO raidės reiškia ne „nežemišką skraidantį objektą“, o „neatpažintą skraidantį objektą“ – ir didžiausia tikimybė, kad tai bus visiškai žemiškas objektas. Bet kiek iš mūsų sugebėtų atpažinti GPS palydovą, net jei jis nukristų tiesiai prieš nosį autobusų stotelėje? Kiek iš viso mūsų žino, kaip tiksliai jie atrodo? Tai ką jau tada kalbėti apie kokią nors seno modelio palydovo atplyšusią dalį, kuri liepsnodama neria į atmosferą?

Bet egzistuoja ir labiau tikėtina šio NSO kilmės versija. „Google Maps“ vartotojas, pasižymintis erelio akimis pranešė apie paslaptingą NSO danguje virš Floridos pelkių, – rašo portalas „The Sun“. – Net priartinus vaizdą, sunku apibrėžti, kas tai per objektas“. Bet ar tikrai? Ir nors keistą formą iš pirmo žvilgsnio gal kiek ir sunku atpažinti, pats „The Sun“ vėliau rašo, kad egzistuoja tikimybė, jog „Google“ kameros, fiksavusios aplinką, nufotografavo greitai skrendantį drugelį, rašo portalas „Science Alert“.

Dalis tokią idėją pagrindžianti versijos yra ta, kad NSO matomas tik viename kadre – perkėlus virtualią lokaciją žingsniu tolyn, NSO jau nebematyti (ko ir galima būtų tikėtis iš drugelio).

NSO, Google Street View, Google Maps

„Žinoma, NSO irgi gali ilgą laiką nekabėti vienoje vietoje“, – atkreipia dėmesį portalas. Na taip, logiška – bet deja, aštriaakiai internautai jau ir atpažino, kas per drugelis tai gali būti – machaonas, sklandūnų (Papilionidae) šeimos dieninis drugys (ar koks kitas drugys iš tos pačios šeimos).

Planet Today News dokumentika

Gražus, skraidantis, bet tikrai atpažįstamas ir visiškai žemietiškas objektas. Tad ieškant NSO, turbūt verta naudotis vadinamuoju Okamo skustuvu – viduramžių pranciškonų vienuolio Vilhelmo Ockhamo iškeltu principu, kad bet kokio reiškinio paaiškinimui turi būti naudojama kaip galima mažiau prielaidų. Jei kelios teorijos vienodai gerai paaiškina stebimą reiškinį, reikia rinktis tą, kuri reikalauja mažiau prielaidų. Kas perkeliant šį principą į šį Floridos atvejį reikštų – jei skraidančių objektų yra Žemėje, nereikia pradėti mąstyti nuo dangiškos ar nežemiškos kilmės.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau