Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (483) Komentarų: (0) (06.02.2019 - 11:22)

Grožio receptas, kuris padės išlyginti raukšles!

Dar prieš kelerius oda džiugino tave savo jaunatviškumu, o dabar atsiradusios raukšlelės neduoda tau ramybės? Veik nedelsdama! Mes turime puikų kaukės receptą atjauninti ir atgaivinti veido odą.

Visos sudedamos dalys yra prieinamos ir natūralios, jokios egzotikos. Jau po pirmos procedūros bus akivaizdžiai matomas rezultatas.

grožio patarimai, oda, raukšlės, receptas, veido oda, cinamonas, veido

Kaip atgaivinti veido odą.

Nepamiršk, kad bet kokia kaukė daroma ant švarios odos! Kai kurie komponentai gali sukelti alergiją, todėl jautrios odos savininkėms reikėtų atsisakyti medaus ir cinamono. Vietoje jų galima naudoti kiaušinio trynį.

Jums reikės:

  • 3 v. š. geriamosios sodos;
  • 1 a. š. medaus;
  • 1 a. š. skysto vitamino E (parduodamas vaistinėje)
  • 1/4 a. š. cinamono;
  • 4 a. š. pieno arba grietinėlės.

Paruošimas:

Sumaišyti sudedamas dalis: masė gaunasi pakankamai tiršta. Kaukę tepti storu sluoksniu ant švarios veido ir kaklo odos. Leisti jai išdžiūti. Po 15-20 minučių nuplauti šiltu vandeniu, netrinti odos. Nusiplovusi kaukę, iš karto pastebėsi, kad tavo oda tapo elastinga, gaivi, pašviesėjo, poros išsivalė ir susiaurėjo. Naudok šią kaukę 2 kartus per savaitę, kad kuo ilgiau aplinkiniai negalėtų atspėti tavo amžiaus!

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar