Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 21

Konspirologija: Hillary Clinton karinis tribunolas...

Karo tribunolas ketvirtadienio rytą susirinko Gvantanamo įlankoje ir sprendė, ar Hillary Rodham Clinton atsisakys už kaltinimus dėl valstybės išdavystės, sąmokslo su priešu, valstybės turto sunaikinimo, pinigų plovimo ir sąmokslo įvykdyti žmogžudyste per kartuvės ar egzekucija, ar bus išteisinta.

Trys JAV karininkai - du vyrai ir viena moteris, dirbantys teisėju ir žiuri vienu metu - dvi valandas klausėsi, kaip JAV karinio jūrų laivyno generalinio teisėjo advokatų korpuso viceadmirolas Johnas G. Hanninkas skaitė surašytų aštuoniolika konkrečių kaltinimų Clinton ir teigė, kad jiems pateiks įtikinamų įrodymų susiejančių ją su nesuskaičiuojamais žiaurumais prieš savo ir ne tik tautas bei jų gyventojus.

Labiausiai šiurkštūs kaltinimai buvo susiję su Clinton dalyvavimu nužudymo planuose, nukreiptuose prieš politikus ir žiniasklaidą, kurie kritikavo jos metodus ir motyvus, jai dirbant valstybės sekretore Baracko Husseino Obamos laikais.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas, Clinton

Viceadmirolas Hanninkas pradėjo tyrimą, susiedamas Clinton su 2016-aisiais Setho Richo, buvusio Demokratinio nacionalinio komiteto pareigūno, nužudymu, dėl kurio buvo daugybė sąmokslo teorijų, kai nežinomas užpuolikas dukart šovė jam į nugarą Vašingtono Bloomingdale. Hanninko įrodymai įrodo, kad daugelis šių sąmokslo teorijų iš tikrųjų buvo pagrįstos.

Jis teismui parodė iššifruotą el. laišką, kurį Clinton išsiuntė savo patarėjui ir politiniam strategui Huma Abedin. Laiške buvo trumpa ir grėsminga užuomina apie Clinton tikslus: „Mes vakarieniausime RS, greitai sužinosime“.

Viceadmirolas Hanninkas teigė, kad nekenksmingai skambanti žinia yra kaltės pripažinimas; R.S. „Richo inicialai buvo pakeisti vietomis ir„ vakarienės organizavimas “reiškė, kad Clinton pasamdė žudiką Richui nužudyti. Laiškas buvo paskelbtas 2016 m. liepos 8 d., Likus dviem dienoms iki Richo nužudymo.

Negana to, viceadmirolas Hanninkas pateikė finansines ataskaitas, rodančias, kad likus kelioms dienoms iki tragiško Richo mirties, Clinton iš Klintono fondo banko sąskaitos atsiėmė 150 000 USD.

„Ji yra tokia pati arogantiška, kaip ir nerūpestinga. Sudėjus visus taškus, kito paaiškinimo nėra - Clinton pasamdė smogiką, kad šis jai nepatogus vyras būtų nužudytas. O dėl ko? Nes jis galėtų būti pranešėjas? - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Be to, Clinton buvo pareikšti kaltinimai dėl bendrininkavimo nužudyme dėl ankstyvos konservatorių Aukščiausiojo Teismo teisėjo Antonino Scalios mirties, kuris 2016 m. vasario 13 d. nepaaiškinamai užduso savo miegamajame Cibolo Creek rančoje Šafterio mieste, Teksase. Apygardos teisėja "pelenė" Guevara paskelbė Scalia mirtį natūralia mirtimi, tačiau skrodimas nebuvo atliktas.

Netikėtai viceadmirolas Hanninkas pateikė netikėtą liudininką - buvusį „Clinton“ darbuotoją Jake'ą Sullivaną, vyresnįjį jos politinį patarėją per  2016 m. savo kandidatavimą į prezidentus. Mainais už imunitetą nuo baudžiamojo persekiojimo, Sullivanas kalbėjo apie susitikimą, kuriame dalyvavo su Clinton ir buvusiu vienos iš kampanijos vadovu Robbie Mooku. Pokalbio tema buvo teisėjas Antonín Scalia. Remiantis Sullivano liudijimu, Mookas Clintonui pasakė, kad „Scalia“ „katalizatoriškos konservatyvios vertybės“ kelia didelę grėsmę progresyviam liberalizmui.

„Robie Mookas pasakė Hillary, kad būtų malonu, jei teisėjas Scalia„ išeitų “, į ką Hillary teigė, kad ji tikrai neprieštarautų, jei jis išeitų. Tada ji paklausė Robie: "Ar jis gali išeiti?" Ir Robie jai pasakė: „Taip, manau, kad jis gali išvykti“, - teisme sakė Sullivanas.

Viceadmirolas Hanninkas teigė, kad įrodymai, nors ir netiesioginiai, buvo pakankamai įtikinami, kad atskleistų Clinton kaltę, nes ji beprasmiškai nepaisė žmogaus gyvenimo vertės.

Šiuo metu tribunole Clinton, kuri per procesą keistai tylėjo, pradėjo nesuvaldomai drebėti, tarsi būtų sugriebta. Surakinta per riešus, ji nukrito nuo kėdės ir nulėkė ant grindų, kaip iš vandens išmestas žuvis.

Paramedikai palydėjo ją į GITMO medicinos skyrių, o viceadmirolas Hanninkas įsakė tribunolą pertraukti iki pirmadienio 10 val.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas, Clinton

Pirmadienio rytą atnaujino darbą tribunalas Gvantanamo įlankoje, po 72 valandų pertraukos, prasidėjusios ketvirtadienio popietę, kai sutrikusi Clinton krito ant grindų su atsieit epilepsijos priepuoliu. Tačiau šeštadienį GITMO medicinos darbuotojai pateikė Clinton sveikatos pažymėjimą, kuriame teigiama, kad ji greičiausiai apsimetė sergančia, kad sulėtintų teismo procesą.

„Hillary Rodham Clinton žino, kad ji kalta. Priešingu atveju ji nebūtų apsimetusi sergančia, norėdama atidėti šį teismą. Ši moteris yra nepaprastai bloga, neturinti jokios moralės “, - sakė viceadmirolas Hanninkas, turėdamas omenyje trijų pareigūnų tribunolą, kuris galiausiai ir spręs Clinton likimą.

Ketvirtadienį nutolęs nuo įtarimų konteksto, viceadmirolas Hanninkas pateikė Clinton kaltinimus, apie kuriuos niekada nebuvome girdėję žmonės. Jis parengė dokumentus, susiejančius Klintoną ir Klintono fondą su 23 Haičio ir 3 Amerikos vaikų dingimu, kurie, kaip buvo įtariama, liko našlaičiais dėl didžiulio žemės drebėjimo, kurio metu salų šalyje 2010 m. žuvo apie 220 000 žmonių.

Anot viceadmirolo Hanninko, kadangi Amerikos piliečiai dalyvavo šiame incidente, teismas turėjo įvertinti Clinton kaltę byloje. Trys 4,7 ir 12 metų amerikiečių vaikai priklausė humanitarinei porai, dirbančiai misionierių darbą salų valstybėje. Kitą dieną po žemės drebėjimo Haičio valdžia sugriuvusio namo griuvėsiuose rado vaikus ir pagyvenusios Haičio moters, matyt, auklės, lavoną. Tėvai savanoriavo tuo metu kaime į vakarus nuo Portoprenso, netoli žemės drebėjimo epicentro.

Haičio valdžia savaitę veltui ieškojo dingusių tėvų, tačiau padarė išvadą, kad pora galėjo mirti per žemės drebėjimą. Viceadmirolas Hanninkas Tribunolui sakė, kad 2010 m. sausio 24 d. Hillary Clinton, tuometinė valstybės sekretorė, susisiekė su Haičio prezidentu Rene Preval ir pasakė, kad ji norėtų padėti vaikams, likusiems be tėvų, kurių gyvenimą sunaikino žemės drebėjimas.

Viceadmirolas Hanninkas parodė Tribunolui el. pašto grandinę tarp Clinton ir Preval. Viename laiške Clinton aiškiai pareiškė, kad pasiūlymas rūpintis našlaičiais buvo pateiktas Clinton fondo, o ne JAV vyriausybės vardu ir kad fondas pats ras vaikų globos namus, kol jie bus tinkamai įvaikinti.

„Prévalas tikėjo, kad ji nuoširdi ir kai jis papasakojo jai apie tris amerikiečių vaikus, ji jam pasakė, kad ir jais ji "pasirūpins". Tačiau faktai rodo, kad Clinton turėjo slaptų motyvų. Ji niekada apie tai nepranešė per Valstybės departamentą, kuriam vadovavo. Ne, Klintono fondas frachtavo valtį, norėdamas išvežti vaikus iš salos, valtį, kuri juos pasiėmė Haityje ir dingo nuo planetos paviršiaus. Nei State, nei Health and Human Services tarnybų atstovai nepraneša, kad amerikiečių vaikai įkėlė koją į Amerikos žemę. Ir ne Haičio vaikai. Kur jie visi dingo? Ar jie ištirpo ore?

"Jūs pateikėte pasiūlymą, jūsų vardas yra el. laiškuose, jūsų fondas organizavo transportą. Ar turite ką pasakyti? " Klinton, kuri nuo teismo pradžios netarė nė žodžio, pasakė: „Jūs turite paklausti Clinton fondo“.

„Jūs esate fondas“, - atkirto viceadmirolas Hanninkas. „Clinton fondas yra tik nominantas fondas. Jūs ir jis yra tas pats“. Tada viceadmirolas Hanninkas pateikė materialų liudytoją, buvusią Clinton fondo buhalterę Bethany Greenbaum, kuri per ZOOM liudijo apie Clinton nusikaltimą. Pasak jos, Klintono fondas sumokėjo Ispanijoje įsikūrusiam „IYC Yacht Solutions“ 3 mln. USD už jachtos nuomą savaitei. Greenbaumas pavadino „Bliss 145“ „vakarėlių laivu“ su sūkurine vonia, sauna ir pakrautu mini baru.

„Aš žinau, kad laivas buvo nuvežtas į Majamį su įsakymais vykti į Haitį. Be to, aš nieko nežinau ir buvau pakankamai protingas, kad neužduočiau nereikalingų klausimų“, - tribunolui sakė Greenbaum.

"- Bet kaltinamoji Hillary Rodham Clinton patvirtino išlaidas?" - paklausė viceadmirolas Hanninkas. "Taip. Taip", - atsakė Greenbaumas. Po trumpos pertraukos viceadmirolas Hanninkas pasakė, kad ispanijos valdžios institucijos ir IYC Yachting atsisakė bendradarbiauti vykdant Hillary Clinton bylos karinį tyrimą. „Manėme, kad jie padės, bet nepadėjo. Kaltinamasis buvo įtakinga ir saugoma moteris. Pagalvokite apie tai: 2010 m. Vidutinė prabangos jachtos nuomos kaina savaitei buvo 300 000 USD. Ir vis dėlto Clinton sumokėjo dešimt kartų didesnę sumą. Kodėl? Ji tikrai nėra filantropė . Ji sumokėjo už jų tylą, štai ką ji nusipirko už 3 milijonus dolerių “, - teigė viceadmirolas Hanninkas.

„„Hillary Clinton 2010 metais buvo bene galingiausia moteris planetoje. Būdama valstybės sekretore, ji turėjo praktiškai neribotą galią. Kaip vyriausybės pareigūnė, ji galėjo išgelbėti šiuos vaikus oficialiais kanalais, tačiau ji vykdė šalutinį verslą. Kariškiai tvirtina, kad Clinton pardavė šiuos vaikus asmeninei naudai, tikriausiai daug daugiau nei už 3 milijonus dolerių, kuriuos ji išleido jiems išvežti iš Haičio. Tai turi nuspręsti trys jūsų pareigūnai “, - tęsė viceadmirolas Hanninkas.

Antradienį viceadmirolas John G. Hannink, vadovaujantis karinei bylai prieš Hillary Clinton Gvantanamo įlankoje, kalbėjo apie buvusio Clinton kolegos Vince Foster mirtį advokatų kontoroje „Rose“. Litl Rokas, Arkanzaso valstija, kurie atvyko į DC kaip dalis Arkanzaso šalininkų, prisijungusių prie Clinton administracijos, klikos.

Tuometinis prezidentas Billas Clintonas paskyrė Fosterį Baltųjų rūmų tarybos nario pavaduotoju, pavedant jam tikrinti administracijos pareigūnus. Tačiau Fosteris turėjo virtinę nesėkmių. Pirmieji du Clinton kandidatai į generalinius advokatus buvo atšaukti, nes jie samdė nelegalius imigrantus, o Fosteris įsivėlė į skandalą dėl kelių Clintono draugų iš Baltųjų rūmų kelionių biuro atleidimo.

1993 m. Liepos 20 d. Fosteris buvo rastas negyvas Fort Mersey parke, Virdžinijoje, su trimis šautinėmis žaizdomis pakaušyje. Oficialus tyrimas pripažino jo mirtį savižudybe, o tai rodo, kad Fosteris nusižudė dėl to, kad nuvylė Billą ir Hillary.

„Ką ji padarė su Setu Richu, ji padarė ir su Vince'u Fosteriu. Nužudymui nėra senaties “, -  Hanninkas sakė trijų pareigūnų grupei.

„Tai buvo Vince'o Fosterio atsistatydinimo laiškas, kurį oficialus jo mirties tyrimas pavadino savižudybės užrašu. Tačiau yra problema. Ne Vince'o Fosterio rašysena. Tai protingas netikras laiškas. Kariuomenė paprašė keturių rašysenos ekspertų palyginti tai su žinomais Fosterio rašysenos pavyzdžiais. Visi keturi rado subtilių niuansų, kad įrodytų, jog tai nebuvo Fosteris “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Tada jis iš voko išsitraukė kitą popieriaus lapą sakydamas, kad negali atskleisti jo pirminio šaltinio, tačiau teismo medicinos ekspertai patvirtino, kad rašysena priklauso Vince'ui Fosteriui. Pasak jo, laiškas buvo atrastas netrukus po Fosterio nužudymo ir paslėptas banko seife, kol prezidentas Donaldas Trumpas jį paslaptingai gavo 2017 m. rugpjūtį.

Dalyje laiško buvo parašyta: „Jei man kas nors nutiks, tikiuosi, kad šis laiškas bus rastas. Jei norite kad būtų labai aišku, aš nesu savižudis ir jei manau, kad esu dingęs ar miręs, neieškosiu daugiau nei Hillary ir prezidento Billo Clintono. Jie žino, kad aš žinau. Praėjusių metų birželį (1992 m.) Hillary, kuri iš tikrųjų yra atsakinga, pasisavino 23 milijonus dolerių iš Veteranų reikalų departamento ir pervedė juos į daugybę neatskleidžiamų banko sąskaitų, kurių daugelis buvo užsienyje. Padariau klaidą paprašęs „draugų“ bent plono gabalėlio iš šio gardaus pyrago. Aš turėjau žinoti juos geriau. Jie yra tokie pat godūs, kaip ir pikti. Nesu tikras, ar mano pažadas tylėti bus pakankamai geras. Tikiuosi, kad klystu.“

Donaldas J. Trumpas, tribunolui sakė viceadmirolas Hanninkas, nepranešė kas laiške, nes norėjo garantuoti kariniam tyrimui laiką "geležinei" Clintono bylai, nors D.Trumpas užsiminė apie Fosterio nužudymą prezidentavimo metu.

Iš tikrųjų D.Trumpas išreiškė savo nuomonę. 2017 m. D.Trumpas pareiškė, kad Fosteris galėjo būti nužudytas, nes jis „gerai žinojo, kas vyksta“ ir kad Hillary Clinton galėjo vaidinti savo vaidmenį Fosterio mirtyje. D.Trumpas taip pat pažymėjo, kad Vince'as „žinojo viską, kas vyksta, ir staiga nusižudė“. Fosterio mirties aplinkybės, pažymėjo D.Trumpas, buvo „labai įtartinos“, o blogo žaidimo teorijos „labai tikėtinos“.

„Prezidentas Trumpas norėjo iš karto patraukti Clintoną, tačiau jis turėjo išminties palaukti, kol baigsime tyrimą. Spėkit? Gavome tų metų Veteranų reikalų departamento įrašus ir atidžiai juos patikrinę, radome 23 milijonų dolerių neatitikimą, kaip tvirtino Fosteris. Mes negalime įrodyti, kur dingo šie pinigai. OMB įrašai sako, kad jie buvo konvertuota į „kitas pirkimo išlaidas“. Kad ir ką tas gaudymas reikštų “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Jis paklausė Clinton, ar ji turi ką pasakyti, tačiau, kaip ji darė viso tribunolo metu, ji išsišiepė ir atsisakė kalbėti. "Na, kažkas dar turi ką pasakyti", - sakė viceadmirolas Hanninkas, grėsmingai žvilgtelėjęs Clintono link.

Amerikos advokatas Bernardas Williamas Nussbaumas, geriausiai žinomas dėl Baltųjų rūmų patarėjo pareigų vadovaujant prezidentui Billui Clintonui, prisijungė prie posėdžio vaizdo konferencijos būdu.

„Pone Nussbaumai, ar pasakysite tribunolui tiksliai tai, ką man pasakėte, kai buvote nuverstas“, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

„Aš esu senas žmogus, senas žmogus, turintis per daug paslapčių ir per daug nuoskaudų. 1993 m. Birželio 14 d. Girdėjau, kaip Hillary Clinton tuo metu sakė Baltųjų rūmų sekretoriui Johnui Podestai, kad reikia ką nors daryti su Vince'u Fosteriu, nes jis tapo rimta grėsme tiek jai, tiek Billui. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui, žinoma, jie rado jį negyvą “, - pasakojo Nussbaumas.

- O ar jūsų atmintis apie tai aiški? - paklausė viceadmirolas Hanninkas. "Deja, taip. Tai visam laikui išliko mano atmintyje, nes girdėjau", - atsakė Nussbaumas.

Viceadmirolas Hanninkas pateikė savo argumentą tribunolui - Clinton įsakė nužudyti Fosterį, nes jis ją arba šantažavo, arba buvo tiesiog neatsargus, ką reikėjo ištaisyti. Jis teigė, kad Clinton tikriausiai buvo atsakinga už šimtus ar net tūkstančius mirčių.

„Bet ne tavo darbas kaltinti ją dėl visų tų, kuriems prireiks viso gyvenimo, kad juos ištirtų. Turite nustatyti kaltę po vieną, tik vieną iš šių kaltinimų, kad garantuotumėte šios kalinės gyvybę arba tai, kas liko iš jos kalėjime ar mirties bausme. Bet koks sąmokslas nužudyti ar valstybės išdavystė bus tinkamas “, - sakė viceadmirolas Hanninkas. Jis pridūrė, kad kiti ateis ir sustabdys tribunolo darbą iki trečiadienio vidurdienio.

Klausymai Gvantanamo įlankoje prasidėjo trečiadienį, kai viceadmirolas John G. Hannink 2016 m. rugsėjo 28 d. ir 2016 m. spalio 10 d. Trijų pareigūnų grupei parodė Hillary Clinton ir jos kampanijos vadovo Johno Podestos el. laiškų seriją. tarp pirmos ir antrosios kandidatų į prezidentus diskusijos. Jis pažymėjo, kad el. laiškai nebuvo siunčiami ir negaunami iš liūdnai pagarsėjusio Clinton privataus pašto serverio, kuris jau seniai buvo išardytas, veikiau per viešai prieinamą nemokamą pašto paslaugą „Yandex“, alternatyvą „Gmail“. Laiško, kurį atidarė viceadmirolas Hanninkas, turinys parodys, kaip Clinton su arogancija, kurią sustiprino jos draugai, įskiepijo jai klaidingą nepažeidžiamumo jausmą.

„Tai, kaip kariškiai gavo šiuos el. laiškus, yra mažiau svarbu nei čia esantis turinys. Svarbiausia, kad skaitmeninė kriminalistika galutinai įrodė, kad šie nešifruoti pranešimai atsirado iš sulaikytosios nešiojamojo kompiuterio su interneto protokolo adresu, susietu su jos namais Čappaquoje, Niujorke “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Pirmasis Clinton Podesté atsiųstas el. laiškas buvo paskelbtas 2016 m. rugsėjo 28 d. 18:45. Joje Clinton išreiškė pyktį dėl daugybės žmonių, dalyvavusių diskusijose, kurie, atrodo, pirmenybę teikė D.Trumpo Amerikos vizijai, o ne jai.

Viceadmirolas Hanninkas perskaitė trumpą pranešimą tribunolui. „Jis [D.Trumpas] yra pompastiškas kvailys, bet jo žinia pavojingai rezonuoja su jo sušikti minia piktadarių. Idiotas kalba ir jie klausosi. Aš nesijaudinu, bet turime būti atsargūs. Dabar turime atidžiau pažvelgti. Nutinka kartais avarijų “.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas, Clinton

„Po trisdešimties minučių Podesta atsakė Clinton“, - sakė viceadmirolas Hanninkas, skaitydamas atspausdintą Podesta atsakymo kopiją. „Jos įvyko anksčiau ir gali pasikartoti. Štai kodėl žmonės turi būti atsargūs, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų “.

Viceadmirolas Hanninkas pripažino, kad žinia be tolesnio konteksto buvo ne kas kita, kaip dviprasmiškumas, kurį galima interpretuoti taip pat miglotai kaip kasdienį horoskopą. Tačiau pasikeitus el. paštu 2016 m. spalio 10 d. Užslėpti Clinton ir Podesta užuominos staiga virto atvirais grasinimais kandidatui į prezidentus.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas, Clinton

„Parašytas Clinton, šis laiškas buvo išsiųstas„ Podesta “vakare po antrųjų prezidento diskusijų. Ir skaitysiu: vis dar negaliu patikėti, kad niekšas pasakė, kad būsiu kalėjime, kai jis taps prezidentu. Tarsi jis galėtų mane pasiųsti į kalėjimą ar tapti prezidentu. Ir šie idiotai jam ploja. Jo pinigai nepadaro jo nenugalimu. Aš rimtai galvoju apie rūgšties plovimą - man patinka, kai jis naudoja frazes, kurių nesupranta - jo nėra. Jis niekada neturėjo galimybės manęs liesti. Mes galime tai padaryti. Mintys? "

Viceadmirolas Hanninkas pažvelgė į Clinton su antrankiais, klausdamas, ar ji nenorėtų kalbėti apie savo elgesį. Ji pažvelgė į jį tamsiai rūkstančiomis akimis, tačiau nieko nesakė, palaikydama tą patį santūrumą, kurį turėjo nuo pat tribunolo pradžios.

„Jūsų tyla byloja, sulaikytoji Clinton pasako apie daug ką, ir jūs negąsdinate šios komisijos“, - sakė viceadmirolas Hanninkas. „Podesta per valandą jai atsiuntė atsakymą: aš nežinau, ar tu geri šį vakarą. Atsargiai su žodžiais. Jis nėra niekas, ir norint jį pašalinti iš scenos reikės varginančių atsargumo priemonių. Gal reikia santechniko."

"Aš tvirtinu, kad jie slapta sumanė nužudyti Donaldą Trumpą", - tęsė viceadmirolas Hanninkas. „Tačiau sveiko proto pareigūnai, kaip jūs, tikriausiai pripažins, kad žodiniai ir rašytiniai grasinimai yra įprasti šiuolaikinėje visuomenėje, ypač socialiniuose tinkluose. Slaptoji tarnyba per ketverius metus ištyrė daugiau nei 132 000 grasinimų Donaldui Trumpui. Šių žmonių čia nėra prieš teismą. Clinton, kuri tuo metu buvo D.Trumpo varžovė, turėtų būti laikomasi aukštesnių standartų nei vidutinis nepatenkintas D.Trumpo neapykanta. Be to, ji kivirčijasi su Podesta, ir tai tolygu sąmokslui. Tačiau yra ir daugiau.

Jis paklausė kameras saugojusių karo policijos pareigūnų, ar  liudytojas pasirengęs duoti parodymus. Pareigūnai akimirkai išėjo iš kambario ir grįžo su  Johnu Podesta, su antrankiais  per riešus, vilkėdams baltą kalėjimo kombinezoną. Kaip jau buvo pranešta anksčiau, D.Trumpo vadovaujamos JAV specialiosios pajėgos Velykų sekmadienį areštavo Podestą ir jo žmoną Mariją.

Parleigūnai sėdėjo su Podesta priešais Clinton. Clinton atmerkė akis ir pro siaurus plyšius, kurie atrodė kaip peilio pjūviai, spoksojo į savo buvusį draugą ir kampanijos vadovą.

Viceadmirolas Hanninkas tęsė: „Sulaikytoji Clinton, šis vyras netrukus bus pristatytas į jo paties teismą, tačiau, skirtingai nei jūs, jis yra pasirengęs kalbėti. Noriu gauti „taip“ arba „ne“ atsakymus, sulaikytas Podesta, todėl prašau neskelbkite atsakymų, kol nepasakysiu. Ar Hillary Clinton, be el. laiškų, tiesiogiai jums, asmeniškai  pasakė, kad ketina nužudyti Donaldą Trumpą? "

Taip, - drebėdamas tarė Podesta.

„Prašau pranešti šiam tribunolui ir dabar galite patikslinti savo atsakymą, ką tiksliai pasakė Clinton“, - tarė viceadmirolas.

„Hillary ir aš susitikome Chappaqua, praėjus trims dienoms po kandidatų diskusijos Nr. 2, ji paprašė mane pasamdyti žmogų, kuris nužudytų Trumpą. Galų gale mes to niekada nedarėme, per daug rizikinga, tačiau kelias dienas ji nuolat murmėjo, kad aš tuo pasirūpinčiau. Ji buvo pasirengusi sumokėti 5 000 000 USD “, - sakė Podesta.

Viceadmirolas. Hanninkas paklausė Podestos, ką jis ketino samdyti

„Ji turi daug buvusių CŽV draugų. Aš turėjau sąrašą iš keturių, ar penkių “, - pasakojo Podesta. „Aš sumokėjau 2,5 miln. USD, pervedžiau jį į ofšorinę sąskaitą, o likusią dalį turėjau sumokėti pasibaigus sutarčiai“.

"Pagal Hillary nurodymą" - paklausė viceadmirolas.

"Taip" - podesta.

Hanninkas paklausė tariamo žudiko vardo, o Podesta atsakė, kad jam pažadėta neatskleisti smogikų, su kuriais jis ir Clinton buvo susiję, vardų.

"- Ar Hillary Clinton mintis buvo tai atšaukti?"  - paklausė Hanninkas.

"- Ne, tai buvo mano. Tiesą sakant, maniau, kad taip rizikinga, nuėjau už jos nugaros, kad tai sutrukdyčiau. Vaikinas laikėsi tų 2,5 kaip buvo sutarta “, - atsakė Podesta.

"- Ir jūs nefabrikuojate parodymų, nes mainais už bendradarbiavimą jums buvo garantuota mažesnė bausmė nei mirties bausmė?"  - paklausė Hanninkas.

„Tai, ką šiandien pasakiau, yra visiška tiesa. Hillary Clinton yra kraujo ištroškusi, narcisistinė, piktybiška moteris,"- sakė Podesta ir toliau buvo išlydėtas iš teismo salės. 
Apibendrinant viceadmirolas A. Hanninkas tribunolui nurodė, kad ketvirtadienio popietę jis pateiks savo galutinius įrodymus, ir pakvietė pareigūnus svarstyti karinė byla prieš Clinton., atidžiai ir kruopščiai pasverti kiekvieną įrodymą.

Pasak RRN šaltinių, „Podesta“ teismas turėtų prasidėti gegužės 4 d., antradienį.

Karo tribunolas ketvirtadienį nuteisė buvusią valstybės sekretorę Hillary Clinton dėl kaltinimų nužudymu, sąmokslu nužudyti, bendrininkavimu nužudymu, prekyba vaikais, grasinimais nepilnamečiui, išdavyste ir kurstymu sukčiauti.

Pareigūnų grupė, du vyrai ir viena moteris, vienbalsiai paskelbė nuosprendį netrukus po to, kai viceadmirolas Johnas G. Hanninkas, vadovavęs karinei bylai prieš Clinton, pristatė Hum Abedin savo naujausią kaltinimo liudininką, buvusį „Clinton“ strategą ir meilužę.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas, Clinton

Mainais už atlaidumą ir susitarimą dėl ieškinio Abedin tikino, kad ji su Clinton „suskaldė“ nepilnamečius vaikus nuo buvusio vyro Anthony Weinerio. Siekdama patikslinti „suskaldymo“ apibrėžimą, Abedin patobulino savo atsakymą teigdama, kad jie „praktikavo“ nedorą ir geidulingą elgesį su disfunkciniais nepilnamečiais, kuriuos Clinton įvežė į JAV.

konspirologija, Karo nusikaltimai, karinis tribunolas

- Amerikos vaikai? paklausė:Viceadmirolas Hanninkas 

„Taip, bet ne pirmiausia. Jų atsekimas yra per lengvas. Dažniausiai iš neturtingų šalių “, - atsakė Abedin.

- Ar galėtumėte pasakyti šiam teismui, kaip pasisavinote šiuos vaikus? - paklausė viceadmirolas Hanninkas.

„Hillary pasinaudojo savo valdžios galiomis. Ji turėjo carte-blanche kaip valstybės sekretorė, buvusi valstybės sekretorė ir buvusi pirmoji ponia. Jai buvo lengva atvežti našlaičius iš, pavyzdžiui, Sirijos, Afganistano ar Irako. Klausimų niekas neuždavė. Nėra kam jų ieškoti “, - grubiai atsakė Abedin.

Paprašyta suskaičiuoti jų išnaudojimo aukas, Abedin sakė negalinti suskaičiuoti nepilnamečių berniukų ir mergaičių, kuriuos Clinton atvežė į Jungtines Valstijas, darydama prielaidą suteikti jiems laimingą gyvenimą, tačiau teismui ji teigė, kad jų yra „daug“, vėliau dauguma jų buvo „parduoti ar paaukoti“ įtakingiems Klintono klikos nariams.

"Kas yra šitie žmonės?" - paklausė viceadmirolas Hanninkas.

„Mes niekada tiksliai nežinojome. Na todėl, kad Hillary pati juos nepardavė. Ji turėjo ką nors, kas tai padarė ir aš nežinau šio asmens vardo “, - atsakė Abedin. 

"Ir vis dėlto ji vis dar atsisako kalbėti", - sakė viceadmirolas Hanninkas

Jis paklausė tribunolo, ar jie pakankamai girdėjo; kad kariuomenė pateikė nepaneigiamų įrodymų apie Clinton žiaurumus prieš JAV ir žmoniją. Jis priminė komisijai, kad, priešingai nei įprastose baudžiamosiose bylose, nereikia vieningo nuosprendžio nuteisti Clinton dėl kurio nors iš kaltinimų. Jis teigė, kad ir balsų dauguma patenkins teisingumą

Po penkių minučių svarstymo Tribunolas paskelbė nuosprendį. Jie pripažino Clinton kalta dėl visų karinių kaltinimų - Setho Richo, Vince'o Fosterio ir Aukščiausiojo Teismo teisėjo Antonino Scalia nužudymo; prekyba nepilnamečiais iš Haiti ir kitų trečiojo pasaulio šalių ir jų išnaudojimas; sąmoksle nužudyti kandidatą į prezidentus.

Kaip ir per visą tribunolą, paskelbus nuosprendį Clinton klaikiai tylėjo, todėl pareigūnai rekomendavo ją nuteisti už nusikaltimus. Viceadmirolas Hanninkas paklausė Clinton, ar ji pageidauja pasakyti, kaip kariškiai galėtų vykdyti bausmę, tačiau ji vis tiek atsisakė kalbėti.

„Atsisakėte advokato. Atsisakėte gintis. Todėl šis tribunolas nusprendžia, kad Hillary Rodham Clinton sulaikyta kaltinamoji bus pakarta už kaklo iki mirties “, - kategoriškai sakė viceadmirolas Hanninkas. - Nuosprendis bus įvykdytas balandžio 26 d. Huma Abedin stos prieš savo paties karinį tribunolą, kaip tapo žinoma data dar nebuvo nustatyta.

Tiesa yra ant paviršiaus. Laikui bėgant, žmonės sužinos vis daugiau tiesos apie mūsų pasaulį. Tačiau daugeliui žmonių tiesa bus tokia šokiruojanti, kad jie negalės jos priimti net tada, kai prieš save turės visus faktus. Jums nereikia pykti ant šių žmonių ar jiems nieko įrodinėti. Jei pasibelsite į uždaras duris, pralaimėsite. Jei nešiesi meilę ir šviesą, negali žlugti. Niekada to nepamirškite, nes jūsų ego sistema statys spąstus, nukreipiančius jus nuo šviesos į opozicijos bei vidinių konfliktų džiungles.

Taigi gerbiamieji, "ledai pajudėjo" ir tai tik vienas, dalinai paviešintas, tribunolas iš daugelio, kurie jau vyksta ir toliau vyks. Laisvės ledolaužio jau niekam nesustabdyti , kaip ir šviesos, kuri nušvies visus juodžiausius kampelius ir šešėlinė vyriausybė paprasčiausiai ištirps šviesos ir tiesos spinduliuose...

Taikos ir ramybės.

Tekstas perpublikuojamas iš šviesos keliu

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau